تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: نمایش عکس خواننده هنگام پخش موسیقی.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

داداش گلم شما وضعت خوبه میری اشتراک سرویسهای خارجی رو میگیری حداقل برای دیدن فیلم و سریال و همچنین آهنگ های خارجی امثال ما توانش رو نداریم هزینه اضافی بدیم! لذا دانلود میکنیم!
    کلا نه منظور این نبود، من الان برای iOS اشتراک اپی بنام Sparse رو دارم که میدونم سورسش از Deezer هست

سالی ۲۰ هزار تومان ، البته من پارسال خریدم

شما بی نهایت دانلود میتونی بکنی، خارجی و داخلی ، افلاین و آنلاین داری، موزیکها در Cloud گوشی ذخیره و قابل انتقال به هر سیستم دیگری را دارند.

حتی میوزیک ویدیو هم اضافه کرده . Lyrics داره، انواع ویجت و پلیر داره...

کلا با این مبلغ سالانه الان آدامس هم نمیدهند ، خوب مشکل در چیست؟! نبود آگاهی و اطلاعات هست دوست من، به همین سادگی

وقتی چنین اشتراکی هست دیگه این همه سوال و مسیر و کامنت تو‌ قرن جدید پارسی و سال ۲۰۲۱ چیه دیگه؟! مگه زمان دیال اپ هست؟! دانلود و tag و... آرشیو هاردی؟!
    Last edited by italodance; 11-04-2021 at 06:59.

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

بهرحال من میخوام که عکس خواننده را بگذارم روی فایل mp3 حالا با هر فرمتی که بشه .درست همانطور که یک موسیقی قدیمی که ویدئو نداشته و فقط عکس خواننده موجود بوده فایلی ساختن که در یوتیوب نمونه هاش را زیاد میبینیم,واین عکس همزمان با موسیقی دیده میشه چه با پلیر ویندوز یا لینوکس یا اندرویدباشه و چه حتی روی تلویزیون . چطور و با چه ابزاری میشه این کار را کرد؟آیا باید از ویرایشگر های ویدئوی استفاده کنم و بجای نوار ویدئو فقط یک عکس بگذارم یا راه دیگری داره؟واضح تر بگم مثلا در خیلی جا ها ترانه ای از بنان هست که طبیعیست ویدئو نداره ولی عکس بنان تمام صفحه تا پایان آهنگ دیده میشه.
    بهترین روش همونیکه خودتون گفتید یک فایل ویدوئیی بسازید و عکس و قرار دهید.

اما بصورت موقت و فقط با ویندوز میتونید این کار ور انجام بدید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

^
    نه آقا ربطی به فایل ویدیویی نداره.همین روشی که کاربر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفت رو من خودم بارها انجام دادم و کاور آلبوم توی ویندوز و لینوکس براحتی مشاهده میشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من این نرمافزار را از سافت 98 گرفتم چون ویندوزم XP است 32 بیتی و ورژنی که در آدرس اصلی بود بالاتر بود و ویندوز 7 یا بالاتر میخواست.
    اولش کارکرد یعنی من 9 تا ترانه داشتم از یک خواننده و همه را انتخاب کردم و عکس خواننده را هم از نت گرفتم وروی آیکون سی دی کلیک راست کردم آنجا Add cover ظاهر شد و منهم رویش کلیک کردم و بعد هم روی آیکون سیو و دیدم که عکس را به تمام ترانه ها تگ کرده و نیازی نبود تک تک اینکار را بکنم ولی وقتی خواستم همین کار را برای سایر فایلها بکنم دیگر کار نکرد گمانم از کار افتاد چون بروشی که دوستمان سلمان آموزش داده هم امتحان کردم باز انجام نداد یعنی اصلا عکس را نمیاره در آن گوشه ی نرمافزار تا بعد فرمان تگ بدم وسیو کنم. کسی میدونه مشکل از کجاست؟مثل این میمانه که سهمیه تمام شده باشه چون هیچ پیامی هم نمیده فقط عکس را نمیاره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

راستش نمی دونم، ویندوز XP خیلی وقته باهاش کار نکردم، شاید فایل های Read Only بودن و ویندوز نمی تونسته چیزی رو ضمیمه فایل mp3 کنه و یا اینکه در درایو C بودن و admin نبودی. شاید برنامه رو با as administrator اجرا کنی درست بشه.

6. این کاربر از salman2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دراین مدت نرمافزار تگ گذاشتن را روی فلش گذاشتم و در رایانه ی دیگری که آنهم ویندوزش XPsp3 بود آزمایش کردم و دیدم خیلی خوب کار میکنه. ولی روی رایانه ی خودم باز عکس را نیاورد. یعنی ظاهرا همه ی کار های تگ را انجام میده مثلا نام خواننده را میشه تغییر داد و یا سبک موسیقی را اضافه کرد ولی عکس را اصلا توی خودش نمیاره تا با OK کردن عمل انجام بشه. حالا اگر رایانه ی من مشکل داره پس چرا آن سری اول را خوب انجام داد و فقط فرقی که میدانم اینه که زمان کار کردن با رایانه خودم به اینترنت وصل بودم ولی آن رایانه دیگر اینترنت نداشت. حالا اگر این باعث شده چطور میشه مشکل را حل کرد البته ویروس کشم را بروز کردم و کل سیستم را اسکن کردم و ویروسی نیافت.

- - - Updated - - -

دراین مدت نرمافزار تگ گذاشتن را روی فلش گذاشتم و در رایانه ی دیگری که آنهم ویندوزش XPsp3 بود آزمایش کردم و دیدم خیلی خوب کار میکنه. ولی روی رایانه ی خودم باز عکس را نیاورد. یعنی ظاهرا همه ی کار های تگ را انجام میده مثلا نام خواننده را میشه تغییر داد و یا سبک موسیقی را اضافه کرد ولی عکس را اصلا توی خودش نمیاره تا با OK کردن عمل انجام بشه. حالا اگر رایانه ی من مشکل داره پس چرا آن سری اول را خوب انجام داد و فقط فرقی که میدانم اینه که زمان کار کردن با رایانه خودم به اینترنت وصل بودم ولی آن رایانه دیگر اینترنت نداشت. حالا اگر این باعث شده چطور میشه مشکل را حل کرد البته ویروس کشم را بروز کردم و کل سیستم را اسکن کردم و ویروسی نیافت.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

من تا به حال به این موضوع برنخوردم. آنلاین که گشتم شاید اطلاعات مربوط به ID3v1 و ID3v2 هر دو با هم در ضمیمه پکیج فایل mp3 هستن موجب اختلال بشن. پس یه بار سعی کنید id3v1 رو پاک کنید ببینید فرقی به وجود میاد یا نه. یا برعکس اطلاعات id3v2 رو پاک کنید و اطلاعات id3v1 رو کپی کنید برای id3v2.

یا اینکه فایل هنوز توسط windows media player باز هست. توی تسک منیجر در قسمت process ، پروسه wmplayer.exe *32 رو ببندید قبل از تغییر تگ ببینید می شه فایل ها رو ویرایش کرد یا نه.

یا شاید فایل ها اجازه ویرایش ندارن. روی فلدری که فایلها قرار دارن کلیک راست کنید در قسمت properties در بخش Security در زیر گروه Group برای everyone ، مطمئن شید که full control هست. اگر تغییری دادید بعدش apply رو کلیک کنید.
    این لینک برای ویندوز سرور هست اما شاید به درد بخوره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعضی ها هم در مورد نوع فرمت درایو وقتی NTFS هست و خارج از Domain بودن حرف می زنن که من در این مورد تخصصی ندارم.

یه برنامه پیدا کردم برای ویرایش تگ
    کد:
    که در این قسمت می تونید بگردید نسخه های قدیمی ترش که مناسب با سیستم عامل شما هست رو دانلود کنید
    کد:

یه برنامه دیگه هم رو پیدا کردم اما نمی دونم اصلا آیا این برنامه امن هست یا نه اما پشتیبانی از ویندوز xp رو داره . اگر می تونید برنامه رو در محیط sandbox تست کنید این برنامه رو از این وبسایت دانلود کنید.

وبسایت برنامه
    کد:
    وبسایت دانلود

کد:
    Last edited by salman2003; 17-04-2021 at 08:26.

9. این کاربر از salman2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود و سپاس.

مشکل را پیدا کردم. و اینجا بیان میکنم تا شاید مورد استفاده دیگری هم قرار بگیره.
    جریان از این قرار بود که این گونه نرمافزار ها ادبیات متفاوتی با آنچه تا کنون با آنها سروکار داشتم, دارند. یعنی مثلا آیتمی با عنوان open یا new ندارن و از واژه های دیگری استفاده میکنن که برای کابری معمولی مثل من نا مفهوم است. پس من (پیش از راهنمائی شما) داشتم با آزمون و خطا راهم را پیدا میکردم و نمیدانم چه کرده بودم که فایلهای موسیقی و عکسهائی که مربوط به هر کدام بود یک جوری خراب شده بود.و اخطار میدم به دوستان مثل من تا خیلی مواظب باشن. فایل موسیقی و عکس ظاهرا بود ولی از کار افتاده بود. چطور؟ نمیدانم . یعنی فایل موسیقی و عکس از نظرظاهری هیچ تغییری نکرده بود. همان حجم و همان نام و همان پسوند فایل بود ولی اجرا نمیشد. برای همین بود که نمیشد بردش به نرمافزار یعنی mp3tag اصلا درکش نمیکرد و یک کلمه هم نمیگفت که این فایل خرابه یا نمیتونه فایل را بخوانه. ظاهرا همه ی کار هاش انجام میشد بدون اینکه واقعا انجام شده باشه. و عجیب اینکه همه ی عکسهای درون پوشه ی my music را شناسائی و خراب کرده بود. برای همین بنظرم دوستان باید خیلی دقت کنن و از فایلها بک آپ داشته باشن. من مجبور شدم دوباره آن فایلها و عکس ها را جمع آوری کنم و طبق راهنمائی عمل کردم و کار انجام شد.سپاس

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •