تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 52

نام تاپيک: یوتیوب رفع فیلتر می‌شود؟

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

داداش وقت ندارم طومار بی سر و ته بخونم همه مث شما توی اینترنت ولو نیستن صب تا شب فقط دو خط اولتو خوندم که گفتی با 2G چطوری یوتیوب میرم. نخیر. فکر کنم 4 مرتبه ای شد که گفتم adsl داغونی من و بقیه داریم که فقط صبحای زود بدرد یوتیوب میخوره ولی شما اصن انگار نه انگار که خونده باشی چی گفتم خوب تو که نگا نکردی چی نوشتم چه حقی داری که هی میای جواب میدی. عجیبه ها. نکنه بقول بقیه ی بچه ها قلم به مزد هستی
    پس چطوری اطلاعات کسب می‌کنی اگه چیزی نمی‌خونی؟ اووووه... ببخشید. شما کلا چیزی نمی‌خونین و اطلاعات کسب نمی‌کنین فقط دهان هستید با هیچ پشتوانه‌ی علمی.

بله فرمودین شغلتون رو که بیل می‌زنین آخر شب نون خشک بهتون می‌دن. متاسفم زندگی شما اینجوریه.

بفرمایید از وقت گرانبهاتون در راه نجات بیماران کرونایی استفاده کنید. یا مشاهده‌ی تعدادی سایت خلاصه هر چیزی به جز مطالعه

چون آدمی که مطالعه داشته باشه سرش درد می‌کنه واسه بحث کردن نه این که بیاد بنویسه TL;DR...

شما هم ننوشتی چی داری توی آخرین پستت این رو نوشتی:

پورتها adsl فکستنی هم که واگذار کردن معدوده و به اکثر ملت نرسیده.
    اون‌ها کم آورده‌ان که برچسب می‌زنن. شما هم می‌تونی به خیل اون‌ها بپیوندی. باعث خوشحالی منه. لااقل توی تخیلات اون‌ها من قلم به مزد هستم و فکر می‌کنن من پول می‌گیرم که بنویسم.

در حالی که خودشون نوکر بی‌جیره مواجبن

شما هم بشین انقدر گلایه کن تا هنجره ازت نمونه...
    Last edited by pro_translator; 07-04-2021 at 15:09.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

یا حضرت ژیان ، زد روی دنده اتوماتیک
    یه بار رفته بودم دانشگاه غیرانتفاعی سر یه کلاسش نشسته بودم استاد درسش که تموم شد یکی از آخر کلاس گفت دربست! همه خندیدن

دلم واسه استاد سوخت که واسه چه کسانی وقت گذاشت این همه توضیح داد... (الان اون دوستمون می‌آد می‌گه استاد پول می‌گیره تو هم پول می‌گیری )

حکایت شما و سطح درک و فهم شماست...
    Last edited by pro_translator; 07-04-2021 at 15:07.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

یه بار رفته بودم دانشگاه غیرانتفاعی سر یه کلاسش نشسته بودم استاد درسش که تموم شد یکی از آخر کلاس گفت دربست! همه خندیدن

دلم واسه استاد سوخت که واسه چه کسانی وقت گذاشت این همه توضیح داد... (الان اون دوستمون می‌آد می‌گه استاد پول می‌گیره تو هم پول می‌گیری )

حکایت شما و سطح درک و فهم شماست...
    آخی...بمیرم برات این جا داره استعدادت به هدر می ره.

4. این کاربر از salman2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

آخی...بمیرم برات این جا داره استعدادت به هدر می ره.

با سکوت شما به هدر نمی‌ره

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

آپارات درسته به پای یوتیوب نمی‌رسه ولی جوون‌هایی مثل من و شما روش دارن کار می‌کنن.
    کدوم جوون ها، آپارات مال یک مشت رانتخور است، همشون فقط به لطف فیلترینگ به اینجا رسیدن،

آپارات داره تو روز روشن از کاربرهاش دزدی میکنه، خیلی از کاربرها که کانال ها پر بازدید دارن رو به بهانه های مختلف هیچ درآمد بهشون نمیده، در صورتی که توی همه اون ویدیوها داره تبلیغ نشون میده!
    اون کانال هایی هم که سیستم درآمد شون فعاله، پرداختی هاشون اونقدر کنه (هر بازدید ۲ تومن) اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره، آپارت داره تو روز روشن از مردم سواری میگیره، کسی هم چیزی بگه میگن میخواهی بخواه نمیخواه نخواه (نمونه واضح انحصار)

سایت یوتیوب اجازه نمایش تبلیغات دست خود آپلود کننده ویدیو است، میتونه تبلیغ نشون بده یا نده، درآمد هم بسته به موضوع ویدیو و تبلیغات مرتبط نشون داده شده برای اون ویدیو متغیر است، در مورد میزان درآمد هم میتونید تو خود یوتیوب سرچ کنید ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ، اگر بتونید محتوای خوب تولید کنید و بازدید بگیره، درامد اش اونقدر خوب است که میتونه یک کار تمام وقت براتون بیشه.

سایت آپارات اصلا هیچ سیستم پیشنهادی درست درمونی نداره، تمام ویدیو های صفحه اولش ویدیوهای منتخب از کانال های انتخابی خودشون است، هیچ مزیت رقابتی برای کانال ها تازه کار وجود نداره.
    در صورتی که سیستم پیشنهاد یوتیوب بر اساس علایق کاربر است و ویدیوهایی پیشنهادی میتونی هر ویدیو چه از کانال های بزرگ یا کوچیک باشه.

خلاصه بگم، اگر یوتیوب فیلتر نبود، کسی تو سایت های دزدی مثل آپارات تف هم نمیکرد.

7. 5 کاربر از A-L PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

لطفا اطلاعات شخصی تون رو اینجا نگید، حضور "برادران اسمش رو نبر" رو اینجا احساس می کنم.
    امیدوارم دوستان عرزشی که در این انجمن فعال هستند در قبالش دارن حقوقی هم دریافت میکنند، در غیر این صورت باید براشون تاسف خورد که از وقت گرانبها شون مایه میزارن برای پیشبرد منافع حکومتی ها.

9. 2 کاربر از I Walk Alone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

کدوم جوون ها، آپارات مال یک مشت رانتخور است، همشون فقط به لطف فیلترینگ به اینجا رسیدن،

آپارات داره تو روز روشن از کاربرهاش دزدی میکنه، خیلی از کاربرها که کانال ها پر بازدید دارن رو به بهانه های مختلف هیچ درآمد بهشون نمیده، در صورتی که توی همه اون ویدیوها داره تبلیغ نشون میده!
    اون کانال هایی هم که سیستم درآمد شون فعاله، پرداختی هاشون اونقدر کنه (هر بازدید ۲ تومن) اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره، آپارت داره تو روز روشن از مردم سواری میگیره، کسی هم چیزی بگه میگن میخواهی بخواه نمیخواه نخواه (نمونه واضح انحصار)

سایت یوتیوب اجازه نمایش تبلیغات دست خود آپلود کننده ویدیو است، میتونه تبلیغ نشون بده یا نده، درآمد هم بسته به موضوع ویدیو و تبلیغات مرتبط نشون داده شده برای اون ویدیو متغیر است، در مورد میزان درآمد هم میتونید تو خود یوتیوب سرچ کنید ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ، اگر بتونید محتوای خوب تولید کنید و بازدید بگیره، درامد اش اونقدر خوب است که میتونه یک کار تمام وقت براتون بیشه.

سایت آپارات اصلا هیچ سیستم پیشنهادی درست درمونی نداره، تمام ویدیو های صفحه اولش ویدیوهای منتخب از کانال های انتخابی خودشون است، هیچ مزیت رقابتی برای کانال ها تازه کار وجود نداره.
    در صورتی که سیستم پیشنهاد یوتیوب بر اساس علایق کاربر است و ویدیوهایی پیشنهادی میتونی هر ویدیو چه از کانال های بزرگ یا کوچیک باشه.

خلاصه بگم، اگر یوتیوب فیلتر نبود، کسی تو سایت های دزدی مثل آپارات تف هم نمیکرد.
    احسنت به شما.
    آپارات دست یه مشت بچه ساله که تازه گوشی دار شدن و خودشونو گم کردن و رفتن از بازی فیلم میگرن میزارن توش . هرکسی من دیدم خوب بوده از آپارات رفته به یوتیوب... وقتی من دارم برای یه سایتی وقت میزارم هزینه اینترنت میکنم اما در آمدی در قبالش به من تعلق نگیره به چه دردی میخوره. من دارم هزینشو میکنم وقتشو میزارم یکی دیگه حالشو میبره به چه دردی میخوره.خب نه وقت میزارم نه فعالیت میکنم . چه کاریه .
    هربازدید 2 هزارتومان یا 2 تا تک تومان؟ من از سیستم درآمد آپارات سر در نمیارم! لطفا اینحا یکی در موردش توضیح بده ممنون میشم.
    موفق باشید.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

امیدوارم دوستان عرزشی که در این انجمن فعال هستند در قبالش دارن حقوقی هم دریافت میکنند، در غیر این صورت باید براشون تاسف خورد که از وقت گرانبها شون مایه میزارن برای پیشبرد منافع حکومتی ها.

والا این‌ همه ظلم و بدبختی هر روز روا به اجتماع می کنند بعد دفاع از بی مسئولیتی خودشون دارند.

نه اینها دستشون دیگه خونده شده، من در تعجبم که چرا بعضی از دوستان اصلا جواب این اشخاص رو میدهند.

این یارو الان میاد باز نقل کن می‌خواد بکنه و ادامه توهمات. کور خونده همونکه میبینه تنهاست نشان از طرد اجتماعی هست.

12. 4 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوستان وقت خودتونو تلف نکنید
    یادتون نره همیشه میگن:

مشکل ما فرار مغز ها نیست ، مشکل ما ماندن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 2 کاربر از ghnjfg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

برچسب، برچسب، برچسب... اولا که برچسب زدن آرمان‌های شما رو پیش نمی‌بره...

دوم این که مثالی که برای دیگران زدم برای شما هم می‌زنم. اگه من راست‌دست هستم (از حکومت ایران پول می‌گیرم)، یعنی شما چپ‌دست هستی، داری از دشمن‌های ایران (موساد و CIA و MI6 و...) پول می‌گیری؟

جواب این رو ندی یعنی مثبته...

و این که یه درس انسانیت: هر کی هر کاری کرد بابتش پول نمی‌گیره. دنیا فقط به پول نیست... این که شما واسه شماره ۲ کردن هم طلب پول می‌کنی دلیل نمی‌شه همه همینطوری باشن.

بعضی‌ها واقعا انسان‌های خوبی هستن و به دیگران کمک می‌کنن بدون چشم‌داشت. این که شما دست پیرمرد رو می‌گیری می‌بری اونور خیابون می‌گی نقد می‌دی یا کارت می‌کشی باعث بدبختی دنیا هستین...

هربازدید 2 هزارتومان یا 2 تا تک تومان؟ من از سیستم درآمد آپارات سر در نمیارم! لطفا اینحا یکی در موردش توضیح بده ممنون میشم.
    موفق باشید.
    این که آپارات رو کدوم بچه که در حد برنامه‌نویس‌های YouTube بلد نیستن می‌نویسه مهم نیست، این که همه‌چیز دنیا به پول نیست مهمه.

والا این‌ همه ظلم و بدبختی هر روز روا به اجتماع می کنند بعد دفاع از بی مسئولیتی خودشون دارند.

نه اینها دستشون دیگه خونده شده، من در تعجبم که چرا بعضی از دوستان اصلا جواب این اشخاص رو میدهند.

این یارو الان میاد باز نقل کن می‌خواد بکنه و ادامه توهمات. کور خونده همونکه میبینه تنهاست نشان از طرد اجتماعی هست.
    شما پاسخت توی تاپیک‌های دیگه داده شده و بارها هم تحقیر شده‌ای و هر چی گفتی خلافش رو ارباب‌هات ثابت کرده‌ان...

توی بحث هیچ صحبت درست و حسابی نداشتی و فقط برچسب زدی مشخصه که اصلا سواد درست و حسابی نداری و انقدر شستشوی مغزی شده‌ای که کلا رنگی واسه مغزت نمونده...

هر چی من گفتم غلط، یک سند بیار. یک مدرک بیار واسه ادعاهات. یکی. بیا یه لینک معتبر بده بگو این فلان سند من بابت فلان حرفم، اون موقع داخل گفتمان اجازه داری نظر بدی.

فقط چرت و پرت گفتی و مزخرفات بی‌سوادهای شستشوی مغزی شده رو تکرار کردی و باقی کاری هم که کردی برچسب زدن و از این شاخه به اون شاخه پریدن بود...

بارها فرصت داشتی پاسخ بدی مثل یک آدم درست و حسابی و باسواد بگی دوست عزیز این حرفی که می‌زنی به این دلایل اشتباهه و این هم مدرک من بابت حرفم.

خوشبختانه من چنین چیزی از شما ندیدم چون شما سواد درست و حسابی نداری و چیزی که داری مشتی حرف تکراری از سینا ولی‌الله و سالومه هست...

دوستان وقت خودتونو تلف نکنید
    یادتون نره همیشه میگن:

مشکل ما فرار مغز ها نیست ، مشکل ما ماندن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شما که نیومده شروع کردی به برچسب زدن باز بقیه یه سری ادعای بی‌پایه و اساس کردن شما همون کار رو هم بلد نیستی

توی مغز شستشو شده‌ی شما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از دهن مغز درمی‌آد و باارزشه و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از دهن بی‌مغز می‌آد و بی‌ارزشه؟

مشخصه چون که شما سواد خوندن اون همه مطلب رو نداری چه برسه به این که بخوای لینک به لینک بری بگردی منابع رو بررسی کنی

پاسخ شما قطعا به این سوال بله هست که همین باعث برد من در بحث هست...

و این که ساندیس بر خلاف الکل مغز آدم رو از کار نمی‌اندازه اگه منظورت اینه من ساندیس می‌خورم و شما الکل

//

این که من پاسخ این جماعت رو می‌دم هدفم این نیست که قانعشون کنم به چیزی کلید کارواش رو این جماعت خودشون هم ندارن و هیچ راهی نیست ماشین بیرون بیاد...

هدف اینه که بعدها یه بی‌طرف بحث رو خوند تحقیر شدن این‌ها رو ببینه که دونه دونه اومدن یه چی گفتن مشت خوردن با گردن کج رفتن...

تنها کسی که مکررا پاسخ داد توی این تاپیک من بودم وگرنه هیچ کدوم این‌ها بیشتر از ۳-۴ پست مزخرف ندارن...
    Last edited by pro_translator; 09-04-2021 at 19:21.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •