تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 52

نام تاپيک: یوتیوب رفع فیلتر می‌شود؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تا وقتی که آشغالی داخلی مثل آپارت وجود داشته باشن، سایت یوتیوب رفع فیلتر نمیشه.
    الان چند وقتیه اینترنت ایران روی پورت ۴۴۳ دچار اختلال است و خیلی از سایت ها روی سرورهای خارجی که از SSL استفاده میکنن باز نمیشن، حالا رفع فیلتر یوتیوب بخوره تو سرشون.

2. این کاربر از A-L PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

تا وقتی که آشغالی داخلی مثل آپارت وجود داشته باشن، سایت یوتیوب رفع فیلتر نمیشه.
    الان چند وقتیه اینترنت ایران روی پورت ۴۴۳ دچار اختلال است و خیلی از سایت ها روی سرورهای خارجی که از SSL استفاده میکنن باز نمیشن، حالا رفع فیلتر یوتیوب بخوره تو سرشون.
    آپارات درسته به پای یوتیوب نمی‌رسه ولی جوون‌هایی مثل من و شما روش دارن کار می‌کنن.

چند تا از این سایت‌ها رو می‌شه معرفی کنین؟

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

دیگه رودربایستی رو بزاریم کنار ، دلایل انتخاباتی هست شما فردا شنیدید همه هاب ها منجمله (P دارش ) دارن از فیلتر درمیان تعجب نکنید .
    از طرفی اگر انجام بشه در آمد یوتیوبرهای ایرانی که سعی داشتن توی این اوضاع به دلار کسب درآمد بکنن کاهش پیدا میکنه چون آیپی های ایران بدلیل اینکه نمیتونن تبلیغات توی یوتیوب ببینن حساب نمیشن و تبلیغ کمتر یعنی درآمد کمتر برای یوتیوبرها هست ، همینطوریش هم هر استریم ایرانی ای میریم داره زیر لفظی به روح خیلیا صلوات میفرسته بابت سرعت و کیفیت خطش .
    تقریبا اکثر کسایی که به یوتیوب نیاز دارن الان با استفاده از راه های بدون ثبت نام دارن استفاده میکنن ، اگر بنا به دادن وی پی ان با ثبت نام باشه قطعا تله هست .
    =====================================
    خب یک تاپیک دیگه و ترول مسلک قلم به مزد و لینک دادن بدون منطق که متاسفانه بدلیل هوش کلان میان مورد نبود کیفیت پوشش دهی درست درمون در کشور رو با مقدار کمیت یوزرها (که معمولا بر اساس دسترسی یکبار به اینترنت در یکسال گذشته ) پاسخ میدن .
    کسی اگر آشنا نیست و نمیدونه 2g یعنی چی میتونه گوشیش رو توی بهترین منطقه و زیر دکل بزاره روی 2g یا GSM و وبگردی کنه تا درد دردمند رو بدونه و بیخود روی اعصاب ملت راه نره . تکنولوژی سال 1990 هست ، شما vpn هم بزن ببین چی میشه .
    من دارم به این نتیجه میرسم یک نفر فقط برای در آوردن لج ملت میاد پست میزاره وگرنه دلیل این همه جواب های پرت نمیدونم چیه .
    خدایا بسه دیگه
    Last edited by Meysam Raz; 07-04-2021 at 01:37.

5. 2 کاربر از Meysam Raz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

کسی اگر آشنا نیست و نمیدونه 2g یعنی چی میتونه گوشیش رو توی بهترین منطقه و زیر دکل بزاره روی 2g یا GSM و وبگردی کنه تا درد دردمند رو بدونه و بیخود روی اعصاب ملت راه نره . تکنولوژی سال 1990 هست ، شما vpn هم بزن ببین چی میشه .
    من دارم به این نتیجه میرسم یک نفر فقط برای در آوردن لج ملت میاد پست میزاره وگرنه دلیل این همه جواب های پرت نمیدونم چیه .
    خدایا بسه دیگه
    داداش حق مطلبو خوب رسوندی
    توی مناطق ما و اطرافمون با صدها خانوار که همگی هم گوشی دارن و اصن منطقه ی توریستیه همون آنتن 2g هم بزحمت گیر میاد. پورتها adsl فکستنی هم که واگذار کردن معدوده و به اکثر ملت نرسیده. کلی بچه های با استعداد بالا وجود داره که بعلت بی فکری مقامات از آموزش محرومن. درد ملت اینه که وقتی وزیرک با افتخار از راه اندازی 5g دم میزنه چرا باید اینقدر شکاف دسترسی وجود داشته باشه. این تشویق نداره لایق فوشه. مگه خون اون ایرانی پررنگتره از این ایرانی. فقط وقتی ملت مستأصل از مرکز ناامید بشن و برن دنبال تجزیه طلبی اونوقت یهو مقامات با شکم سیر که با آمارای ساختگی سر یه عده شیره مالوندن از خواب خرگوشی بیدار میشن و حساب کار دستشون میاد ..... وقتی اوپراتور کم کاری میکنه مگه وظیفه ی خود دولت نیست به مردمش برسه پس وظیفه ی کیه

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دیگه رودربایستی رو بزاریم کنار ، دلایل انتخاباتی هست شما فردا شنیدید همه هاب ها منجمله (P دارش ) دارن از فیلتر درمیان تعجب نکنید .
    از طرفی اگر انجام بشه در آمد یوتیوبرهای ایرانی که سعی داشتن توی این اوضاع به دلار کسب درآمد بکنن کاهش پیدا میکنه چون آیپی های ایران بدلیل اینکه نمیتونن تبلیغات توی یوتیوب ببینن حساب نمیشن و تبلیغ کمتر یعنی درآمد کمتر برای یوتیوبرها هست ، همینطوریش هم هر استریم ایرانی ای میریم داره زیر لفظی به روح خیلیا صلوات میفرسته بابت سرعت و کیفیت خطش .
    تقریبا اکثر کسایی که به یوتیوب نیاز دارن الان با استفاده از راه های بدون ثبت نام دارن استفاده میکنن ، اگر بنا به دادن وی پی ان با ثبت نام باشه قطعا تله هست .
    =====================================
    خب یک تاپیک دیگه و ترول مسلک قلم به مزد و لینک دادن بدون منطق که متاسفانه بدلیل هوش کلان میان مورد نبود کیفیت پوشش دهی درست درمون در کشور رو با مقدار کمیت یوزرها (که معمولا بر اساس دسترسی یکبار به اینترنت در یکسال گذشته ) پاسخ میدن .
    خدایا بسه دیگه
    اگر حرف و استدلال درستی ندارین مجبور نیستین پست بدین همین که از روی چهار تا جمله می‌آین برچسب می‌زنین برای من یکی مشخص شد شما تمامی حرف‌هاتون به خاطر اینه که پاسخ درست حسابی ندارین به محض این که کم می‌آرین آی تو ارزشی هستی آی تو مزدور جیره‌بگیری و ترول هستی و... برادر حرفی نداری پست نده حرفی هم داری ثابت کن همون لینکی که من دادم تو همونم نداری.

ببینین، ترول کسیه که می‌آد حرف‌های بی‌سر و ته می‌زنه مثل شما و عمرا سمت استدلال و لینک دادن نمی‌ره. هر کسی شما و عقایدتون رو زیر سوال برد ترول نیست.

در مورد قلم‌به‌مزدی هم قبلا عرض کردم، شما هم موسادی و MI6ی و CIAیی هستی ولی وقتی برای خودت یکی مشخصه نیستی، این که من به تو برچسبش رو بزنم چی برات ثابت می‌شه؟ که من هم حرفم از سر لجه دیگه درسته؟ که تلاش دارم با برچسب تو رو توی بحث بی‌اعتبارت کنم تا لااقل از این طریق حرف من اثبات بشه. این روش‌ها قدیمی شده. اگه کم آوردین شخصیت خودتون رو حفظ کنین و بگین من حرفی ندارم.

مغز شما طوری شستشو داده شده که هر کسی خلاف حرف شما رو ثابت کرد قطعا مزدور قلم‌به‌مزده؟ یعنی حرف شما ۱۰۰٪ درسته همیشه؟ هر چی از دهن شما در اون طلای نابه؟

گفتین اینترنت نیست با مدرک ثابت کردم هست.
    گفتین کسب درآمد نمی‌شه، مدرک دادم که همین الان دارن توی ایران می‌کنن.

بعد یهویی گفتین قلم‌به‌مزدی

خب اینجا زحمت اثبات به عهده‌ی مدعیه. تا الان که استدلالت این بوده: تو به خاطر این قلم‌به‌مزد هستی که من رو مکررا زیر سوال بردی و حرف‌های من رو نقض کردی

حتما زمان درس و مدرسه هم هر وقت نمره نگفتی به همه گفتی امتحان سخت بود و معلم بد و همه کم گرفتن در حالی که خودت درس نخونده بودی

صرف این که شما یه چیز رو قبول داری دلیل نمی‌شه درست باشه و این که حمایت هم می‌شی اون آدم هم مثل خودت هست و هدفش از این که پای پستت تشکر می‌زنه اینه که شیرت کنه که ادامه بده نه این که از پست شما مطلب جدید و مفیدی یاد گرفته باشه.

من هم حاضر به بحث هستم ولی شما تمام حرفتون این هست که من مزدورم و فلان. جماعت مثل شما رو می‌شناسم. برچسب، برچسب، برچسب. تنها چیزی که ندارین استدلال و مدرک هست.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

داداش حق مطلبو خوب رسوندی
    توی مناطق ما و اطرافمون با صدها خانوار که همگی هم گوشی دارن و اصن منطقه ی توریستیه همون آنتن 2g هم بزحمت گیر میاد. پورتها adsl فکستنی هم که واگذار کردن معدوده و به اکثر ملت نرسیده. کلی بچه های با استعداد بالا وجود داره که بعلت بی فکری مقامات از آموزش محرومن. درد ملت اینه که وقتی وزیرک با افتخار از راه اندازی 5g دم میزنه چرا باید اینقدر شکاف دسترسی وجود داشته باشه. این تشویق نداره لایق فوشه. مگه خون اون ایرانی پررنگتره از این ایرانی. فقط وقتی ملت مستأصل از مرکز ناامید بشن و برن دنبال تجزیه طلبی اونوقت یهو مقامات با شکم سیر که با آمارای ساختگی سر یه عده شیره مالوندن از خواب خرگوشی بیدار میشن و حساب کار دستشون میاد ..... وقتی اوپراتور کم کاری میکنه مگه وظیفه ی خود دولت نیست به مردمش برسه پس وظیفه ی کیه
    اگه شهر شما که از آوردن اسمش هم عارت می‌آد یا مشخصه داری دروغ می‌گی و همچین شهری نمی‌شناسی چون داری با VPN از یوتیوب برای تماشای محتوای علمی و فنی استفاده می‌کنی، این کارها در حد اینترنت 2G نیست که شما ادعا می‌کنی. من خواستم جستجو کنم چرا شهر شما بدون اینترنت مونده ولی شما چون داری دروغ می‌گی اسمی نداری که بدی.

منطقه‌ی توریستی که حداقل به خاطر توریست‌ها حاضر نشده‌ان از این پتانسیل برای فروش اینترنت استفاده کنن؟ دیگه چه ویژگی‌هایی داره این شهر شما؟

حتما بزرگترین زمین‌های کشاورزی رو هم داره و هزاران کارخونه هم اونجا مشغول به فعالیت هستن...

بچه‌های بااستعدادی که می‌فرمایید چطور فهمیدین از آموزش محرومن اگه آموزشی نیست که سطح کیفی استعدادشون برآورد بشه؟

این افراد می‌تونن از اون شهر بی‌نام و نشان مهاجرت کنن به جایی که هست بلاخره خیلی از ثروتمندهای کشور از شهرهای کوچیک رشد کرده‌ان...

درد ملت این نیست اگه من و خیلی‌هایی که می‌شناسم ملتیم. درد ملت ما دروغ و جهله.

اینترنت اگه 5G نباشه همین خود شما می‌آی می‌گی کل دنیا رفت به سمت 5G ما تازه 3G آوردیم.

اگه بره به سمت 5G می‌گی پس چرا 2G ما درست نشد؟

شما اگه انقدر مطمئنی که شهر شما بده و اونجا اینترنت نیست و حتی مدرسه ندارین و از آموزش محرومین و کلی عرق می‌ریزین که ته شب یه تیکه نون خشک بخورین خب چرا اونجا مونده‌این؟ یه وامی چیزی بگیرین پاشین برین جایی که همه‌ی این امکانات باشه خب نه فقط خودتون بلکه کل شهر اونجا رو تخلیه کنین چون مسئولین ما تنبل‌تر از این حرف‌هان بخوان بیان شهری که اسمش رو هم حاضر نیستین بگین آباد کنن براتون

//

به شما هم می‌گم، حق مطلب اونی نیست که شما بهش معتقدی. صرف این که شما به یه چیزی اعتقاد داری دلیل نمی‌شه فقط اون چیز درست باشه.

آیا عقاید داعشی‌ها هم درسته صرف این که بهش اعتقاد دارن؟ شما هم صرف این که اعتقاد داری فقط حرف خودت درسته دلیل نمی‌شه حق باهات باشه.

هر کسی هم که زد از بیخ و بنیان تخریبت کرد خودت و ادعاهای دروغت رو توی بحث شکستت داده باید از فرصتت استفاده می‌کردی برای استدلال و سند آوردن نه این که برچسب زدن‌های دیگران و تایید کنی چون خودت بلد نیستی بحث کنی.

شما توی این بحث شکست خوردی و خیالت راحت، من هم برنده نشدم چون اصلا بحث من هم نیمه‌کاره مون.

شما فقط یه سری ادعا کردی و آه و گلایه کردی از مکانی خیالی که حاضر نشدی اسم ببری لااقل یه اسم الکی می‌ساختی از خودت که فروم‌آباد سفلی زندگی می‌کنیم ما توی سیستان و بلوچستان که توی اینترنت 2G مونده ما باید بریم بالای سقف خونه‌مون از اونطرف من از محتوای علمی و فنی یوتیوب با VPN استفاده می‌کنم

خودتان هستین...

وظیفه‌ی دولت هم هست وظیفه‌ی حکومت هم هست وظیفه‌ی همه هست که همه‌کار بکنن که شما بشینی توی خونه و از اینترنت لذت ببری چون حق شهروندی شماست ولی این که بری توی فروم‌ها در مورد یوتیوب رفتن با اینترنت 2G با فیلترشکن و تهش بیای دروغ‌بافی کنی خیر.

توی هر شهری درسته نقطه‌ی کور هست ولی دسترسی به اینترنت فراهمه من هم گفتم کجا بزرگ شدم همونجا الان چند تا اپراتور 4G و LTE می‌دن...

شما هم با اون صد تا خانوار اگه خواستار اینترنت 4G هستین هستین می‌تونین با اون صد تا خانوار وکیل بگیرین باهاش در مورد شکایت از مخابرات بابت عدم ارائه‌ی سرویس اینترنت شکایت کنین یا حداقل برین جلوی مخابرات تحصن کنین یا بگین کارمندهای مخابرات اعتصاب کنن سر کار نرن. ولی این حرف رو الان به تمسخر می‌گیرین چون اصلا جایی نیستین که اینترنت 2G باشه

*** اصلا همه‌ی حرف‌های من رو ول کن (از خداته این جمله)، برای همه توضیح بده چطوری با اینترنت 2G شما VPN می‌زنی می‌ری YouTube بعد از محتوای علمی و فنیش استفاده می‌کنی؟

Last edited by pro_translator; 07-04-2021 at 09:56.

9. این کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

لطفا اطلاعات شخصی تون رو اینجا نگید، حضور "برادران اسمش رو نبر" رو اینجا احساس می کنم.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

لطفا اطلاعات شخصی تون رو اینجا نگید، حضور "برادران اسمش رو نبر" رو اینجا احساس می کنم.

اسم شهر اطلاعات شخصی نیست زیر تاریخ عضویت هم مکان سکونت نوشته الان بگه ما تهران هستیم این اطلاعات شخصیه؟

منظور من اینه که ایشون داره الکی می‌گه توی همچین شهری زندگی نمی‌کنن که می‌گه اینترنت 2G هست ولی من با VPN می‌رم یوتیوب.

شما هم به خیال خودت زرنگی

احساسات و تصورات و تخیلات حقیقت نیستند.

شما هم اگر کاری نکردی نیاز نیست از احدی بترسی مثلا خیلی فعال سیاسی هستی می‌ترسی جایی شناسایی بشی؟

مثلا خیلی شخص گنده‌ای هستی باید چراغ خاموش حرکت کنی؟

هر برچسبی رو باور نکن. اون‌ها هر چی دلشون بخواد می‌تونن به من بگن و برچسب بزنن. شنونده باید عاقل باشه.

اگه زرنگی باید تا حالا فهمیده باشی این جماعت از سر لج و لج‌بازی و عقده‌ی کم آوردن دارن برچسب می‌زنن نه از روی دلیل و سند.

چون هی کم می‌آرن و جوابی ندارن، می‌خوان با برچسب زدن من رو بی‌اعتبار کنن.

آدم زرنگ اینجا خودش رو نشون می‌ده که می‌فهمه چرا از استدلال طفره می‌رن.

اصلا زرنگی خاصی هم نمی‌خواد: کم آورده هر چی گفته خلافش ثابت شده داره برچسب می‌زنه طرف بحثش رو بی‌اعتبار کنه و خودش رو معتبر.
    Last edited by pro_translator; 07-04-2021 at 12:29.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

یا حضرت ژیان ، زد روی دنده اتوماتیک

13. این کاربر از salman2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

اگه شهر شما که از آوردن اسمش هم عارت می‌آد یا مشخصه داری دروغ می‌گی و همچین شهری نمی‌شناسی چون داری با VPN از یوتیوب برای تماشای محتوای علمی و فنی استفاده می‌کنی، این کارها در حد اینترنت 2G نیست که شما ادعا می‌کنی. من خواستم جستجو کنم چرا شهر شما بدون اینترنت مونده ولی شما چون داری دروغ می‌گی اسمی نداری که بدی.

منطقه‌ی توریستی که حداقل به خاطر توریست‌ها حاضر نشده‌ان از این پتانسیل برای فروش اینترنت استفاده کنن؟ دیگه چه ویژگی‌هایی داره این شهر شما؟

حتما بزرگترین زمین‌های کشاورزی رو هم داره و هزاران کارخونه هم اونجا مشغول به فعالیت هستن...

بچه‌های بااستعدادی که می‌فرمایید چطور فهمیدین از آموزش محرومن اگه آموزشی نیست که سطح کیفی استعدادشون برآورد بشه؟

این افراد می‌تونن از اون شهر بی‌نام و نشان مهاجرت کنن به جایی که هست بلاخره خیلی از ثروتمندهای کشور از شهرهای کوچیک رشد کرده‌ان...

درد ملت این نیست اگه من و خیلی‌هایی که می‌شناسم ملتیم. درد ملت ما دروغ و جهله.

اینترنت اگه 5G نباشه همین خود شما می‌آی می‌گی کل دنیا رفت به سمت 5G ما تازه 3G آوردیم.

اگه بره به سمت 5G می‌گی پس چرا 2G ما درست نشد؟

شما اگه انقدر مطمئنی که شهر شما بده و اونجا اینترنت نیست و حتی مدرسه ندارین و از آموزش محرومین و کلی عرق می‌ریزین که ته شب یه تیکه نون خشک بخورین خب چرا اونجا مونده‌این؟ یه وامی چیزی بگیرین پاشین برین جایی که همه‌ی این امکانات باشه خب نه فقط خودتون بلکه کل شهر اونجا رو تخلیه کنین چون مسئولین ما تنبل‌تر از این حرف‌هان بخوان بیان شهری که اسمش رو هم حاضر نیستین بگین آباد کنن براتون

//

به شما هم می‌گم، حق مطلب اونی نیست که شما بهش معتقدی. صرف این که شما به یه چیزی اعتقاد داری دلیل نمی‌شه فقط اون چیز درست باشه.

آیا عقاید داعشی‌ها هم درسته صرف این که بهش اعتقاد دارن؟ شما هم صرف این که اعتقاد داری فقط حرف خودت درسته دلیل نمی‌شه حق باهات باشه.

هر کسی هم که زد از بیخ و بنیان تخریبت کرد خودت و ادعاهای دروغت رو توی بحث شکستت داده باید از فرصتت استفاده می‌کردی برای استدلال و سند آوردن نه این که برچسب زدن‌های دیگران و تایید کنی چون خودت بلد نیستی بحث کنی.

شما توی این بحث شکست خوردی و خیالت راحت، من هم برنده نشدم چون اصلا بحث من هم نیمه‌کاره مون.

شما فقط یه سری ادعا کردی و آه و گلایه کردی از مکانی خیالی که حاضر نشدی اسم ببری لااقل یه اسم الکی می‌ساختی از خودت که فروم‌آباد سفلی زندگی می‌کنیم ما توی سیستان و بلوچستان که توی اینترنت 2G مونده ما باید بریم بالای سقف خونه‌مون از اونطرف من از محتوای علمی و فنی یوتیوب با VPN استفاده می‌کنم

خودتان هستین...

وظیفه‌ی دولت هم هست وظیفه‌ی حکومت هم هست وظیفه‌ی همه هست که همه‌کار بکنن که شما بشینی توی خونه و از اینترنت لذت ببری چون حق شهروندی شماست ولی این که بری توی فروم‌ها در مورد یوتیوب رفتن با اینترنت 2G با فیلترشکن و تهش بیای دروغ‌بافی کنی خیر.

توی هر شهری درسته نقطه‌ی کور هست ولی دسترسی به اینترنت فراهمه من هم گفتم کجا بزرگ شدم همونجا الان چند تا اپراتور 4G و LTE می‌دن...

شما هم با اون صد تا خانوار اگه خواستار اینترنت 4G هستین هستین می‌تونین با اون صد تا خانوار وکیل بگیرین باهاش در مورد شکایت از مخابرات بابت عدم ارائه‌ی سرویس اینترنت شکایت کنین یا حداقل برین جلوی مخابرات تحصن کنین یا بگین کارمندهای مخابرات اعتصاب کنن سر کار نرن. ولی این حرف رو الان به تمسخر می‌گیرین چون اصلا جایی نیستین که اینترنت 2G باشه

*** اصلا همه‌ی حرف‌های من رو ول کن (از خداته این جمله)، برای همه توضیح بده چطوری با اینترنت 2G شما VPN می‌زنی می‌ری YouTube بعد از محتوای علمی و فنیش استفاده می‌کنی؟

داداش وقت ندارم طومار بی سر و ته بخونم همه مث شما توی اینترنت ولو نیستن صب تا شب فقط دو خط اولتو خوندم که گفتی با 2G چطوری یوتیوب میرم. نخیر. فکر کنم 4 مرتبه ای شد که گفتم adsl داغونی من و بقیه داریم که فقط صبحای زود بدرد یوتیوب میخوره ولی شما اصن انگار نه انگار که خونده باشی چی گفتم خوب تو که نگا نکردی چی نوشتم چه حقی داری که هی میای جواب میدی. عجیبه ها. نکنه بقول بقیه ی بچه ها قلم به مزد هستی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •