تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 52

نام تاپيک: یوتیوب رفع فیلتر می‌شود؟

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

امیدوارم مشکلتون حل شده باشه.

.
    بله تمام مشکلاتم بعد از مهاجرت حل شد

2. این کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

از عجایب جماعت ارزشی همینه که تا کسی ایراد و اشکالی توی ایران رو پیش میکشه شما آمریکا رو میکشید وسط و خیلی حق بجانب اشاراه میفرمایید که توی آمریکا هم اوضاع همینور هست
    ظاهرا مدینه فاضله توی ضمیر ناخودآگاه شما آمریکاست ولی من انتظارات خودم رو از اینترنت امن دارم و اینکه توی آمریکا چه خبره چیزی از خواسته های من کم نمیکنه.

در ثانی ما توی کشوری هستیم که قانون طوری تعریف میشه که همه مجرمند و هر وقت لازم شد از این جرم علیه شخص استفاده میشه مثلا شما قانونا در شبکه های اجتماعی در برابر کامنت های دیگران برای پست ها خودتون مسئولید!!!!
    پس اجازه بده با اسم و آدرس و کد ملی از یوتیوب بدون فیلتر استفاده نکنیم که اگه یکی دیگه کامنت ناخوشآیند گذاشت احضاریه اش برای من نیاد
    یعنی دقیقا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟

شما چند بار بدون ارتکاب جرم زندان افتاده‌این؟ من توی تیتر هیچ اخباری تا حالا نخونده‌ام ناگهان به خانه‌ی فردی ریختند و بدون هیچ دلیلی وی را دستگیر و روانه‌ی زندان کردند.

حرف شما مثل اینه که چرا دنیا تفنگ گرفت دستش ما هم باید بگیریم؟ چرا آمریکا جاسوسی می‌کنه ما نباید بکنیم؟ آمریکا داره از ما جاسوسی می‌کنه و کلی هم جاسوس توی ایران هست.

اون XKEYSCORE رو آمریکا یه ورژن پایین‌ترش رو به متحدهای اروپایی خودش هم داده.. مثل آلمان... روسیه و چین هم اوضاعشون بدتره...

در مورد اپلیکیشن سروش هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خبرش اومد روسیه اپل رو مجبور کرده برای گوشی‌هایی که توی روسیه توزیع می‌شن به صورت default اپ‌های روسی نصب باشن...

همه‌ی کشورها همین کار رو می‌کنن چون دیگه خسته شده‌ان انقدر اطلاعات کاربرهاشون دست آمریکا قرار گرفته...

اگه شما مغزتون شستشو داده شده که چرا ایران جاسوسی می‌کنه اون شبکه اول باید توضیح بده که چرا صاحب‌کارش خودش جاسوسی می‌کنه.

اون همچین طرز تفکری به شما داده که شما از طرفش جاسوسی رو برداری و ایشون بتونه خیلی راحت عملیات‌های تروریستی مثل ترور فخری‌زاده انجام بده.

شما می‌دونی ما چقدر جاسوس آمریکایی و اسرائیلی دستگیر کرده‌ایم؟ تازه این با جاسوسیه! فرض کن جاسوسی نباشه! اینجا می‌شه بهشت جاسوس‌ها!!!

داداش شما نفست از جای گرم میاد توی ناف کلانشهر حتما با 4G یا adsl باکیفیت و انواع وی پی ان ها وصلی توی خوابهات هم نمیتونی تخیلی حتی نزدیک به اوضاع اسفناک اینترنت بقیه ی ملت داشته باشی که با 2g یا adsl داغون و وی پی ان هایی که صفحه ی متنی رو با با پونصد بار رفرش بطور ناقص میارن ..... حق داری داداش
    خدا لعنت کنه اون حرومزاده ی مادرجعبه ای که اینترنتو به این روز انداخته که یه کار نیمساعته ی ما 4-3 ساعت باید طول بکشه با کلی دندونها رو روی هم فشار دادن از عصبانیت و تلخ شدن بی دلیل کام این ملت از اول صبح تا آخر شب. خدا نیامرزه عاملین بی دین و بی شرف و بی وطنی که اینطور خون ملتو هر روز دارن با این فیلترینگ خودسرانه توی شیشه می کنن + هر چی فوش ناموسی که بلدیم. امیدوارم روزی بیاد در حالی که از دار آویزنشون کردیم سیخ داغ بکنیم توی .....
    والله اینترنت توی ایران پول بده پلو بخور هست وضعش درسته که گرونه ولی خب کلی هم طرح داریم که شما پول می‌دی اینترنت با سرعت ۵۰ مگ می‌گیری ماه به ماه خودش شارژ می‌شه و این همه هم اپراتورها دارن مودم‌های 4G می‌دن و اصلا مبین‌نت هست و اینترنت از همیشه خیلی ارزون‌تر شده...

توی ایران کلی استریمر هست با کیفیت 1080p دارن توی یوتیوب و توییچ استریم می‌کنن. من همین دیشب از یه استریمر پرسیدم اینترنت شاتل ۱۰۰ تومن ماهی نامحدود با کیفیت 1080p داره استریم می‌کنه...

دوستان زبونمون مو در آورد از بس گفتیم

جواب مزدور رفتنی را هیچگاه ندهید و فقط با هم متحد و مردمی باشید. مزدور عادت داره ، پول میگیره اتوماتیک همه رو نقل کن و بپره.

این شما هستید که میتونید این افراد را طرد کنید.
    زبون ما هم مو درآورد از بس گفتیم... فحش دادن، اهانت، برچسب زدن و... دیگه قدیمی شده و باعث برد شما توی بحث نمی‌شه.

اگه به برچسبه که خب باشه. من که با دست راست می‌نویسم راست‌دستم. شما که با دست چپ می‌نویسید چپ‌دست نیستید؟

من اگه از ایران دفاع می‌کنم سپاهی هستم، شما که ایران رو می‌زنید موسادی و مزدور اسرائیل و... نیستید؟

تو بعضی از دانشگاه ها شد
    بله مثل شما از دانشگاه Oxforge...
    Last edited by pro_translator; 06-04-2021 at 16:05.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

والله اینترنت توی ایران پول بده پلو بخور هست وضعش درسته که گرونه ولی خب کلی هم طرح داریم که شما پول می‌دی اینترنت با سرعت ۵۰ مگ می‌گیری ماه به ماه خودش شارژ می‌شه و این همه هم اپراتورها دارن مودم‌های 4G می‌دن و اصلا مبین‌نت هست و اینترنت از همیشه خیلی ارزون‌تر شده...

توی ایران کلی استریمر هست با کیفیت 1080p دارن توی یوتیوب و توییچ استریم می‌کنن. من همین دیشب از یه استریمر پرسیدم اینترنت شاتل ۱۰۰ تومن ماهی نامحدود با کیفیت 1080p داره استریم می‌کنه...
    کافیه فقط یه روز برت دارم بیارم با شرایط ما زندگی کنی ببینم اون مودم 4g و سرعت 50 مگ و فلان و بیسار که میگی چطوری روی 2g و adsl داغون ما که توی روز بزحمت یه صفحه رو باز می کنه چه مدلی میخواد به کارت بیاد. یعنی اگه ظرف 1 ساعت به فوش دادن و کفرگویی نیفتادی یه جایزه ی مشتی پیشم داری
    Last edited by NikolaTesla; 06-04-2021 at 20:06.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

نصف مملکت حتی آنتن 2g نداره دیوثا قمپز در می کنن 5g میخوایم بیاریم
    رفقای هم محله ای من دانشگاه رفته و کارمندن میگن دمت گرم که تو آنتن 2g داری ما همونم نداریم و اینترنت که سهله اصلا در حسرت یه تماس تلفنی هستیم
    خدا لعنتشون کنه که شکاف دیجیتالی بین ملت تا این حد انداختن مث اون شکاف طبقاتی که .........

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

pro_translator
    میدونی
    حکایت اونیه که صب تا شب کار میکنه و عرق میریزه نون خشک گیرش میاد اون یکی صب تا شب کارش دور دور کردن میاد پیش اولی از گوجه ی زیادی برشته شده ی چلوکبابش داستان تعریف میکنه عمدن یا سهون داره ملتو عصبانی میکنه
    بنظر خودت چی جوابشو بدیم خوبه؟؟ اصلا جوابی میشه داد؟؟ درک هم میکنه؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

نصف مملکت حتی آنتن 2g نداره دیوثا قمپز در می کنن 5g میخوایم بیاریم
    رفقای هم محله ای من دانشگاه رفته و کارمندن میگن دمت گرم که تو آنتن 2g داری ما همونم نداریم و اینترنت که سهله اصلا در حسرت یه تماس تلفنی هستیم
    خدا لعنتشون کنه که شکاف دیجیتالی بین ملت تا این حد انداختن مث اون شکاف طبقاتی که .........
    دوست عزیز شما مطمئنی نصف مملکت 2g ندارن . من خودم دومین استان فقیر ایران هستم. یکی از روستاهای اطراف رفتم 4g داشتن .

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

دوست عزیز شما مطمئنی نصف مملکت 2g ندارن . من خودم دومین استان فقیر ایران هستم. یکی از روستاهای اطراف رفتم 4g داشتن .
    دقیقتر بخوای بگم بیشتر از نصف مملکت
    خوشم میاد من که تلویزیون نگا نمی کنم از جنابعالی با خبرترم که محض نمونه چقد تلویزیون بچه های مملکتو نشون داده که بخاطر نبود پوشش آنتن ولو 2g از درس و مدرسه ی مجازی محرومن. مشت نمونه ی خروار
    خودتو نمیدونم ولی خیلی از کسانی که حرفای شما رو میزنن یا واقعن لای پر قو زندگی می کنن یا مأمورن و معذور که بیان ماله کشی

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

کافیه فقط یه روز برت دارم بیارم با شرایط ما زندگی کنی ببینم اون مودم 4g و سرعت 50 مگ و فلان و بیسار که میگی چطوری روی 2g و adsl داغون ما که توی روز بزحمت یه صفحه رو باز می کنه چه مدلی میخواد به کارت بیاد. یعنی اگه ظرف 1 ساعت به فوش دادن و کفرگویی نیفتادی یه جایزه ی مشتی پیشم داری
    جسارتا می‌شه بفرمایید کدوم بخش از ایران تشریف دارین؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

pro_translator
    میدونی
    حکایت اونیه که صب تا شب کار میکنه و عرق میریزه نون خشک گیرش میاد اون یکی صب تا شب کارش دور دور کردن میاد پیش اولی از گوجه ی زیادی برشته شده ی چلوکبابش داستان تعریف میکنه عمدن یا سهون داره ملتو عصبانی میکنه
    بنظر خودت چی جوابشو بدیم خوبه؟؟ اصلا جوابی میشه داد؟؟ درک هم میکنه؟؟
    خب این قطعا یه مشکله نه فقط برای شما بلکه همه‌جای دنیا و ایران هم استثنا نیست و این مسائل بیشتر منطقه‌ای هستن که خب به دلیل جمعیت کم آباد نشده‌ان و هیچ اپراتوری حاضر نیست هزینه کنه دکل BTS بزنه واسه این که شاید توی اون مکان ۳۰ نفر سیم کارتشون بخرن...

اگه منظورتون منم که خب من تا حالا جایی که اصلا اینترنت نداشته باشه یا 2G باشه نرفته‌ام و تصور نمی‌کنم اینجور مناطق دورافتاده زیاد باشن دیگه الان تقریبا همه‌جا اینترنت هست من خودم بچه‌ی شهرستانی هستم که توش نه آموزشگاه رانندگی داره نه سینما نه رستوران نه هتل نه مسافرخونه نه پاساژ و... ولی اینترنت LTE داره...

شما اگه این مشکل رو دارین باید ببینین چرا تا حالا هیچ اپراتوری حاضر به ارائه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت به اونجا نشده. به علت جمعیت بوده یا چیز دیگه. چون اون‌ها هم بدشون نمی‌آد پولی به جیب بزنن...

بعد هم این که من هم قشر ثروتمند جامعه نیستم اگه منظورتون باز منم.

این دوستانی که می‌بینین احترام نگه نمی‌دارن و توهین می‌کنن از تاپیک‌های دیگه هست مشکلشون شما به حرفشون توجه نکنین. مثل من.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دقیقتر بخوای بگم بیشتر از نصف مملکت
    خوشم میاد من که تلویزیون نگا نمی کنم از جنابعالی با خبرترم که محض نمونه چقد تلویزیون بچه های مملکتو نشون داده که بخاطر نبود پوشش آنتن ولو 2g از درس و مدرسه ی مجازی محرومن. مشت نمونه ی خروار
    خودتو نمیدونم ولی خیلی از کسانی که حرفای شما رو میزنن یا واقعن لای پر قو زندگی می کنن یا مأمورن و معذور که بیان ماله کشی
    خب من یه سرچ کوچیک زدم به این نتایج رسیدم:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که درصد این آمار از سوئیس، هلند، تایوان، کانادا، ژاپن، اسپانیا، اتریش، فنلاند، استرالیا، آلمان، سنگاپور، عربستان، اسرائیل، روسیه، ایتالیا و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیشتره.

یعنی توی ایران ۷۵ میلیون نفر (آخرین آمار ۹۴٪ هست) لای پر قو زندگی می‌کنن یا مامورن؟

بی‌انصاف نباشین اینجوری که شما می‌فرمایید هم نیست. اینجوری که شما می‌گی بالای ۴۵ میلیون نفر توی ایران دسترسی به اینترنت ندارن در حالی که توی کرونا کلی مصرف اینترنت بالا رفت...

اوایل که کرونا اومده بود مخابرات به همه‌ی کاربرهای خودش ۱ ترابایت ترافیک رایگان داد که کارهاشون رو تا جای ممکن اینترنتی انجام بدن...

اینترنت به نسبت سال‌های قبل خیلی قیمتش پایین اومده و ما هم که توی شهرهای مختلف دوست و فامیل داریم همه طرح‌های اپراتورهای مختلف رو می‌زنن از تهران تا مشهد تا مازندران تا عسلویه...

به هر حال شما نام استان یا شهر رو اگه بگین ممنون می‌شم
    Last edited by pro_translator; 06-04-2021 at 21:24.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •