تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: اعلام پایان عمر رسمی فلش و از کار افتادن فلش در تمامی مرورگرها

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض اعلام پایان عمر رسمی فلش و از کار افتادن فلش در تمامی مرورگرها

البته خبرش جدید نیست ولی بنده تازه مطلع شدم.
    تعداد زیادی بازی فلش خوب دارم که الان خواستم دوباره ازشون استفاده کنم دیدم مرورگر راه نمیده... با تحقیقات فهمیدم که فلش رسما مرده اعلام شده و نه تنها مرورگرها غیرفعالش کرده اند (بدون امکان فعال کردن مجدد توسط کاربر) بلکه حتی کمپانی ادوبی هم این کار رو کرده و کاری کرده تا پلاگین فلش از اجرا شدن سرباز بزنه!!
    میخواستم بدونم راهی برای دور زدن این قضیه هست یا نه. بازیها و محتوای فلش بسیار ارزشمندی وجود دارن که واقعا بخشی از تاریخ رایانه و اینترنت رو هم شکل میدن... و خیلی هاشون هنوز هم قابل استفاده و مفید هستند.
    یه چیزی پیدا کردم بنام SuperNova SWF Enabler برای مرورگر کروم و نصب کردم ولی ظاهر کار نمیکنه.
    Last edited by Geek1337; 30-03-2021 at 18:59.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

فعلا اینو پیدا کردم که یک شبیه ساز فلش پلیر هست: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ولی همهء فلش ها رو اجرا نمیکنه و فکر نکنم بی نقص هم باشه
    تنها راه دیگری که فعلا بنظرم میرسه استفاده از یک PC بدون اینترنت با مرورگر قدیمی و پلاگین فلش قدیمیه... یعنی نسخه هایی از مرورگر و پلاگین فلش که هنوز فلش رو غیرفعال نکرده بودن. یجا نوشته بود حتی پلاگین های فلش قدیمی هم از اجرا شدن سرباز میزنن! ببین معلومه با مرکز عملیاتشون تماس میگیرن و اونا به پلاگین دستور عدم اجرا رو میدن

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

سندهای فلش رو با این باز کن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اون 5 تا خط فاصله ها رو از توی نشانیش بردار
    اگه سند فشرده رمز داشت با حروف کوچک انگیسی بزن سافت95 نقطه آی آر

4. این کاربر از NikolaTesla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

سندهای فلش رو با این باز کن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اون 5 تا خط فاصله ها رو از توی نشانیش بردار
    اگه سند فشرده رمز داشت با حروف کوچک انگیسی بزن سافت95 نقطه آی آر
    آره فلش پلیر Standalone ویندوز هم داشتم و تست کرده بودم... ولی داستانش یخورده پیچیده است
    خیلی از بازیهایی که بنده دارم Site lock شدن یعنی فقط روی دامین سایتی که در کدهای بازی چک میکنه اجرا میشن، بعد بنده اومدم یه کلکی زدم که تمام این بازیها رو گول میزد طوریکه فکر میکنن تحت سایت خودشون اجرا میشن... یه برنامه PHP هم نوشته بودم برای طبقه بندی و لیست کردن و اجرای راحت این بازیها به این شکل... و تحت مرورگر اجرا میکردم با سرور وب لوکال آپاچی... البته الان که شما دوباره به فلش پلیر تحت ویندوز اشاره کردی یه جرقه ای توی ذهنم زد که ای بابا خب فلش پلیر تحت ویندوز هم URL های لوکالم رو باز میکنه، و تست کردم دیدم آره بازی ها ظاهرا کار میکنه... البته بعضی بازیها دچار مشکل هست و درست اجرا نمیشن یا وسط کار خطاهایی میدن (حالا نمیدونم کلا فلش ورژن جدید اینطور شده یا توی نسخهء تحت ویندوز اینطوره)... ولی باز همینش هم تا اینجا خوبه. ولی تجربه ای که داشتم فلش پلیر تحت فایرفاکس به بهترین شکل کار میکرد و سرعتش هم نسبت به فلش پلیر ویندوز بهتر بود بخصوص که سیستم قبلیم ضعیف بود و بازیها تحت فلش پلیر ویندوز بسیار کندتر بودن... بهرحال ممنون. خواستم تجربه ام رو به اشتراک بذارم.

داره خودمونی میشه webfaplus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

بله فلش که دیگه ساپورت نمیشه
    فقط سوال اینکه روی مرورگر کروم باید چیکار کنیم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

هیچ راه حلی برای مرورگر کروم نیست ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2022
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

یه بروزر قدیمی نص کنین و اونو تو فیروال بندازید و پلاگینم بندازید توش و تمام

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •