تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: ... بهترين Laptop موجود در ايران در حال حاظر چيه؟ ...

آخر فروم باز Mirage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

انتخاب خوبيه

Laptop دو نوعه: 1-روميزي، 2-قابل حمل

حـــــرفـه ای 'POP''s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

نوشته شده توسط *NashenaS*

مرتضی جان...

اين laptop ای که در اين لينک معرفی کردم فکر ميکنم پاور ۶ باشه. اگر اشتباه ميکنم درست ام کن...
    (البته Power6 نسل جديد پردازنده هاي سرور IBM هست...پردازنده ي لپتاپ مدنظر شما Core2 DUO اينتله )
    در ضمن ممنون ميشم نظرت رو راجع بهش بگی.

TOSHIBA A100-920

Intel Core 2 Duo T5500 Processor 1.66GHz

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ممنون.
    واقعيت اينه كه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از رده ي معروفSatellite ، يك سري جديد در محصولات اين شركت هست كه مجهز به آخرين فناوريهاست(درگاهPCI-Express ، هاردSATA_كه البته حتما مي دوني دردسرهاي خاص خودش رو داره_ ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با حداكثر سرعت 2.33GHz)و همچنين اين مدلA100-920 كه فعلا شما انتخاب كرده اي ، نقص و كمبودي نداره و واقعا صحبت از كمبود در اين سري درست نیست(در ضمن من از وبسايت Intel تا Toshiba و... بدنبال مشخصات بيشتري از اين مدل رو جستجو و با ساير مدلها مقايسه كردم)

اما يك سؤال براي من باقي هست و اون اينكه شما كه در مهد Dell و Higrade هستي ، چرا بدنبال ساير ماركها رفته اي؟
    ضمن اينكه آيا با مشخصات برابر ، امكان انتخاب لپتاپي با بهايي پايين تر هم از ميان ماركهاي مذكور+ ساير ماركهاي اصيل وخوشنام مثل Fujitsu-Siemens اصل آلمان و... وجود نداره؟

حـــــرفـه ای *NashenaS*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ∞±

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط POP
    واقعيت اينه كه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يك سري جديد در محصولات اين شركت هست كه مجهز به آخرين فناوريهاست(درگاهPCI-Express ، هاردSATA_كه البته حتما مي دوني دردسرهاي خاص خودش رو داره_ ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با حداكثر سرعت 2.33GHz)و همچنين اين مدلA100-920 كه فعلا شما انتخاب كرده اي ، نقص و كمبودي نداره و واقعا صحبت از كمبود در اين سري نوعي بندبازي هست!(در ضمن من از وبسايت Intel تا Toshiba و... بدنبال مشخصات بيشتري از اين مدل رو جستجو و با ساير مدلها مقايسه كردم)
    ممنون از زحمتی که کشيدی و وقتی که گذlشتی.

اما يك سؤال براي من باقي هست و اون اينكه شما كه در مهد Dell و Higrade هستي ، چرا بدنبال ساير ماركها رفته اي؟
    به خدمتت عرض کنم که در UK بعضی مارک ها به ندرت پيدا ميشه. مثلا اين Higrade و يا Fujitsu-Siemens شايد بگم اولين بار ای هست که به اين صورت در حالت مقايسه ای با laptop ها يه ديگه ميشنوم.
    بر اساسِ پشنهاد ها ای که شده و تحقيق هی که کردم، Toshiba + Sony و شايد ASUS حرف اول رو ميزنن.
    بعد به ترتيب Hp (Business Versio)، DELL، و بقيه قرار ميگيرن. اين بر داشت ِ من هست.

در ضمن، بعضی laptop ها رو همون طور که خود تون گفتين نمی صرفه که از يک جای ديگه (مثلا:US ) سفارش بدم، درست؟

ضمن اينكه آيا با مشخصات برابر ، امكان انتخاب لپتاپي با بهايي پايين تر هم از ميان ماركهاي مذكور+ ساير ماركهاي اصيل وخوشنام مثل Fujitsu-Siemens اصل آلمان و... وجود نداره؟
    اين مورد هم بيشتر بر می گرده به جواب بالا يی . انگليسی ها يک ضرب و المثل دارن ميگن: هنوز اينقدر پول دlر نشدم که برای چيز بد پول بدم! من هم حاضر هستم مثلا ۸۰۰ pounds پول بدم اما برام بمونه...من که بدم نمی آد کمتر پول بدم!

بازم عرض ميکنم من اون قدر نميدونم اگر باز جايی هست که نياز به راهنمايی دارم به فر ما . از ۱۰۰% چقدر به اين انتخاب من مارک ميدين؟

* Note: من فارسيم زياد خوب نيست، در خواندنِ متن های سنگين کم ميارم! يک خورده مولا يمتر تر! pls

merc

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط *NashenaS*

* Note: من فارسيم زياد خوب نيست، در خواندنِ متن های سنگين کم ميارم! يک خورده مولا يمتر تر! pls

merc
    سلام.
    بذار منم یک پست الکی بعد سالی بدم.
    چون تاپیک مال تو بود ها !
    مولایم نه ملایم

حـــــرفـه ای 'POP''s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

من به انتخاب شما بالاترين نمره رو ميدم اما صرفا بعنوان يك نوت بوك با سخت افزار رايج پيشرفته تر و نه بيشتر ! ... چرا ؟
    ببين اشكان جان!
    تا دو سال پيش صحبت از امكانات قدرتمند چند رسانه اي در لپتاپها شايد دور از ذهن بود ؛ اما امروزه (افزون بر قابليتهاي بالاي سخت افزاري ) وجود اين قبيل امكانات در يك لپتاپ براي بعضي(واقعا مثل من) يك "اولويت اساسي" هست ؛ اما ممكنه همين امكانات براي شما بعنوان كاربر اصلا مد نظر نباشه .

خوشحالم كه شما به ASUS اشاره كردي ؛ اين اشاره رو من با ذكر دلايل برتري ، در همون تاپيكي كه لينك داده بودم خيلي پيشتر از اين داشته ام ؛ هر چند شايد از لحاظ پرستيژ و زيبايي بپاي مدلA100 و يا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من كه واقعا زيباو قدرتمند هست نرسه اما بلحاظ امكانات پيشرفته ي چند رسانه اي نوين حائز اهميت خاصي هست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بويژه براي مدلهايي كه با عنوانDigital Home مشخص شده مرور كني به منظور من بهتر مي رسي.

هستم در خدمتت.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •