تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 69 از 69

نام تاپيک: آیا ایرانیان واقعا استعداد دارند؟!

داره خودمونی میشه yasin80's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

کل سلاح‌های جنگ زمان ایران از سوریه، لیبی، کره‌ی شمالی، چین، بلغارستان، مجارستان (کلا بلوک شرق) و در مورد ارتش (چون تجهیزات ارتش آمریکایی و انگلیسی بودن) اسرائیل و در یک مورد آمریکا (ماجرای مک‌فارلن) تامین شد. (در این مورد توضیح بیشتری خواستین بگین)
    خب این چه ربطی به بحث ما داره ؟ کلش؟ مطمینی ؟مگر اسراییل دوست ما بوده ؟ یا چین و شوروی دوست ما بودن؟ شوروی مگه به صدام هم تجهیزات نداد؟ مگه چین به صدام تجهیزات نداد؟ پس چرا به ما هم دادن؟(میدونی چرا چون دوشیدن جهان سوم آمریکا و چین (دوست و برادر) و روسیه نمیشناسه )
    درکل حرفات پر از تناقضه. انقدری هم مطالعه داشته ام که نیاز به توضیح شما ندارم.
    الگوی من آمریکا نیست، ایرانه. آمریکا الگوی شماست که هی فکر می‌کنین بهشته هی می‌خوره تو سرتون که صد برابر بدتر از ایرانه و تحقیر می‌شین و صحنه رو با مزخرفات جدید پر می‌کنین
    الگوی شماست؟ منو میگی؟ آروم باش چیزی نشده که حالا .تو فقط جواب منو بده چرا هی بودجه نظامی کشور های تروریستی رو مثال میزنی؟

توی کدوم حکومت غیرکمونیستی همچین چیزی دیده نمی‌شه؟ با همون ضرب‌المثل می‌خوان بودجه‌ی نظامی نداشته باشی ارتش نداشته باشی بیان اون ویدیوهایی که بهت دادم پخش زنده نشونت بدن
    حالا چرا کمونیستی ؟ دوست و برادر چین و شوروی بودجه نظامی نداشتن؟
    اون قسمت دوم هم بدون جواب میزارم تا تهش برو خودت

هر کشوری بودجه‌ی نظامی داره و شما مغزت شستشو داده شده که نباید بودجه‌ی نظامی داشته باشی.
    بهتر از مغز فابریک نیست؟
    (البته ضمانت میدم مغزم نشسته س)
    شما از اراحیف همدیگه تشکر می‌کنین و خوشم می‌آد تهش حرفتون عکسش ثابت می‌شه
    مگه میدون جنگه؟ خب باشه تو راست میگی.

درکل از پیش فرض هات مسرور شدم
    Last edited by yasin80; 25-03-2021 at 13:55.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

تو شیادی و کلاهبرداری استادن

3. 2 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

بله آقا شیرزاد بله موضوع تاپیک هم همین هست متاسفانه فقط همینو یاد گرفتند و احساس زرنگی با اعتماد کاذب و‌ بدردنخور دارند.

این صحبت همه جا هست یعنی ایرانی مهاجر خارج نشین هم همین نشانه ها را هم میتونه داشته باشه، عواملی چون خانواده و تربیت، نظام آموزشی، کیفیت پرورش دانشگاهی، حکومت و سران آن، تبعیض، تحقیر، وضعیت اقتصادی و مالی همه و همه عواملی هستند که متاسفانه استعداد را از یک جوان ایرانی کسر و روش‌های غیر اخلاقی را جایگزین و تکثیر می کند.

چنین مسیری سبب محرومیت و نزول یک کشور در همه عرصه ها منجر می شود، یعنی آن کیفیتی که شما در یک محصول، سرویس و خدمات در حال کنونی میبینید در دهه های آتی بسیار بسیار افول کرده و کشوری که به عنوان در حال توسعه میشناسیم به “در حال نزول توسعه” خواهیم شناخت.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

بله آقا شیرزاد بله موضوع تاپیک هم همین هست متاسفانه فقط همینو یاد گرفتند و احساس زرنگی با اعتماد کاذب و‌ بدردنخور دارند.

این صحبت همه جا هست یعنی ایرانی مهاجر خارج نشین هم همین نشانه ها را هم میتونه داشته باشه، عواملی چون خانواده و تربیت، نظام آموزشی، کیفیت پرورش دانشگاهی، حکومت و سران آن، تبعیض، تحقیر، وضعیت اقتصادی و مالی همه و همه عواملی هستند که متاسفانه استعداد را از یک جوان ایرانی کسر و روش‌های غیر اخلاقی را جایگزین و تکثیر می کند.

چنین مسیری سبب محرومیت و نزول یک کشور در همه عرصه ها منجر می شود، یعنی آن کیفیتی که شما در یک محصول، سرویس و خدمات در حال کنونی میبینید در دهه های آتی بسیار بسیار افول کرده و کشوری که به عنوان در حال توسعه میشناسیم به “در حال نزول توسعه” خواهیم شناخت.

ملت کار نکن ایران

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

خب این چه ربطی به بحث ما داره ؟ کلش؟ مطمینی ؟مگر اسراییل دوست ما بوده ؟ یا چین و شوروی دوست ما بودن؟ شوروی مگه به صدام هم تجهیزات نداد؟ مگه چین به صدام تجهیزات نداد؟ پس چرا به ما هم دادن؟(میدونی چرا چون دوشیدن جهان سوم آمریکا و چین (دوست و برادر) و روسیه نمیشناسه )
    درکل حرفات پر از تناقضه. انقدری هم مطالعه داشته ام که نیاز به توضیح شما ندارم.

الگوی شماست؟ منو میگی؟ آروم باش چیزی نشده که حالا .تو فقط جواب منو بده چرا هی بودجه نظامی کشور های تروریستی رو مثال میزنی؟

حالا چرا کمونیستی ؟ دوست و برادر چین و شوروی بودجه نظامی نداشتن؟
    اون قسمت دوم هم بدون جواب میزارم تا تهش برو خودت

بهتر از مغز فابریک نیست؟
    (البته ضمانت میدم مغزم نشسته س)

مگه میدون جنگه؟ خب باشه تو راست میگی.

درکل از پیش فرض هات مسرور شدم
    بله کلش. مشکل اینجاست که شما مطالعه ندارین و ساده‌ترین حقایق تاریخی رو هم نمی‌دونین برای همین من باید بیام برای شما چیزی که با یک جستجوی ساده در گوگل (ماجرای مک‌فارلن) و کتاب‌هایی دادم پیدا می‌شه توضیح بدم.

اسرائیل به دلایل مختلفی به ما سلاح می‌داد. اول این که نیاز به پول داشت، بنابراین مثلا موتور تانک‌های Chieftain انگلیسی یا چرخ‌های F-4 یا هر سلاح آمریکایی که ایران داشت اسرائیل به قیمت پایین تهیه می‌کرد و به ۱۰ برابر قیمت «می‌خوای بخواه نمی‌خوای نخواه» به ایران می‌فروخت.

دوم این که می‌خواست عراق با ایران درگیر بمونه و اگه جنگ تموم می‌شد یک عراق قوی‌تر به جمع دشمن‌های اسرائیل می‌پیوست. هدف این بود این دو ابرقدرت نفتی (ایران و عراق) همدیگه رو بزنن.

جنگ هم که بشه همه‌ی کشورهای دنیا دکان باز می‌کنن برای فروش سلاح. کسی نخواد بفروشه هم از طریق دلال خرید می‌کنه. شوروی هم برای فروش تسلیحات به ایران دلیل خوبی داشت اولی پول بود و دوم این که ایران یک فروند جنگنده‌ی فوق‌پیشرفته‌ی F-14 Tomcat به شوروی برای مطالعه و کپی داد.

هر کشوری وارد جنگ بشه همه شروع به حمایت می‌کنن هر جایی که باشه ربطی به جهان چندمش نداره.

بله مشخصه مطالعه داشته‌این که می‌پرسین «مگه اسرائیل و شوروی به ما سلاح فروختن؟!»

من شما رو quote نگرفتم که به خودت می‌گیری. پرسش‌های شما ساختار پاسخ داشتن ندارن. هر کسی هر چیزی بنویسه در نهایت پاسخی برای اون پرسش نمی‌شه. اصلا نمی‌دونم کی شما وارد بحث شدی.

وقتی می‌گن فقر هست من گفتم که توی کاپیتالیسم فقر یه چیز عادیه. در مقابل کاپیتالیسم هم کمونیستم هست.

بله تهش اینه که شما در افق محو شدی از شدت حقارت و کم آوردن

خیر بهتر از مغز فابریک نیست. شما ماشین داشته باش سوارش نشو بهتره تا این که بدی همه‌ش تو کارواش باشه یا دیگران سوار شن.

خب دیگه خودتون گفتین مغزتون کثیفه باید یه دستی بهش بکشید.

بله دنیا میدون جنگه.

لحن امثال شما چیزیه که زمان پیش فیس‌بوک زیاد شد این طرز بحث کردن نشون از بی‌سوادی شما داره که حالا چرا اینجوری و حالا چرا اونجوری در کل این پس چرا اون و...

در کل پستت مزخرف بود و ارزش تایپ و ارسال نداشت.

Deleted...
    Last edited by pro_translator; 25-03-2021 at 16:17.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مشخصه شما یک پروفسور رسته‌ی علومی سیاسی بین‌الملل و تاریخ معاصر در دانشگاه Oxforge هستی که با این سطح از دقت که نشان از موشکافی بیش از حد شما داره تونستی تمامی پست‌ها و استدلال‌های من رو با ۵ واژه در یک پست نقض کنی.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

شما هم که از هر کسی علیه من حرف زد بی‌چون و چرا حمایت می‌کنی چه طرف ۱۰۰ صفحه با مدرک و سند بنویسه چه ۵ واژه در این سطح. کافیه علیه من باشه تا شما ازش حمایت کنی.

همین نشون می‌ده شما چه طرز تفکری داری و همه‌چیزت از سر لج و لج‌بازی هست در حد بچه‌های ۳-۴ ساله. ته کاری که بلدی برچسب زدن و از این شاخه به اون شاخه پریدنه. حالا هر کسی هم که در این راه باهات همراه شد خوشحال می‌شی و حس خودشاخ‌پنداری بهت دست می‌ده و فکر می‌کنی ۱۰۰٪ حق با توئه و نمی‌گی شاید کسی که داره از من حمایت می‌کنه مثل من حرف داره از تو گوشش درمی‌آره.

جدا بحث رو ادامه نده. هر ادعایی کردی رد شد و شکست خوردی. من تا حالا با افرادی با سطح آگاهی زیر ۰ بحث نکرده بودم که هی بگن ساندیس‌خور یا چی می‌زنی یا بگن حالا چرا این چرا اون بعد هی همدیگه رو نقل قول بگیرن بگن «به مزخرف تو به به و چه چه» و «حالا امروز من یه سری ادعای غلط دارم» و «فردا تو یه لیست آماده کن».

این همه بهت لینک دادم خواستم یک کم آگاهی بهت بدم ولی هر چی بیشتر تلاش کردم بیشتر مقاومت کردی.

هی گفتم بیا برو ببین آمریکایی‌ها چی کار می‌کنن عاشق چشم و ابروی تو نیستن هی شما و رفیق‌هاتون گفتین چرا روغن به سوریه می‌ره.

گفتم متحدهای ما به لحاظ ژئوپولیتیک ارزش دارن گفتین مگه مجارستان هم به ما سلاح داده؟

//

دوستان عزیزی که تا حالا بحث کرده‌ایم با هم و مدام هم متلک انداختن و توهین کردن من از شما گلایه ندارم. شاید من هم جای شما بودم مقاومت می‌کردم در مقابل تغییر عقیده.

من از تک‌تک شما معذرت می‌خوام و به عنوان یه ناظر وظیفه‌ام اینه که انقدر جر و بحث نکنم و از اول هم نباید شروع می‌کردم بحث با شماها رو.

خواهشا ادامه ندین چون من دیگه پاسخ نمی‌دم تا الان زیاد گفتم پاسخ نمی‌دم ولی سوال‌هایی پرسیدین که گفتم شاید واقعا دنبال پاسخش هستین.

ولی الان دیگه نه اگه واقعا خواستین دیدگاه من رو بدونین برین پست‌هایی که تا الان دادم بخونین و انقدر رو دیدگاه «مزدوره، سپاهیه، ساندیس‌خوره و...» سماجت نکنین.

الان متوجه شدم دارم یکی دو هفته‌اس میخ به سنگ می‌زنم و هر چی می‌نویسم و منبع می‌دم فقط یه مشت ترول هستن دورم که هیچکدوم رو اصلا مطالعه نمی‌کنن.

شاید الان تو خونه‌هاتون لم داده‌این با رکابی و شلوارک و دارین می‌گین خوب روشو کم کردیم و ترول پیروز است و زنده باد ترولیسم. بله خب. شما بردید.

ولی اگه کسی سوالی از خود من داشت پیغام خصوصی در خدمت هستم.

Last edited by pro_translator; 25-03-2021 at 16:15.

9. این کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه The Ghost Writer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

بابا این همه بحث نداره. ایران در برابر کشورهای تمدن غرب پشم هم نیست!! مثل خیلی کشورهای جهان سوم دیگه!!

حتی خیلی جاها از جهان دوم هم کم میاره. مثل همین روسیه که الان ما یه جورایی مستعمره اش محسوب میشیم.

و اما در بین کشورهای جهان سوم...! مخصوصا خاورمیانه. اینجاست که ایران خودش رو واقعا میتونه متمایز و در صدر نشون بده. همونطور که نشون هم داد و در برهه هایی از همین قرن معاصر گل سرسبد خاورمیانه و پیشرو از همه لحاظ بود. تا اینکه انقلاب و جنگ شد. ادبیات و تاریخ و زبان غنی داره که هیچکدوم از کشورهای خاورمیانه ندارند. میتونه واقعا به جایگاه اول خاورمیانه برگرده. البته اگه مردمش بخوان و با یه سری مسائل خداحافظی کنن.

خلاصه خیلی خودتونو اذیت نکنید! چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است...!
    Last edited by The Ghost Writer; 25-03-2021 at 18:41.

11. 2 کاربر از The Ghost Writer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

تاپیک تبدیل به یک dumpster fire به تمام معنا شده و کلا این بحث ها در حیطه فعالیت انجمن نیست.

13. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •