تبلیغات :
بیتا کلینیک
دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام
پیشبینی فوتبال
دستگاه جوجه کشی حرفه ای

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: هر روزم مثل دیروزمه همچی دیوونه کنندست خفت گیری و نا امنی و... یکی کمک کنه

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

9 هر روزم مثل دیروزمه همچی دیوونه کنندست خفت گیری و نا امنی و... یکی کمک کنه

سلام.
    دوستان نزدیک 6 ماهه خیلی عصبیم هر روزم مثل دیروزمه هر روز واسم تکراری شده دیگه زندگی واسم هیچ تازگی نداره همه چی مضخرف و کسل کننده شده واسم... 6 ماهه از پس اندازای قبلم خرج میکنم و دیگه شغلی ندارم اینجا قبلا آژانس کار میکرد منم توش کار میکردم اما متأسفانه اونم نمیدونم آخه چرا خوابید و ما همه بیکار شدیم....
    تقریبا هیچ کاری نیست ...
    دیروز رفتم سر کوچه ماشین در نیاوردم (حدودا 200 متر بقالی بالاتر از خونمون هست )دیدم 2 تا از برادران افغان از موتور پریدن پایین دویدن سمت من ... یک لحظه واقعا ترسیدم که الان با چاقو میزن و دارو و ندارمو میبرن سریع دیدم از جیبشون جفتشون چاقو در آوردن .... شانسی که آوردم از قبل یه چاقوی خیلی کند ضامن دار تو جیبم بود دیدن ترسیدن سریع راهشونو کج کردن رفتن ... (خیلی شرایط بدی بود)
    پیش مشاور رفتم و هر روز حرفای تکراری و ... همشون رو مو به مو حفظم.... اصلا کلا خسته شدم ...
    دوستان شما چه پیشنهادی برای من دارید ؟؟ چرا مردم اینجوری شدن؟؟ همچی خشکه همچی اذیت کنندست انگار افتادم توی یه مخمصه خیلی بد داره گلومو فشار میده نفسم بالا نمیاد....
    دوستان شما چه پیشنهادی برای من دارید؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام شما چند سالتونه ؟؟؟ اون برادران افغان كه ميگين رو چرا به پليس زنگ نزدين ؟ شما داري ب محيط اطرافت باج ميدي و بي تفاوتي اجتماعي بالايي داري !!! متاسفانه روزمرگي رو همه دارن و اون ب دليل اينه كه ما برنامه ريزي براي زندگيمون نداريم - و با عصبيت و عصبانيت هم كاري درست بشو نيست

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام شما چند سالتونه ؟؟؟ اون برادران افغان كه ميگين رو چرا به پليس زنگ نزدين ؟ شما داري ب محيط اطرافت باج ميدي و بي تفاوتي اجتماعي بالايي داري !!! متاسفانه روزمرگي رو همه دارن و اون ب دليل اينه كه ما برنامه ريزي براي زندگيمون نداريم - و با عصبيت و عصبانيت هم كاري درست بشو نيست
    1 ماه پیش 22 رو تموم کردم رفتم تو 23
    اتفاقا بی تفاوت نیستم چاقو رو که از جیبم در آوردم نشون دادم رفتن یواش یواش.
    به پلیس زنگ بزنم چی بگم ؟ وقتی موتور پلاکش مخدوشه؟
    من دفعه ی بعد ببینمشون سریع تماس میگیرم با پلیس مثل اینکه دیروز از ساختمان روبه رویی گوشی و کیف یک خانمی رو زور گیری کردن و رفتن .. اتفاقا هم ایشون گفتند همین افغان ها بودند.... الان هماهنگیم که اومدن کوچه رو ببندیم بگیریمشون تحویلشون بدیم کلانتری.
    خیلی نا امنی شده هواستون به مالتون باشه.... محله ما امن بود اما دقیقا 4 ماهه دزد بازار شده ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •