تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشاوره خرید td lte

آخر فروم باز gamekhor2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض مشاوره خرید مودم 4g

باس لام.میخوام سرویس4g یا td lte و مودم بخرم.از چه شرکتی بگیرم قطعی نداشته باشه.همراه اول خوبه؟میتونم مودم از بیرون بگیرم و یه سیمکارت همراه اول بندازم و استفاده کنم؟
    Last edited by gamekhor2007; 05-03-2021 at 17:18.

اگه نباشه جاش خالی می مونه lucky_luke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

فکر نکنم همراه اول TD-LTE داشته باشه...
    من سه سال اخیر از TD-LTE ایرانسل استفاده کردم...از نظر ثبات نسبتا راضی بودم ولی پینگ فقط در حد متوسط و چندان مناسب بازی و اینا نبود...برای دانلود هم بدرد نمیخورد....سرعت دانلود خوبه ولی بسته حجم بالا نداره....حتی بسته های نامحدود هم محدودیت حجم دارن و سرعتشون محدوده....در کل هزینه ماهیانه چند برابر ADSL و VDSL درمیاد
    در مورد مبین نت و سایر شرکت ها اطلاع ندارم متاسفانه

شرکت ها سعی میکنن کاربر رو مجبور کنند که مودم رو به همراه سیمکارت از خودشون بخره ولی این مورد رو میشه راحت حل کرد و یه مودم آنلاک شده و سیمکارت رو جداگانه از بازار تهییه کرد. (سیمکارت TD-LTE و دکل های مربوط به اون با سیمکارت معمولی 4G فرق داره)

کلا بهت توصیه نمیکنم TD-LTE بگیری....مخصوصا با این قیمت های مودمش...حتی ADSL هم بهتر از TD_LTE هست....اگر VDSL یا تانوما هم بتونی بگیری که جایی بحثی نمیمونه

اگر هم مجبور به استفاده از TD-LTE هستی توی تاپیک های خودشون مطرح کنی زودتر جواب میگیری

3. 2 کاربر از lucky_luke بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

فکر نکنم همراه اول TD-LTE داشته باشه...
    من سه سال اخیر از TD-LTE ایرانسل استفاده کردم...از نظر ثبات نسبتا راضی بودم ولی پینگ فقط در حد متوسط و چندان مناسب بازی و اینا نبود...برای دانلود هم بدرد نمیخورد....سرعت دانلود خوبه ولی بسته حجم بالا نداره....حتی بسته های نامحدود هم محدودیت حجم دارن و سرعتشون محدوده....در کل هزینه ماهیانه چند برابر ADSL و VDSL درمیاد
    در مورد مبین نت و سایر شرکت ها اطلاع ندارم متاسفانه

شرکت ها سعی میکنن کاربر رو مجبور کنند که مودم رو به همراه سیمکارت از خودشون بخره ولی این مورد رو میشه راحت حل کرد و یه مودم آنلاک شده و سیمکارت رو جداگانه از بازار تهییه کرد. (سیمکارت TD-LTE و دکل های مربوط به اون با سیمکارت معمولی 4G فرق داره)

کلا بهت توصیه نمیکنم TD-LTE بگیری....مخصوصا با این قیمت های مودمش...حتی ADSL هم بهتر از TD_LTE هست....اگر VDSL یا تانوما هم بتونی بگیری که جایی بحثی نمیمونه

اگر هم مجبور به استفاده از TD-LTE هستی توی تاپیک های خودشون مطرح کنی زودتر جواب میگیری
    مودم 4g چطوره؟هر سیمکارتی بزارم جواب میده؟ADSL دارم قطعیش زیاده

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بهترین مودم 4G بازار بنظرم TP-LINK TL-MR6400 باشه سیمکارت 4جی همه اپراتورها رو میشه استفاده کرد ولی4.5G و TD-LTE ساپورت نمیکنه

یه راه بهتر هم هست که یه مودم TFi60 ایرانسل بگیری که TD-LTE و 4G ساپورت میکنه بعد هم اگه پوشش ایرانسل خوب نبود میتونی آنلاک کنی و سیمکارت دیگه بندازی روش

مشکل ADSL رو نمیتونی حل کنی با سیم کشی و تعویض شرکت؟ من ساکن اهوازم و دوماه دارم از نت مخابرات استفاده میکنم و خیلی از TD-LTE بهتر بوده تا حالا

بنظرم سرمایه گذاری رو TD-LTE اشتباه هست چون الان تازه نسل پنجم رو استارت زدن اونم روی همون باند فکانس 3.5 گیگاهرتز و در نهایت TD-LTE هم به سرنوشت وایمکس دچار میشه(وایمکس هم روی همین باند فرکانسی بود و با گرون کردن و افت کیفیت کاربرا رو فراری دادن بعد پوشش وایمکس رو قطع کردن و فرکانس 3.5 گیگاهرتز شد شبکه TD-LTE)

6. این کاربر از lucky_luke بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

بهترین مودم 4G بازار بنظرم TP-LINK TL-MR6400 باشه سیمکارت 4جی همه اپراتورها رو میشه استفاده کرد ولی4.5G و TD-LTE ساپورت نمیکنه

یه راه بهتر هم هست که یه مودم TFi60 ایرانسل بگیری که TD-LTE و 4G ساپورت میکنه بعد هم اگه پوشش ایرانسل خوب نبود میتونی آنلاک کنی و سیمکارت دیگه بندازی روش

مشکل ADSL رو نمیتونی حل کنی با سیم کشی و تعویض شرکت؟ من ساکن اهوازم و دوماه دارم از نت مخابرات استفاده میکنم و خیلی از TD-LTE بهتر بوده تا حالا

بنظرم سرمایه گذاری رو TD-LTE اشتباه هست چون الان تازه نسل پنجم رو استارت زدن اونم روی همون باند فکانس 3.5 گیگاهرتز و در نهایت TD-LTE هم به سرنوشت وایمکس دچار میشه(وایمکس هم روی همین باند فرکانسی بود و با گرون کردن و افت کیفیت کاربرا رو فراری دادن بعد پوشش وایمکس رو قطع کردن و فرکانس 3.5 گیگاهرتز شد شبکه TD-LTE)
    مودمی داریم 4.5 g جواب بده؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مودمی داریم 4.5 g جواب بده؟
    چندتایی هستن توی بازار و لی من اطلاعات ندارم ازشون و نمیخوام الکی گمراهت کنم

9. این کاربر از lucky_luke بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

چندتایی هستن توی بازار و لی من اطلاعات ندارم ازشون و نمیخوام الکی گمراهت کنم
    همین مودمای 4g هم حداقل ۳۰۰ کیلوبایت بر ثانیه سرعت میده؟فقط پایداری برام مهمه.adsl مخابرات دارم میگه اگه تا ۱ ساعت استفاده نکنی اتومات میره رو حالت استندبای اینترنت و قطع میشه

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

همین مودمای 4g هم حداقل ۳۰۰ کیلوبایت بر ثانیه سرعت میده؟فقط پایداری برام مهمه.adsl مخابرات دارم میگه اگه تا ۱ ساعت استفاده نکنی اتومات میره رو حالت استندبای اینترنت و قطع میشه
    عجبا....از کدوم شرکت سرویس ADSL داری؟

حداقل سرعت 4جی بیشتر به پوشش منطقه بستگی داره تا نوع مودم...تجربه من از TD-LTE ایرانسل بیشترین سرعتی که داشم 40-50 مگابیت (معادل 5-6 مگابایت) بر ثانیه بود....سرعت درطول روز کم و زیاد میشد و ساعت های شلوغی تقریبا نصف میشد
    شاید یکی دو بار در ماه قطعی کوتاه مدت پیش میمود ولی افت سرعت در حد 300 کیلوبایت رو فکر نکنم یه سال اخیر پیش اومده باشه
    (البته خونه من پوشش خوبی داره و بین دو تا دکل هستم)

در مورد 4جی هم میتونی با مودم معمولی همین حدود سرعت رو انتظار داشته باشی (25 تا 50 مگابیت برثانیه)
    میتونی توی سامانه نت سنج ببینی اطراف محل شما وضعت سرویس شرکت های مختلف چطوره و تست های کاربرها و پینگشون رو توی محل خودتون ببینی
    Last edited by lucky_luke; 06-03-2021 at 14:07.

12. این کاربر از lucky_luke بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

عجبا....از کدوم شرکت سرویس ADSL داری؟

حداقل سرعت 4جی بیشتر به پوشش منطقه بستگی داره تا نوع مودم...تجربه من از TD-LTE ایرانسل بیشترین سرعتی که داشم 40-50 مگابیت (معادل 5-6 مگابایت) بر ثانیه بود....سرعت درطول روز کم و زیاد میشد و ساعت های شلوغی تقریبا نصف میشد
    شاید یکی دو بار در ماه قطعی کوتاه مدت پیش میمود ولی افت سرعت در حد 300 کیلوبایت رو فکر نکنم یه سال اخیر پیش اومده باشه
    (البته خونه من پوشش خوبی داره و بین دو تا دکل هستم)

در مورد 4جی هم میتونی با مودم معمولی همین حدود سرعت رو انتظار داشته باشی (25 تا 50 مگابیت برثانیه)
    میتونی توی سامانه نت سنج ببینی اطراف محل شما وضعت سرویس شرکت های مختلف چطوره و تست های کاربرها و پینگشون رو توی محل خودتون ببینی
    ADSL مخابرات
    اگه مودم 4 جی سرعت 2 مگ هم بده برا من کافیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •