تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: پیج کاریم خراب شده، یکی کمکم کنه

داره خودمونی میشه قلب.طلایی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

نه امیدوار باشید. دیگه نهایتش اگر مشکلی باز هم بود که نیست، خبر بدید پیگیری می کنم ببینم همکاری کسی راهی داره یا نه.
    ببخشید اون سایت نوشته بود با توجه به حجم پیاما ممکنه فعال شدن پیجت طول بکشه. من مدام اسم پیجمو چک میکنم میبینم نیستش. این فعال بشه یعنی باز پیجمو میبینم یا اول باید وارد بشم بعدش فعال میشه؟
    از پریشب بعد از اون مراحل، دیگه هیچ ایمیلی دریافت نکردم .

2. این کاربر از قلب.طلایی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

ببخشید اون سایت نوشته بود با توجه به حجم پیاما ممکنه فعال شدن پیجت طول بکشه. من مدام اسم پیجمو چک میکنم میبینم نیستش. این فعال بشه یعنی باز پیجمو میبینم یا اول باید وارد بشم بعدش فعال میشه؟
    از پریشب بعد از اون مراحل، دیگه هیچ ایمیلی دریافت نکردم .
    تجربه خودم رو در این مورد براتون مینویسم.
    برای یکی با چیزشکن اکانت ساختم. موقع ساخت هم شماره موبایل ایران رو دادم برای تایید.
    همون نوشته ای که برای شما اومد برای من هم اومد.
    فکر کنم مال این بود که چیزشکن آی پی منو به هلند تغییر داده بود ولی من شماره موبایل ایران رو داده بودم.
    خلاصه اون اکانت تایید نشد.
    دفعه بعد بدون چیزشکن و با همون آی پی ایران ساختم و درست شد و مشکلی نداشت و نداره.

4. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

تجربه خودم رو در این مورد براتون مینویسم.
    برای یکی با چیزشکن اکانت ساختم. موقع ساخت هم شماره موبایل ایران رو دادم برای تایید.
    همون نوشته ای که برای شما اومد برای من هم اومد.
    فکر کنم مال این بود که چیزشکن آی پی منو به هلند تغییر داده بود ولی من شماره موبایل ایران رو داده بودم.
    خلاصه اون اکانت تایید نشد.
    دفعه بعد بدون چیزشکن و با همون آی پی ایران ساختم و درست شد و مشکلی نداشت و نداره.
    ممنونم
    شما همون راه من رو رفتین؟ که مقابل چهرتون برگه گرفته بشه و بفرستین براشون؟

من یادمه اون تایم ... شکن نداشتم ولی داشتم سریع لایک میزدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

ممنونم
    شما همون راه من رو رفتین؟ که مقابل چهرتون برگه گرفته بشه و بفرستین براشون؟

من یادمه اون تایم ... شکن نداشتم ولی داشتم سریع لایک میزدم
    خواهش میکنم.
    نه من این راه رو نرفتم. اون اکانتی که ساختم اصلاً تایید نشد و یکی دیگه بدون چیزشکن ساختم و مشکلی نداره.

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

سلام
    امروز، پنج روزه گذشته ولی هنوز هیچ خبری نشده.... نمیدونم مجددا اقدام کنم یا صبر کنم. بعضی جاها نوشته سه روز و بعضی جاها نوشته هفت روز .... خیلیام گفتن مرتب امتحان کن و تلاش کن.

خواهش میکنم یکی کمک کنه، میترسم پیام بدم و پیام قبلیمو لحاظ نکنن اصلاحا بشه روز از نو و روزی از نو

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    امروز، پنج روزه گذشته ولی هنوز هیچ خبری نشده.... نمیدونم مجددا اقدام کنم یا صبر کنم. بعضی جاها نوشته سه روز و بعضی جاها نوشته هفت روز .... خیلیام گفتن مرتب امتحان کن و تلاش کن.

خواهش میکنم یکی کمک کنه، میترسم پیام بدم و پیام قبلیمو لحاظ نکنن اصلاحا بشه روز از نو و روزی از نو
    سلام مجدد

من براتون مشروح و کامل نوشته بودم ولی ظاهرا پستم پاک شده. به هر حال.... خلاصه بگم. ظرف 3 روز باید به شما جواب می دادن. بهتره بهشون پیام بدید. احتمالا متاسفانه پیج بسته یا بن شده. ای کاش اگر پیج مهمی بود از همون راه ترکیه اقدام می کردید. به هر حال امیدوارم که دوستان من در اشتباه باشند بهمون خبر بدید که چی شد. به سایت و فروم های موبایل و حتی خارجی هم سر بزنید و پیگیری کنید شاید یه نفر دقیق بتونه توضیح بده. اینجا که پست من پاک شده بود.

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

سلام مجدد

من براتون مشروح و کامل نوشته بودم ولی ظاهرا پستم پاک شده. به هر حال.... خلاصه بگم. ظرف 3 روز باید به شما جواب می دادن. بهتره بهشون پیام بدید. احتمالا متاسفانه پیج بسته یا بن شده. ای کاش اگر پیج مهمی بود از همون راه ترکیه اقدام می کردید. به هر حال امیدوارم که دوستان من در اشتباه باشند بهمون خبر بدید که چی شد. به سایت و فروم های موبایل و حتی خارجی هم سر بزنید و پیگیری کنید شاید یه نفر دقیق بتونه توضیح بده. اینجا که پست من پاک شده بود.
    سلام ممنون از پیگیری شما و کمکتون
    من همچنان موفق نشدم، بغیر از همون یکبار دیگه هیچ ایمیلی برای من نیومد، علی رغم اینکه تلاش زیادی کردم و بارها فرم پر کردم.
    یه فکری به ذهنم رسید. من توی اون فرمی که پر کردم آدرس ایمیل خواست و آدرس ایمیلی که باهاش همون اکانت رو ساخته بودم دادم، بنظر شما ایمیل رو عوض بکنم و یه ایمیل دیگه بدم؟ بعضیا میگن مطابقت بده ممکنه بدتر بشه و با ایمیل داخل اکانتت فرق کنه و داستان شه.

به پیج اینستاگرامم پیام دادم... دیگه نمیدونم چکار کنم. اون راهی که شما فرمودین از طریق ترکیه راستش برام امکان پذیر نیست

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •