تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: از کجا بفهمیم تراکنش بیت کوین به کیف پول مقصد واریز شده؟

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

14 از کجا بفهمیم تراکنش بیت کوین به کیف پول مقصد واریز شده؟

من برای بار اول به یک کیف پول مقصد بیت کوین واریز کردم حالا از کجا بفهمم به که کیف پول مقصد اون رو دریافت کرده؟

در آغاز فعالیت farzad444's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2021
    محل سكونت
    Iran_Urmia

پيش فرض

بنظر شما تا چه زمانی روند ارز دیجیتال ها صعودی خواهد بود؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

12

سلام بچه ها گفتم شما هم استفاده کنید با ثبت نام در یک صرافی آنلاین در ایران و خرید و فروش بیت کوین به راحتی میتونید درامد خوبی داشته باشید من امروز اولین سودم رو کردم
    خیلی ساده هست باید مرتب چشمتون به قیمت بیت کوین باشه وقتی خوب قیمت رفت بالا موجودی بیت کوینتون رو تبدیل به ریال کنید و بعد صبر کنید قیمت که پایین رفت دوباره ریال رو تبدیل یه بیت کوین کنید منظورم بیت کوین بخرید و دوباره صبر کنید قیت بره بالا و بفروشید و...........روزی چند بار قیمت میره بالا و پایین هر چقدر موجودی بیت کوینتون بیشتر باشه سودتون هم بیشتره من با صرافی آنلاین نوبیتکس کار میکنم این ساده ترین و مطمعن ترین روش درامد مثل آب خوردن هست انجام بدید و لذتش رو ببرید
    فقط سایت صرافی با هر بار فروش بیت کوین یه مقدار ناچیزی کارمزد کم میکنه که چیزی نیست
    من چند روز پیش وارد سایت صرافی شدم قیمت بیت کوین 46000 دلار بود الان در این لحظه 56000 دلاره ببینید تو چند روز چقدر رفته روش هر چی زودتر وارد بازار بیت کوین بشید برد کردید
    هر چی حرفه ای تر بشید و حدث بزنید کی بخرید و کی بفروشی سود بیشتری میتونید بکنید یه مدت که نگاهتون به قیمتها باشه راه میفتید

- - - Updated - - -

بنظر شما تا چه زمانی روند ارز دیجیتال ها صعودی خواهد بود؟
    صد در صد دیگه ترمز بریده
    Last edited by FOURTH RETURN; 20-02-2021 at 19:12.

6. این کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام بچه ها گفتم شما هم استفاده کنید با ثبت نام در یک صرافی آنلاین در ایران و خرید و فروش بیت کوین به راحتی میتونید درامد خوبی داشته باشید من امروز اولین سودم رو کردم
    خیلی ساده هست باید مرتب چشمتون به قیمت بیت کوین باشه وقتی خوب قیمت رفت بالا موجودی بیت کوینتون رو تبدیل به ریال کنید و بعد صبر کنید قیمت که پایین رفت دوباره ریال رو تبدیل یه بیت کوین کنید منظورم بیت کوین بخرید و دوباره صبر کنید قیت بره بالا و بفروشید و...........روزی چند بار قیمت میره بالا و پایین هر چقدر موجودی بیت کوینتون بیشتر باشه سودتون هم بیشتره من با صرافی آنلاین نوبیتکس کار میکنم این ساده ترین و مطمعن ترین روش درامد مثل آب خوردن هست انجام بدید و لذتش رو ببرید
    فقط سایت صرافی با هر بار فروش بیت کوین یه مقدار ناچیزی کارمزد کم میکنه که چیزی نیست
    من چند روز پیش وارد سایت صرافی شدم قیمت بیت کوین 46000 دلار بود الان در این لحظه 56000 دلاره ببینید تو چند روز چقدر رفته روش هر چی زودتر وارد بازار بیت کوین بشید برد کردید
    هر چی حرفه ای تر بشید و حدث بزنید کی بخرید و کی بفروشی سود بیشتری میتونید بکنید یه مدت که نگاهتون به قیمتها باشه راه میفتید

- - - Updated - - -

صد در صد دیگه ترمز بریده
    سلام و احترام - من هم می خوام وارد رمز ارز ها بشم و چون شغلم قطعات کامپیوتری هست حتی تهیه ماینر هم برام امکان پذیره. ممنون می شم که این صرافی رو به من هم معرفی کنید در خصوصی و اگر مایل بودید همکاری در این زمینه ها داشته باشیم. یکی از دوستان pool داره می تونیم در شبکه ایشون ارز استخراج کنیم.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

سلام کسی میدونه تبدیل ارزها به هم در تراست ولت چطوریه؟

در آغاز فعالیت Sashi.God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من پاسخ خیلی از سوالاتمو از وبلاگ دیدکس پیدا کردم، به نظرم قبلش وارد سایت Didex بشی و بری تو وبلاگشون بهتر میتونی جوابت رو پیدا کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •