تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: مشاوره جهت خرید کیبورد تا 5 میلیون

آخر فروم باز dooste.man83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض مشاوره جهت خرید کیبورد تا 5 میلیون

درود به همه دوستان یکم عجله دارم جهت خرید کیبورد ممنون میشم راهنمایی بفرماییدیک کیبورد می خوام حدود 5 میلیون و بک لایت خیلی خوب داشته باشه و طول عمر خوبی هم داشته باشه و با سیم هم باشه و فول کیبورد باشه و کلیدهای مکانیکی و کم صدا داشته باشه ( گرین سوییچ نباشه ) و کاربرد گیم و تایپ هستحالا بین مدل های موجود در بازار از جمله این سه مورد زیر ممنون میشم بفرمایید بهترین انتخاب کدومه ؟ و چرا ؟

کیبورد مکانیکال گلوریوس (( GMMK Full Size (Prebuilt) ((Gateron Brown

کیبورد مکانیکی ریزر ( Blackwidow Chroma V2 (Orange Switch

کیبورد مکانیکی ایسوس ( ROG Strix Flare (Cherry MX Red
    اگر مدل های دیگه ای مدنظرتون هست ممنون میشم معرفی بفرمایید
    سپاس

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

cooler master هم هست ، سری masterkeys که احتمالا الان جدید تر هم اومده
    هیچی ایسوس نمیشه البته
    ریزر فقط تبلیغات داره ، موس ش که به درد نمیخوره

3. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

ممنون از پاسخ دوستان این کیبورد ایسوس بیشتر با خواسته های من جور بود تخفیف خوبی هم خورده بود برای همین خریدمش راضی هم هستم و مشکلی باهاش نداشتم
    2 تا سوال داشتم
    1- عمر چراغ های پس زمینه کیبورد های RGB چقدره معمولا ؟ و تفاوتی میکنه روی نور زیاد قرار بگیره یا نور کم ؟
    2- این کیبورد از سوییچ مکانیکی چری قرمز استفاده میکنه بعضی دکمه هاش موقع کار باهاش گاهی صدای فنر مانندی میده می خواستم بدونم طبیعی هست ؟
    ممنون از راهنماییتون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

ممنون از پاسخ دوستان این کیبورد ایسوس بیشتر با خواسته های من جور بود تخفیف خوبی هم خورده بود برای همین خریدمش راضی هم هستم و مشکلی باهاش نداشتم
    2 تا سوال داشتم
    1- عمر چراغ های پس زمینه کیبورد های RGB چقدره معمولا ؟ و تفاوتی میکنه روی نور زیاد قرار بگیره یا نور کم ؟
    2- این کیبورد از سوییچ مکانیکی چری قرمز استفاده میکنه بعضی دکمه هاش موقع کار باهاش گاهی صدای فنر مانندی میده می خواستم بدونم طبیعی هست ؟
    ممنون از راهنماییتون
    سلام و احترام

مبارک باشه

1- عمر چراغ های پس زمینه کیبورد های RGB چقدره معمولا ؟ و تفاوتی میکنه روی نور زیاد قرار بگیره یا نور کم ؟ تا 15 سال بستگی به نحوه نگهداری عمر می کنن. نه نور زیاد و کم هیچ تاثیر بخصوصی نداره. فقط مراقب ضربه و نوسانات برق باید باشید. گاهی به خاطر اتصال مادربورد آسیب می بینن یا مثلا مشکل در پاور یا حتی خرابی پورت یو اس بی. بهترین برند هم MSI هست البته فکر کنم از بودجه شما کمی بیشتر بود. ریزر موقع فروش مشتری خوب داره. ایسوس هم خوبه فقط حتما گارانتی دار.
    2- این کیبورد از سوییچ مکانیکی چری قرمز استفاده میکنه بعضی دکمه هاش موقع کار باهاش گاهی صدای فنر مانندی میده می خواستم بدونم طبیعی هست ؟ خیر صدایی که می فرمایید برای بعضی دکنه ها هست طبیعی نیست. اگر بعد از 2 هفته کار همچنان صدا می داد به گارانتی ببرید. ولی بعید می دونم مشکل خاصی باشه الان پست ترین کیبورد ها که sdata باشه و قیمت حدودی 70 تومن هم بی صدا هستند. توی نت مدل تون رو اینطور سرچ کنید . ASUS Dlu71 - review تمام ری ویو ها رو بخونید شاید این مدل استثنائا این حالت رو داشته باشه.

6. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

2 تا سوال داشتم
    ممنون از راهنماییتون
    اصلا نیازی به خوندن ریویو هم نیست خود سایت ایسوس نوشته کلیک بی صدا.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام و احترام

مبارک باشه

1- عمر چراغ های پس زمینه کیبورد های RGB چقدره معمولا ؟ و تفاوتی میکنه روی نور زیاد قرار بگیره یا نور کم ؟ تا 15 سال بستگی به نحوه نگهداری عمر می کنن. نه نور زیاد و کم هیچ تاثیر بخصوصی نداره. فقط مراقب ضربه و نوسانات برق باید باشید. گاهی به خاطر اتصال مادربورد آسیب می بینن یا مثلا مشکل در پاور یا حتی خرابی پورت یو اس بی. بهترین برند هم MSI هست البته فکر کنم از بودجه شما کمی بیشتر بود. ریزر موقع فروش مشتری خوب داره. ایسوس هم خوبه فقط حتما گارانتی دار.
    2- این کیبورد از سوییچ مکانیکی چری قرمز استفاده میکنه بعضی دکمه هاش موقع کار باهاش گاهی صدای فنر مانندی میده می خواستم بدونم طبیعی هست ؟ خیر صدایی که می فرمایید برای بعضی دکنه ها هست طبیعی نیست. اگر بعد از 2 هفته کار همچنان صدا می داد به گارانتی ببرید. ولی بعید می دونم مشکل خاصی باشه الان پست ترین کیبورد ها که sdata باشه و قیمت حدودی 70 تومن هم بی صدا هستند. توی نت مدل تون رو اینطور سرچ کنید . ASUS Dlu71 - review تمام ری ویو ها رو بخونید شاید این مدل استثنائا این حالت رو داشته باشه.
    ممنون
    البته فقط دو تا دکمه اش این صدا رو میده که خوندم نوشتن این مشکل در بعضی از سوییچ های برند cherry وجود داره و کاریش نمیشه کرد ( البته به درستی و بدون مشکل کار میکنن صداشم بلند نیست )
    پس گارانتی هم قطعا قبول نمیکنه
    Last edited by dooste.man83; 17-02-2021 at 16:13.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

برند لاجیتک هم خوبه
    logitech
    اگه کیبورد هاش هم به خوبی موس هاش باشه

ولی خب ایسوس کیبورد مکانیکی داره که فارسی روش حک شده .

در آغاز فعالیت farzad444's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2021
    محل سكونت
    Iran_Urmia

پيش فرض

سلام
    من ویندوز تغییر دادم و باتری زود تر خالی میشه
    آیا ربط داره به تغییر ویندوز یا مشکل از بتری هستش؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

داره خودمونی میشه Yuri Gagarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

برند لاجیتک هم خوبه
    logitech
    اگه کیبورد هاش هم به خوبی موس هاش باشه

ولی خب ایسوس کیبورد مکانیکی داره که فارسی روش حک شده .
    بنده دو موس لاجیتک دارم یک در منزل و دیگری در محل کار از هیچ کدام راضی نبودم متاسفانه هردو بعد از حدود 3 سال دکمه های چپ کلیک و دکمه اسکرولشان از کار افتاد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

بنده دو موس لاجیتک دارم یک در منزل و دیگری در محل کار از هیچ کدام راضی نبودم متاسفانه هردو بعد از حدود 3 سال دکمه های چپ کلیک و دکمه اسکرولشان از کار افتاد
    بستگی داره با چه موسی مقایسه کنی
    سوسول هست بله ولی اند تکنولوژی ه ، جون میده باسه بازی fps
    مثل اینه که ماشین المانی را با امریکایی مقایسه کنی .

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •