تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: مشاوره جهت خرید کیبورد تا 5 میلیون

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

5 تومان؟

کیبرد میخریدیم ۲۰۰ تومان

داره خودمونی میشه Yuri Gagarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

بستگی داره با چه موسی مقایسه کنی
    سوسول هست بله ولی اند تکنولوژی ه ، جون میده باسه بازی fps
    مثل اینه که ماشین المانی را با امریکایی مقایسه کنی .

به نظر و عقیده شما یک موس با دوام برای شخصی که تکنولوژی براش اهمیتی نداره و دوام براش اهمیت داره از چه برندی بنده تهیه کنم بهتر است ؟
    با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

به نظر و عقیده شما یک موس با دوام برای شخصی که تکنولوژی براش اهمیتی نداره و دوام براش اهمیت داره از چه برندی بنده تهیه کنم بهتر است ؟
    با تشکر
    Razer ریزر دوست گرامی

امریکایی هست دوام داره . نمایندگی (فروش تخصصی) اش هم پاساژ پایتخت تهران ه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

با تشکر
    سلام می دونم که از من نپرسیدید ولی به نظر من بهترین موسی که تا حالا خریدم و فیک نبوده موس از برند MSI بوده. سال 1387 یکی خریدم که تا امروز کار کرده یکی هم سال 1398 خریدم برای برادرم. عالییییییی تر شده.
    مشکل عمده ش اینه که تو تهران فقط یکی دو جا موجود دارن.

به جز اون ریزر و ایسوس به شرط اصلی بودن جزو بهترین ها هستند ولی شما حداقل توی یوتیوب یکی از ماوس های MSI رو بنچمارکش رو ببین. اگر پسندیدی بگو بهت فروشنده ش رو آدرس بدم.

دوام شون فوق العاده س. با آشغال هایی مثل A4Tech و ... نمی شه مقایسه کرد. فکر می کنم 13 سال کار بدون وقفه گواهش باشه.

داره خودمونی میشه Yuri Gagarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

Razer ریزر دوست گرامی

امریکایی هست دوام داره . نمایندگی (فروش تخصصی) اش هم پاساژ پایتخت تهران ه .
    متشکرم و ممنونم

سلام می دونم که از من نپرسیدید ولی به نظر من بهترین موسی که تا حالا خریدم و فیک نبوده موس از برند MSI بوده. سال 1387 یکی خریدم که تا امروز کار کرده یکی هم سال 1398 خریدم برای برادرم. عالییییییی تر شده.
    مشکل عمده ش اینه که تو تهران فقط یکی دو جا موجود دارن.

به جز اون ریزر و ایسوس به شرط اصلی بودن جزو بهترین ها هستند ولی شما حداقل توی یوتیوب یکی از ماوس های MSI رو بنچمارکش رو ببین. اگر پسندیدی بگو بهت فروشنده ش رو آدرس بدم.

دوام شون فوق العاده س. با آشغال هایی مثل A4Tech و ... نمی شه مقایسه کرد. فکر می کنم 13 سال کار بدون وقفه گواهش باشه.

همچنین از شما دوست گرامی هم همچنین

در حال حاضر که اون دو تا موس لاجیتک خودم رو تعمیر کردم در واقع بردم و دکمه هاشون رو تعویض کردن و فعلا داره کار می کنه ولی دفعه بعدی که خراب شدن
    حتما توصیه های شما رو مد نظر قرار خواهم داد

حقیقتش من سال 94 کیبردم خراب شد و رفتم بازار برای تهیه کیبرد یک کیبرد لاجیتک K520r رو یک نفر به من انداخت به همراه موس اش که موس اش هم مدل M310 بود

حالا چرا می گویم انداخت چون اولا من اصلا نمی خواستم ان قدر هزینه کنم دوما اصلا موس نمی خواستم فقط دنبال کیبرد بودم

و حتی کیبرد اش هم حروف فارسی ندارد و مجبورم روی ان برچسب بچسبانم و برچشب ها هم گه گداری خراب می شوند و از بین می روند

ابتدا که موس بیسیم رو استفاده کردم از راحتی کار با اون خیلی خوشم امد و تصمیم گرفتم یک موس جداگانه هم برای محل کارم بگیرم

اون موقع اون موس رو + کیبرد گرفتم شد 240 الان فکر کنم جفتش شده 2500

موس جداگانه ایی هم که خریداری کردم 70 تومن مدل فکر کنم دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم M185 بود

ولی بعد از 3 سال هر دو به فاصله کمی دکمه های Left Click شان خراب شد و بعد اهم دکمه Scroll شان که هر دو را بردم تعمیر کردند

و الان هم اینقدر این ها گران شده اند یا بهتر است بگویم گران نشده اند ان قدر ما بد بخت شده اییم چون قیمت ان ها ثابت است و تغییری نکرده انقدر ما بد بخت شده اییم که به این راحتی نمی توانم انها را کنار بگذارم و باید تا کار میکنند از انها کار بکشم

ولی دفعه بعدی که نیاز به خرید موس پیدا کردم حتما از راهنمایی های شما دوستان گرامی استفاده خواهم کرد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

لاجیتک تو FPS خیلی خوش دسته . خوش دست تر از لاجیتک فقط یه مدل Corsair هست که تو ایران گیر نمیاد .

باسه اداری نمیدونم ماوس های مایکروسافت اداری هستند .

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •