تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مودم VDSL دی لینک بخرم یا تی پی لینک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض مودم VDSL دی لینک بخرم یا تی پی لینک

با سلام و احترام
    دوستان این دو تا مودم تقریبا در یک رده قیمتی قرار دارند به نظرتون کدوم بهتر هست؟

D-Link DSL-224 VDSL2 and ADSL2 Plus N300 Wireless Router

Wireless Modem TP-Link TD-W9960 v

کلا دی لینک رو پیشنهاد میکنید یا تی پی لینک
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با سلام و احترام
    دوستان این دو تا مودم تقریبا در یک رده قیمتی قرار دارند به نظرتون کدوم بهتر هست؟

D-Link DSL-224 VDSL2 and ADSL2 Plus N300 Wireless Router

Wireless Modem TP-Link TD-W9960 v

کلا دی لینک رو پیشنهاد میکنید یا تی پی لینک
    با تشکر
    سلام خدمت شما - من tp-link رو پیشنهاد می کنم. از ADSL هم استفاده کنید. VDSL هنوز مشکلات زیادی داره.

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام خدمت شما - من tp-link رو پیشنهاد می کنم. از ADSL هم استفاده کنید. VDSL هنوز مشکلات زیادی داره.
    ممنون. مثلا چه مشکلاتی؟ خب این مودم ها هر دو رو ساپورت میکنه دیگه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

ممنون. مثلا چه مشکلاتی؟ خب این مودم ها هر دو رو ساپورت میکنه دیگه
    نه منظورم مودم ها نبود. هر دو برند از بهترین های بازار هستن من tp link رو پیشنهاد می دم چون آنتن دهی قوی تری داره. این مودم ها که تولید داخل نیست که نگران تکنولوژی شون باشیم. هر دو بالاترین استاندارد ها رو داره.
    شرکت ها سرویس VDSL خوبی ارائه نمی دن از این جهت گفتم. شما مودم ADSL 2+ هم بخرید با هزینه 300 تا 400 تومن کمتر کارت راه میافته.

6. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

نه منظورم مودم ها نبود. هر دو برند از بهترین های بازار هستن من tp link رو پیشنهاد می دم چون آنتن دهی قوی تری داره. این مودم ها که تولید داخل نیست که نگران تکنولوژی شون باشیم. هر دو بالاترین استاندارد ها رو داره.
    شرکت ها سرویس VDSL خوبی ارائه نمی دن از این جهت گفتم. شما مودم ADSL 2+ هم بخرید با هزینه 300 تا 400 تومن کمتر کارت راه میافته.
    ممنون از راهنماییتون. الان اختلاف قیمت این مدل ها با یک مدل پایین تر که VDSL ساپورت نمیکنه 150 تومنه. به نظرم ارزش خرید داره شاید یک روزی به کار بیاد. البته قبول دارم الان قیمت های سرویس VDSL هم بالاست و البته من هم زیاد با سرعت دانلود و اینها کاری ندارم.
    شما در مورد چیپست این مودم ها اطلاعاتی دارید. تو نظرات دیجی کالا یکی گفته بود برای مودم W9960 از چیپست غیر از برودکم استفاده شده که زیاد چیپست خوبی نیست و در مدل 9970-v1 هم همین هست و برای همین تو 9970 هم از ورژن دو به بعد رو پیشنهاد میکنن. به نظرتون چقدر مهم هست؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون. الان اختلاف قیمت این مدل ها با یک مدل پایین تر که VDSL ساپورت نمیکنه 150 تومنه. به نظرم ارزش خرید داره شاید یک روزی به کار بیاد. البته قبول دارم الان قیمت های سرویس VDSL هم بالاست و البته من هم زیاد با سرعت دانلود و اینها کاری ندارم.
    شما در مورد چیپست این مودم ها اطلاعاتی دارید. تو نظرات دیجی کالا یکی گفته بود برای مودم W9960 از چیپست غیر از برودکم استفاده شده که زیاد چیپست خوبی نیست و در مدل 9970-v1 هم همین هست و برای همین تو 9970 هم از ورژن دو به بعد رو پیشنهاد میکنن. به نظرتون چقدر مهم هست؟
    خواهش می کنم. درود بر شما

بله در مورد بردهاشون اطلاعاتی که دادن صحیح هست ولی شما نمی تونید مثلا 9970 ورژن دو رو اینترنتی از دیجی یا هرجایی سفارش بدید چون موجود نیست و آخرین ورژنی که وارد شده ارسال می شه. تنها راه تهیه مراجعه جضوری هست. از این لحاظ به نظرم گیر این داستان ها نباشید. اگر کیفیت خیلی براتون مهم هست و یه مودم دائمی می خواید با هزینه بالا مودم های ایسوس واقعا مادام العمر هستند. خود من که فروشنده هستم یکی از مودم های باسیم ADSL ایسوس دارم که الان بیش از 15 سال هست که داره کار می کنه و حتی یه بار هم ریست نشده. ولی شما که کاربر معمولی هستید به نظرم 8961 از تی پی لینک رو بخرید هم ارزون هم عالی. اگر هم VDSL مهمه برای شما واقعا همون 9960 که فکر کنم الان ورژن 4 در بازار موجوده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

خواهش می کنم. درود بر شما

بله در مورد بردهاشون اطلاعاتی که دادن صحیح هست ولی شما نمی تونید مثلا 9970 ورژن دو رو اینترنتی از دیجی یا هرجایی سفارش بدید چون موجود نیست و آخرین ورژنی که وارد شده ارسال می شه. تنها راه تهیه مراجعه جضوری هست. از این لحاظ به نظرم گیر این داستان ها نباشید. اگر کیفیت خیلی براتون مهم هست و یه مودم دائمی می خواید با هزینه بالا مودم های ایسوس واقعا مادام العمر هستند. خود من که فروشنده هستم یکی از مودم های باسیم ADSL ایسوس دارم که الان بیش از 15 سال هست که داره کار می کنه و حتی یه بار هم ریست نشده. ولی شما که کاربر معمولی هستید به نظرم 8961 از تی پی لینک رو بخرید هم ارزون هم عالی. اگر هم VDSL مهمه برای شما واقعا همون 9960 که فکر کنم الان ورژن 4 در بازار موجوده.
    بی نهایت ممنون از حوصلتون در پاسخ دادن.
    بله تو قسمت نظرات مودم ها تو دیجی کالا هم همه شاکی بودن ازاینکه چرا ورژن 2 سفارش دادن اما مثلا ورژن 4 ارسال شده.

10. این کاربر از mojtaba_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

بی نهایت ممنون از حوصلتون در پاسخ دادن.
    بله تو قسمت نظرات مودم ها تو دیجی کالا هم همه شاکی بودن ازاینکه چرا ورژن 2 سفارش دادن اما مثلا ورژن 4 ارسال شده.
    خواهش می کنم. انجام وظیفه س.

مراقب هم باشید خیلی گارانتی ها وجود خارجی ندارند و فروشنده ها به عنوان گارانتی شرکتی میندازن به ملت. شما یا گارانتی های اصلی و شناخته شده بخرید یا بگید من بدون گارانتی می خوام.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •