سلام خدمت دوستان.

همونطور با بازی آشنا هستید، ایو بازی بسیار بی رحمی هست. کافیه با هر سفینه ای وارد قلمرو های با درجه امنیت زیر 0.5 بشید تا بازیکنان به شما حمله‌ور بشن! شما در این بازی به یک کورپ فعال با استندینگ مناسب و حامی نیاز دارید. شما علاوه بر یک کورپ، نیاز به کورپ های متحد دارید. کورپ شما باید درآمدش فقط به ماموریت های اعضا وابسته نباشه و مدیران کورپ شما باید معدن کاری ماه، معدن کاری سیارات و یک سری پایگاه تبادل کالا برای کسب پول از راه مالیات داشته باشن تا هر اتفاقی برای شما بیفته، بتونن بهتون کمک کنن سفینه جدید خریداری کنید یا اون ها رو ارتقا بدید که در بازی بقا پیدا کنید.

* حالا از من میپرسید: از کجا همچین اتحادی پیدا کنیم؟

من میخوام بهتون اتحاد Starfleet رو معرفی میکنم. این اتحاد بخشی از ناوگان استارفلیت هست که از سال 1998 در بازی های مختلفی همچون بازی های مرتبط با استارترک (پیشتازان فضا)، World of Warships ، سری Battlefield ، و طبیعتا Eve Online و بازی های آنلاین دیگه فعالیت داره. پایه‌گذاران این ناورگان، از ناوگان های واقعی الهام گرفته اند و به همان شکل اداره میشه.

* با عضویت در این ناورگان، چه چیزی به شما ارائه میشه؟

1- اتحاد استارفلیت دارای یک تیم دیپلماسی قوی هست، از این جهت متحدین بسیار قوی و فعالی داریم.

2- درهرماموریتی که با سایر خلبانان این اتحاد انجام بدین، درصورت از دست دادن سفینه، مبلغ کامل سفینه ( به علاوه قیمت همه ماژول ها و چیزی که توی سفینه‌تون بود) بهتون پرداخت میشه

3- درصورتی که در انجام ماموریتی دست داشتید، شما سهمتونو دریافت میکنید

4- اگه برای انجام یک ماموریت یا کاری که بهتون داده بشه، سفینه مناسبی نداشته باشید، بدون هزینه بهتون یک سفینه داده خواهد شد

5- دنیا رو کشف کنید! استارفلیت دارای دو HQ، یکی در یک سیستم با امنیت بالا و یکی در یک سیستم ناامن (nullsec) هست. استارفلیت مالک یک منظومه در nullsec هست. استارفلیت مالک یک jump frigate هست و درصورتی که میترسید درحین انتقال کالاهاتون بین چند منظومه با امنیت پایین، بهتون حمله بشه و اونها رو از دست بدید، اونها توسط شخص CEO به رایگان براتون انتقال داده میشن.

لینک ها (فاصله بین نام دامنه و پسوند را بردارید):
سایت استارفلیت:
starfleets .st
دیسکورد:
discord .com/invite/Kxb7Qxp
اطلاعات استارفلیت در EVE:
evewho .com/corporation/98633553

*نکته مهم: لطفا درمورد سیاست، ایران یا بحث های مشابه در این ناوگان خودداری کنید، درغیراین صورت بدلیل اینکه این ناوگان به صورت جدی تحت نظارت هست، مجبورمیشن به شما تذکر بدن و یا شما رو کنار بگذارند*