تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: انگلیسی شدن بعضی از اعداد بعد از تبدیل ورد به PDF

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

13 انگلیسی شدن بعضی از اعداد بعد از تبدیل ورد به PDF

سلام به همگی
    داخل ورد یه گزارش نوشتم که تمام اعدادش فارسی و بدون مشکله...ولی بعد از تبدیل به PDF بعضی از اعداد انگلیسی میشن!!
    هر کاری کردم درست نشد:(( فایلم رو اینجا پیوست میکنم. لطفا یه راهکار بدید یا اینکه خودتون زحمت بکشیدید و یه ببینید مشکل فایلم چیه…

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی ممنون از لطفتون

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام به همگی
    داخل ورد یه گزارش نوشتم که تمام اعدادش فارسی و بدون مشکله...ولی بعد از تبدیل به PDF بعضی از اعداد انگلیسی میشن!!
    هر کاری کردم درست نشد:(( فایلم رو اینجا پیوست میکنم. لطفا یه راهکار بدید یا اینکه خودتون زحمت بکشیدید و یه ببینید مشکل فایلم چیه…

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی ممنون از لطفتون
    سلام
    تو متن اصلیتون بعضی از اعداد با فونت انگلیسی تایپ شدن.... (اعدادی که بالای شکل ها نوشته شده مثلا تصویر موجود در صفحه 19 )
    شما ابتدا تو گزینه option>advanced>numeral رو روی حالت Context قرار بدید.... و هرجا از عدد استفانده کردید مجدد با فونتهای استاندارد (مثل B nazanin و B mitra و....) تایپ کنید.
    مشکل برطرف خواهد شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    تو متن اصلیتون بعضی از اعداد با فونت انگلیسی تایپ شدن.... (اعدادی که بالای شکل ها نوشته شده مثلا تصویر موجود در صفحه 19 )
    شما ابتدا تو گزینه option>advanced>numeral رو روی حالت Context قرار بدید.... و هرجا از عدد استفانده کردید مجدد با فونتهای استاندارد (مثل B nazanin و B mitra و....) تایپ کنید.
    مشکل برطرف خواهد شد
    ممنون از راهنماییتون. راستش اعداد رو مثل همینی که در صفحه19 بود انتخاب کردم تا به بی نازنین تغییرش بدم ولی هرچقدر تلاش کردم فونتش عوض نشد! (بلافاصله برمیگشت به فونت calibri). ولی اومدم امتحانی، گزینه ی numeral رو از context به hindi تغییر دادم. بعد فایل رو تبدیل به pdf کردم و دیدم درست شد...!

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون. راستش اعداد رو مثل همینی که در صفحه19 بود انتخاب کردم تا به بی نازنین تغییرش بدم ولی هرچقدر تلاش کردم فونتش عوض نشد! (بلافاصله برمیگشت به فونت calibri). ولی اومدم امتحانی، گزینه ی numeral رو از context به hindi تغییر دادم. بعد فایل رو تبدیل به pdf کردم و دیدم درست شد...!
    نه نباید فونت عوض کنید
    متن رو پاک کن و مجدد با فونت بی نازنین تایپ کنید.....
    اون گزینه hindi هم همه اعداد رو به فارسی تبدیل میکنه(حالت نمایشش رو عوض میکنه!) ممکنه تو یه سیستم دیگه دوباره انگلیسی نشون بده

5. این کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

نه نباید فونت عوض کنید
    متن رو پاک کن و مجدد با فونت بی نازنین تایپ کنید.....
    اون گزینه hindi هم همه اعداد رو به فارسی تبدیل میکنه(حالت نمایشش رو عوض میکنه!) ممکنه تو یه سیستم دیگه دوباره انگلیسی نشون بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •