تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: خرید رم و ارتقآ لنوو g50-80

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض خرید رم و ارتقآ لنوو g50-80

سلام
    من لنوو g50-80 دارم که رم 4 گیگ داره و سی پیو هم i3 هست
    وقتی فایرفاکس چند تا تب باز میشه رم مصرفی بالای 1.5 میشه و سیستم هنگ میکنه برای همین می خواهم یک رم 8 گیگ براش بگیرم و جای این 4 گیگ بزارم تا جایی که می دونم باید باس 1600 هرتز و ddr3l تهیه کنم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اما یکی از تاپیک ها گفته بود که رم خریده و صفحه سیاه براش بالا میاد ممنون میشوم راهنماییم کنید که چه برندی و مدلی باید تهیه کنم
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    من لنوو g50-80 دارم که رم 4 گیگ داره و سی پیو هم i3 هست
    وقتی فایرفاکس چند تا تب باز میشه رم مصرفی بالای 1.5 میشه و سیستم هنگ میکنه برای همین می خواهم یک رم 8 گیگ براش بگیرم و جای این 4 گیگ بزارم تا جایی که می دونم باید باس 1600 هرتز و ddr3l تهیه کنم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اما یکی از تاپیک ها گفته بود که رم خریده و صفحه سیاه براش بالا میاد ممنون میشوم راهنماییم کنید که چه برندی و مدلی باید تهیه کنم
    با تشکر
    سلام خدمت شما

محسن جان الان سازگارترین رمی که در بازار مناسب شما هست G.Skill هست. ولی نسبت به برندهای رایج خیلی گرون تره و یه خورده هم پیدا کردنش سخت هست.

اگر هزینه بیشتری می تونی بکنی برند Hyundai هم با مشخصات شما هست که اون دیگه در حد معجزه س ولی بینهایت گرون تره. یعنی حدودا 2تومن براتون بیشتر هزینه داره ولی جی اسکیل حدود 500 تا 700 تومن.

یه راه حل ارزون هم اینکه از فروشنده آشنا بخر همین معمولی های تو بازار رو و شرط کن که اگر سازگار نبود پس میاری یا لپ تاپ ت رو با خودت ببر به شرط سازگار بودن بخر.

بازم کمکی خواستی در تهیه مدل هایی که گفتم بگو شاید گیر آوردم.

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام محسن جان ممنون از اینکه وقت گذاشتی
    راستش من 3 تا لپ تاپ دارم و می خواهم یکی یکی اپگرید کنم برای همین هم 2 تومن با شرایط کنونی برام بالاست
    در یکی از لینک های بالا فایل پی دی اف شرکت لنوو را دانلود کردم که گفته بود کدام یک از رم ها بهش می خوره
    نظرت درباره سامسونگ چطوره؟ بعضی جاها خوندم که برند فیک و اصلا برای سامسونگ در بازار نیست
    چون دیدم بیشتر افراد از سیاه شدن صفحه میگن به نظرم بهتر باشه برای اولین بار یکی از لپ تاپ ها را حضوری ببرم برای نصب اگر صفحه سیاه نده اونموقع مدل مناسب را هم پیدا می کنم هم مطمئن میشم روی سیتستم تداخل ایجاد نمیکنه
    الان بیشتر نمی دونم کدوم مدل و برند مناسبتره با بودجه 700 یا حالا 800 تومن
    ممنون

5. این کاربر از mohsen_blid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

من این لپ تاپ رو داشتم و فروختمش اما با باز کردن چندین تب هم هنگ نمیکرد
    اول اطمینان پیدا کنید که مشکل از جای دیگش نباشه

7. این کاربر از Cinema2Cinema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

وقتی هنگ میکنه در تسک منیجر نشان می دهد که فایرفاکس بیش از 1.7 تا نهایتا 2 گیگ را به خود اختصاص داده و در این زمان هارد هم 100 درصد میشود که بیشتر حجم را نیز بیشتر برنامه فایرفاکس گرفته چون بیشتر کارم با فایرفاکس هست
    زمانی که برنامه دیگری مثل فتوشاپ یا ایندیزاین باز می کنم داستان همینشکلی است
    زمانی که هر دو یا چند برنامه باز می شود ابتدا هنگ می کند بعد هر کدام بخشی از رم را برای خود اختصاص می دهند و به نظرم از ان 7 گیگی که در هارد به عنوان رم مجازی گذاشتم استفاده می کند که این نیز باعث کاهش سرعت و لگ می شود
    برای همین فکر می کنم بزرگترین مشکلم کمبود رم هست
    اگر راهی میشناسید برای کاهش بار درگیر فایرفاکس ممنون میشوم راهنماییم کنید
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

وقتی هنگ میکنه در تسک منیجر نشان می دهد که فایرفاکس بیش از 1.7 تا نهایتا 2 گیگ را به خود اختصاص داده و در این زمان هارد هم 100 درصد میشود که بیشتر حجم را نیز بیشتر برنامه فایرفاکس گرفته چون بیشتر کارم با فایرفاکس هست
    زمانی که برنامه دیگری مثل فتوشاپ یا ایندیزاین باز می کنم داستان همینشکلی است
    زمانی که هر دو یا چند برنامه باز می شود ابتدا هنگ می کند بعد هر کدام بخشی از رم را برای خود اختصاص می دهند و به نظرم از ان 7 گیگی که در هارد به عنوان رم مجازی گذاشتم استفاده می کند که این نیز باعث کاهش سرعت و لگ می شود
    برای همین فکر می کنم بزرگترین مشکلم کمبود رم هست
    اگر راهی میشناسید برای کاهش بار درگیر فایرفاکس ممنون میشوم راهنماییم کنید
    با تشکر
    محسن جان

با این توصیفات اگر من بودم اول از همه سلامت تک تک قطعات لپ تاپ رو چک می کردم و بعد آخرین نسخه ویندوز 10 می ریختم. الان می تونید تمام کش های فایرفاکس رو پاک کنی و تست بگیری.

بازم چون من سیستم شما دستم نبوده نمی تونم راهنمایی دقیقی بهت بدم ولی فکر کنم اگر SSD بخری مشکلت حل بشه. بهترین مارک وسترن سبز هست با گارانتی آواژنگ. از 350 تا 850 هم بسته به حجمی که مد نظرت هست به کارت میاد.

اگر برنامه زیاد نصب می کنی باید 480 گیگ یا 500 بگیری. سامسونگ هم هست ولی مراقب باش که تقلبی در بازار زیاده و حتی گاهی خود ما هم نمی تونیم تشخیص بدیم.

مدل های رم رو هم خدمت تون گفتم. ببینید الان DDR3 هست که از DDR4 سرعت و زمان پاسخ دهی و نرخ تبادل بهتری داره. این ها رو هم در نظر بگیر. هیچ ارزونی بی دلیل نیست هیچ گرونی هم با کیفیت نیست ولی اونایی که بالاتر خدمتت معرفی کردم نتیجه 15 سال تجربه من هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •