تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: وقتی گوشی دزدیده میشه چه اتفاقاتی ممکن هست رخ بدهد

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض وقتی گوشی دزدیده میشه چه اتفاقاتی ممکن هست رخ بدهد

با سلام
    دوستان تقریبا هیچ جای نت اطلاعات درستی در این مورد که به روز باشه و با وضعیت امینت گوشی های جدید بشه ازش استفاده کرد ندیدم

گوشی من نوا پلاس هووای بود که بخاطر اعتماد نابجا دزدیده شد و اینکه گوشی هم قفل نبود و ب بهانه مکالمه 2 دستی تقدیم اقا دزده شد

چند دقیقه بعد دزدیده شدن سیم کارت ها خاموش شدن، که دراورده بوده به احتمال زیاد از جاش یا امکان کمی داره گوشی رو خاموش کرده

میخوام بدونم اگر خدا بهم رحم کرده باشه و گوشی رو قفل کرده باشه و یا خاموش کرده باشه اقا دزده

چه اتفاقاتی براش می افته، گوشی اپدیت اندروید 7 بود و اکانت ایمیل هم همسان سازی شده بود

الان چند تا سوال دارم برای استفاده از گوشی قفل شده باید تغییر ایمی بده فکر میکنم که البته نمیدونم چه اتفاقاتی برای گوشی می افته تا ایمی تغییر کنه و روال ش به چه صورته (روت میشه - ریست فکتوری میشه و یا ...)

ایا بعد تغییر ایمی و ریست فکتوری گوشی کسی میتونه عکسهای پاک شده رو برگردونه از گوشی ؟ اس ام اس ها ؟ یا مواردی که توی بلک لیست بودن

اصلا با تغییر ایمی گوشی نیاز به ریست فکتوری هست

الان قیمت کارکرده این گوشی حدود 3 تومن هست تو دیوار بنظرتون با چه قیمتی خرید و فروش میشه بعنوان گوشی دزدی 500 تومن 1 تومن یا بیشتر ؟

هر نظری دوستان دارن بدن ممنون میشم از تجربیات و اتفاقاتی که براتون افتاده بعد دزدیده شدن گوشی تون هم اگر امکان داره بگید از جمله سو استفاده یا باج خواهی یا ...

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام
    منم چند سال پیش یه گوشی S7 Edge داشتم که تو ماشین بودم یارو اومد ازم دزدید!

به نظرم الان باتوجه به ماجرای رجیستری نمیتونن خود گوشی رو بفروشن وگرنه زود لو میرن!! الان معمولا گوشی قطعه قطعه میشه...بوردش یه جا ال سی دی یه جا و هر تیکش جداگانه فروخته میشه که نشه ردش رو گرفت

3. 4 کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

دوست عزیز متاسفانه نباید این کار رو میکردی! اعتماد؟ حتما یک دختری یا پسری (من پیرزن هم دیدم آمده جلوم) تقاضای صحبت با گوشی و تماس اضطراری کرده. والا شهرها الان هر نقطه پر از معازه شده شما کافیست اشاره میکردی به فلان مغازه جهت استفاده از تلفن و تماس رجوع شود.
    حالا که شده بله فورا هر چی پسورد داری رو عوض کن از هر چی اپ و برنامه بگیر تا حذف بک آپ. اگر عکسها کلاد باشه که راحت پاک می شوند اگر نه که نه.
    من همیشه همه چیمو کلاد میکنم یعنی عکس پس از گرفته شدن یا وارد شدن کلا میره کلاد نه حافظه دستگاه.

5. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

با سلام
    دوستان تقریبا هیچ جای نت اطلاعات درستی در این مورد که به روز باشه و با وضعیت امینت گوشی های جدید بشه ازش استفاده کرد ندیدم

گوشی من نوا پلاس هووای بود که بخاطر اعتماد نابجا دزدیده شد و اینکه گوشی هم قفل نبود و ب بهانه مکالمه 2 دستی تقدیم اقا دزده شد

چند دقیقه بعد دزدیده شدن سیم کارت ها خاموش شدن، که دراورده بوده به احتمال زیاد از جاش یا امکان کمی داره گوشی رو خاموش کرده

میخوام بدونم اگر خدا بهم رحم کرده باشه و گوشی رو قفل کرده باشه و یا خاموش کرده باشه اقا دزده

چه اتفاقاتی براش می افته، گوشی اپدیت اندروید 7 بود و اکانت ایمیل هم همسان سازی شده بود

الان چند تا سوال دارم برای استفاده از گوشی قفل شده باید تغییر ایمی بده فکر میکنم که البته نمیدونم چه اتفاقاتی برای گوشی می افته تا ایمی تغییر کنه و روال ش به چه صورته (روت میشه - ریست فکتوری میشه و یا ...)

ایا بعد تغییر ایمی و ریست فکتوری گوشی کسی میتونه عکسهای پاک شده رو برگردونه از گوشی ؟ اس ام اس ها ؟ یا مواردی که توی بلک لیست بودن

اصلا با تغییر ایمی گوشی نیاز به ریست فکتوری هست

الان قیمت کارکرده این گوشی حدود 3 تومن هست تو دیوار بنظرتون با چه قیمتی خرید و فروش میشه بعنوان گوشی دزدی 500 تومن 1 تومن یا بیشتر ؟

هر نظری دوستان دارن بدن ممنون میشم از تجربیات و اتفاقاتی که براتون افتاده بعد دزدیده شدن گوشی تون هم اگر امکان داره بگید از جمله سو استفاده یا باج خواهی یا ...
    با سلام

مرحله اول باید بروید نمایندگی سیم کارتون ، و اعلام مفقودی کنید تا سوء استفاده ای از سیمکارت به نام شما نشود .

مرحله دوم باید IMEI گوشی را در سامانه سرقتی ثبت کنید (زیاد اشنا نیستم ولی تو نت سرچ کنید اطلاعاتی به دست می آورید)

مرحله سوم هم باید کلانتری شکایت کنید .

7. 3 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •