تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: کند لود شدن دیکشنریها در Golden Dictioanry

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

14 کند لود شدن دیکشنریها در Golden Dictioanry

وقت بخیر

من چون کارم با ترجمه هست مجبورم واژه نامه ها و دیکشنریهای زیادی رو نصب کنم. به تازگی دارم از Goldendict استفاده می کنم. اما در مقایسه با بابیلون هنگام لود دیکشنریهای داخل برنامه خیلی خیلی کند هست و برنامه به نوعی به کما میره و چند دقیقه طول می کشه تا همه فایلهای دیکشنری رو با توجه به عبارتی که در جستجوی برنامه تایپ کردم بار گذاری کنه. در حالیکه همین لود شدن برای بابیلون بسیار بسیار کوتاه تر هست. من گزینه Full text search هم از تنظیمات Goldendict غیر فعال کردم ولی باز فرقی نکرد. من حدود 250 فایل دیکشنری رو در پوشه Goldendict قرار دادم. و همین تعداد هم برای بابیلون هست. ولی بابیلون در حدود 30 ثانیه ممکنه طول بکشه تا اکثر دیکشنری ها لود بشن؛ ولی Goldendict حدود 5 دقیقه طول می کشه. چون خوندم در مقایسه با بابیلون بسیار روانتر هست نصب کردم؛ ولی برعکس بسیار کند هست و کار نمیشه باهاش کرد و اگر عبارتی رو برای جستجو تایپ کنم و او عبارت در بیشتر فایلهای دیکشنری باشه سیستم یه جورهایی فلج میشه.
    آیا شما از Goldendict استفاده می‌کنید و نظرت چیه؟

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

وقت بخیر

من چون کارم با ترجمه هست مجبورم واژه نامه ها و دیکشنریهای زیادی رو نصب کنم. به تازگی دارم از Goldendict استفاده می کنم. اما در مقایسه با بابیلون هنگام لود دیکشنریهای داخل برنامه خیلی خیلی کند هست و برنامه به نوعی به کما میره و چند دقیقه طول می کشه تا همه فایلهای دیکشنری رو با توجه به عبارتی که در جستجوی برنامه تایپ کردم بار گذاری کنه. در حالیکه همین لود شدن برای بابیلون بسیار بسیار کوتاه تر هست. من گزینه Full text search هم از تنظیمات Goldendict غیر فعال کردم ولی باز فرقی نکرد. من حدود 250 فایل دیکشنری رو در پوشه Goldendict قرار دادم. و همین تعداد هم برای بابیلون هست. ولی بابیلون در حدود 30 ثانیه ممکنه طول بکشه تا اکثر دیکشنری ها لود بشن؛ ولی Goldendict حدود 5 دقیقه طول می کشه. چون خوندم در مقایسه با بابیلون بسیار روانتر هست نصب کردم؛ ولی برعکس بسیار کند هست و کار نمیشه باهاش کرد و اگر عبارتی رو برای جستجو تایپ کنم و او عبارت در بیشتر فایلهای دیکشنری باشه سیستم یه جورهایی فلج میشه.

اگر حافظه ssd رو سیستم داری هم برنامه و هم دیکشنری‌هاش رو توی اون نصب کن

3. این کاربر از bleu2u4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اگر حافظه ssd رو سیستم داری هم برنامه و هم دیکشنری‌هاش رو توی اون نصب کن
    نه متاسفانه ندارم و سیستم قدیمی هست و در حال حاضر با این گرانی وحشتناک قدرت خرید هارد اس اس دی رو ندارم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

وقت بخیر

ببینید احتمالا این نسخه ای که دانلود کردید مشکل داره. شاید پچ خوبی نداره یه نسخه قدیمی تر یا جدیدتر رو تست کنید. با Revo کامل پاک و دوباره نصب کنید. رو سیستم من که با سرعت خوبی لود می شه. من هارد دارم و نه SSD .

ویندوز 7 که ندارید؟

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام

ببینید احتمالا این نسخه ای که دانلود کردید مشکل داره. شاید پچ خوبی نداره یه نسخه قدیمی تر یا جدیدتر رو تست کنید. با Revo کامل پاک و دوباره نصب کنید. رو سیستم من که با سرعت خوبی لود می شه. من هارد دارم و نه SSD .

ویندوز 7 که ندارید؟
    سلام آقا محسن

این دیکشنری رایگان هست و نیاز به پچ نداره. فکر کنم باید همه دیکشنریها رو تو پوشه های مختلف دسته بندی کنم تا اینکه همه داخل یک پوشه باشه. این رو هم هنوز امتحان نکردم و اگر جواب داد اینجا می‌گم. رم من 4 گیگ هست با سی پی یو 2 هسته. ویندوز هم 10 هست نسخه 64 بیتی. رو همین سیستم ضعیف بابیلون خیلی بهتر دیکشنریها رو که همه در یک پوشه هستند لود می کنه تا این Goldendict.

7. 2 کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام آقا محسن

این دیکشنری رایگان هست و نیاز به پچ نداره. فکر کنم باید همه دیکشنریها رو تو پوشه های مختلف دسته بندی کنم تا اینکه همه داخل یک پوشه باشه. این رو هم هنوز امتحان نکردم و اگر جواب داد اینجا می‌گم. رم من 4 گیگ هست با سی پی یو 2 هسته. ویندوز هم 10 هست نسخه 64 بیتی. رو همین سیستم ضعیف بابیلون خیلی بهتر دیکشنریها رو که همه در یک پوشه هستند لود می کنه تا این Goldendict.
    بله دقیقا صحیح فرمودید. رایگان هست. دیگه انقدر برنامه پچ کردیم عادت کردیم

با این توصیفات واقعا هیچ دلیلی برای کند اجرا شدنش از دید من وجود نداره.

من هم بررسی می کنم اگر تونستم خدمت تون عرض می کنم.

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام

نسخه قبلی که استفاده می کردم 32 بیت بود و احتمال بسیار کندی بسیار زیاد بخاطر همین بوده که رم بیشتر از 2 گیگ رو پشتیبانی نمی کرده. اون موقع متوجه نبودم و دقت کردم دیدم 32 بیت هست. از آدرس پایین آخرین نسخه 64 بیت رو گرفتم و خیلی بهتر شد ولی خوب الان با وجود اینکه دیکشنریها زیاد هستن باز کندی تو لود شدن هست که به نظرم بخاطر ضعیف بودن رم و سی پی یو هست. ولی بهتر شده. مشکل همین تفاوت 32 و 64 بیتی بوده. اگر می خواهید استفاده کنید حتما حتما نسخه 64 بیتی و آخرین نسخه اون رو نصب کنید.

حتما از این صفحه بگیرید و از سایتهای داخلی و فارسی که اکثرا 32 بیتی رو گذاشتن و قدیمی تر هست نگیرید.
    صفحه دنلود: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسخه آخر: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته:‌ اگر در دنلود از سایت مشکل داشتید و دنلود نمی‌شد. یه قسمت هست که میگه آدرس ایمیل رو بده تا لینک رو براتون بفرسته. وقتی لینک دنلود رو گرفتید راحت دنلود کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •