تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل عجیب با مودم های adsl و 4g td

داره خودمونی میشه mostafa682's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    0341

پيش فرض مشکل عجیب با مودم های adsl و 4g td

سلام من یه مشکل عجیبی دارم که به هرکی گفتم گفته ریست فاکتوری بزن درست میشه زدم ولی درست نشده، حالا مشکل چیه؟ من یه سری پورت و dmz و unpn زدم داخل 4 تا مودم adsl و مبین نت قبلا اینا توی گیم تاثیر داشتن ولی از اوایل سال 2018 اینا شدن گل به خودی باعث کندی کاراکترم توی کل بازی‌ها شده صد هزار بار ریست فاکتوری زدم درست نشده این مشکل رو هر 4 تا مودم دارن ولی همراه اول با گوشیم هات اسپات میکنم درست میشه، مطمئنم عیب از این مودم هاست انگار یه باگ نرم افزاریه، من امروز یکی از مودم ها رو آپدیت کردم خیلی بهتر شد ولی کامل عالی نه، این مشکل رو به اساتید فروم بقلی گفتم همه گفتن ریست فاکتوری همه چیو صفر میکنه ولی نکرده، امروز بعد چند سال برگشتم p30 گفتم این سوالمو بپرسم بخدا ذله ام کرده آلان فقط بفکر تغییر مودم افتادم، خلاصه هرکی بلده دریغ نکنه من ارادتمند همه شما هستم دم شما گرم ببخشید اگه تاپیکی بوده و من باز تاپیک زدم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سلام
    اینترنت موبایل (4g و تی دی و مبین نت و غیره ) اکثرا NAT بسته دارن و از طرف اپراتور هست و شما تقریبا هیچ کاری نمیتونید بکنید . نه با dmz نه upnp و نه portforwarding
    خارج از کشور هم همین طور هست اگه تجربه کاربرای خارجی را در اینترنت بخوانید .

اینترنت ثابت فرق فوکوله ، NAT یا نیمه باز هست یا مثل اینترنت من کاملا باز . مثلا من در بازی call of duty نت باز دارم و اگر هم پینگ بالا داشته باشم با یکی دو تیر طرف خلاص میشه

3. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mostafa682's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    0341

پيش فرض

سلام
    اینترنت موبایل (4g و تی دی و مبین نت و غیره ) اکثرا NAT بسته دارن و از طرف اپراتور هست و شما تقریبا هیچ کاری نمیتونید بکنید . نه با dmz نه upnp و نه portforwarding
    خارج از کشور هم همین طور هست اگه تجربه کاربرای خارجی را در اینترنت بخوانید .

اینترنت ثابت فرق فوکوله ، NAT یا نیمه باز هست یا مثل اینترنت من کاملا باز . مثلا من در بازی call of duty نت باز دارم و اگر هم پینگ بالا داشته باشم با یکی دو تیر طرف خلاص میشه
    مرسی از پاسخ دهی تون حقیقتش قبلا زدن portforwarding باعث سرچ بهتر و پیدا کردن زودتر حریف میشد، و لگ اگه بود کمتر می‌کرد ولی الان چند سالی هست باعث کند تر شدن شخصیت بازی توی تموم کارها میشه

5. این کاربر از mostafa682 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

مرسی از پاسخ دهی تون حقیقتش قبلا زدن portforwarding باعث سرچ بهتر و پیدا کردن زودتر حریف میشد، و لگ اگه بود کمتر می‌کرد ولی الان چند سالی هست باعث کند تر شدن شخصیت بازی توی تموم کارها میشه

من خودم فقط یه بار port forwarding کردم ، تو cod نت من NAT باز شد . ولی دیگه هیچ وقت اثر نکرد .. چون از طرف اوناس نه شما
    یه چیزی میگم از رو تجربه ، هر کی میخواد باور نکنه و خلاف شو بگه خب نکنه ، همه مشکلات اینترنت ایران به خاطر اینه که از فیلتر تهران رد میشه .

مثلا من حدود 7 یا 8 سال پیش ، یه نصف شب رو اینترنت وایرلس ، کاهش پینگ شرکت systec را زدم به 4.2.2.4 پینگ میداد 60 میلی ثانیه ! خب علتش چیه ؟ خودتون بهتر میدونید ..

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •