تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ریست شدن سیستم بعد از اجرای نرم افزار آموزشی

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض ریست شدن سیستم بعد از اجرای نرم افزار آموزشی

سلام
    من یه سی دی آموزشی رو از یکی از دوستان گرفتم . فعال هم کردم . وقتی شروع میکنه و پلیر تحت اتوران میخواد آموزش رو پخش کنه سیستم ریستارت میکنه .
    مشکل از چی میتونه باشه؟
    ممنون
    مدل سیستم :
    لبتاب لنوو z500

2. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه TURBO_BOY2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

سلام دوست عزیز

بهتر هست از سازنده یا پشتیبان این موضوع رو پیگیری کنید، معمولا این گونه موارد با توجه به تجربه ای که از کاربران دریافت میکنند راه حل دارند.

اما اینطور که مشخص هست باگ نرم افزاری هستش ممکنه به مشخصات سخت افزاری سیستم هم مرتبط باشه. در کل نظر دادن از راه دور در این مورد کمی سخت هست.

----------
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by TURBO_BOY2006; 22-12-2020 at 11:25.

4. این کاربر از TURBO_BOY2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    من یه سی دی آموزشی رو از یکی از دوستان گرفتم . فعال هم کردم . وقتی شروع میکنه و پلیر تحت اتوران میخواد آموزش رو پخش کنه سیستم ریستارت میکنه .
    مشکل از چی میتونه باشه؟
    ممنون
    مدل سیستم :
    لبتاب لنوو z500
    سلام مال شرکت نرم افزاری سینا یا لوح گسترش هست؟

فکر کنم باید درایور گرافیک اینتل و انودیا تون رو آپدیت کنید.

ضمنا آموزش های این شرکت ها با بعضی از نسخه های ویندوز 10 (2018 به قبل) سازگار نیست. به پشتیبانی شون پیام بدید راهنمایی می کنن.

موفق باشید.

6. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز

بهتر هست از سازنده یا پشتیبان این موضوع رو پیگیری کنید، معمولا این گونه موارد با توجه به تجربه ای که از کاربران دریافت میکنند راه حل دارند.

اما اینطور که مشخص هست باگ نرم افزاری هستش ممکنه به مشخصات سخت افزاری سیستم هم مرتبط باشه. در کل نظر دادن از راه دور در این مورد کمی سخت هست.

----------
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام مال شرکت نرم افزاری سینا یا لوح گسترش هست؟

فکر کنم باید درایور گرافیک اینتل و انودیا تون رو آپدیت کنید.

ضمنا آموزش های این شرکت ها با بعضی از نسخه های ویندوز 10 (2018 به قبل) سازگار نیست. به پشتیبانی شون پیام بدید راهنمایی می کنن.

موفق باشید.
    برا شرکت آریا گستر افزار هستش . تو لبتاب رفیقم اجرا میشه . سیستم عاملش ویندوز 7 هستش

8. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

برا شرکت آریا گستر افزار هستش . تو لبتاب رفیقم اجرا میشه . سیستم عاملش ویندوز 7 هستش
    مهندس جان اين مشكل احتمالا همون بحث ناسازگاري با ويندوزتون هست. من چنين مشكلي برخوردم پشتيباني شركت توي تلگرام برام لينك نسخه سازگار رو ارسال كرد و بعد سريال فعال سازي جديد داد.

دقيقا روي ويندوز 7 همه چيز عالي بود...

اگر بحث نصب و آپديت درايور گرافيك ها رو امتحان كرديد. تمام كدك هاي پخش فيلم رو پاك كنيد و بذاريد فقط مال همين نرم افزار اجرا شه. يه احتمال خيلي بعيد هم اينكه ممكنه نرم افزاري در سيستم شما نصب يا اجرا مي شه كه براي كپچر هست و قفل نرم افزاري باعث ريست بشه.

ضمنا منم لپ تاپ Z500 دارم استفاده مي كنم. گرافيك 740ام

10. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •