تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: بهترین جایگزین دیجی کالا ؟! چیه ؟

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض بهترین جایگزین دیجی کالا ؟! چیه ؟

با عرض سلام

دوستان اواخر دیجی کالا واقعاً عالی بود . این اواخر که میگم حدود 3 سال پیش بود .

به تازگی واقعا طوری شده که جرات نمیشه کرد که سفارش ثبت کنیم . به موارد زیر نگاه کنید ! بدون شرح

بله ! کالای دست و دوم این موارد تنها بخشی از حجم عظیم کالاهای دست و دوم ارسالی هست .

واقعا چه چیزی موجب شده شما پول کالای نو بدید و یا برای هدیه به کسی سفارش بدید .

بعد با کلی ذوق ، هنگام باز کردن جعبه با کالایی دست و دوم یا خراب یا مرجوع شده توسط شخص دیگر مواجه می شوید !!!!!!!!!

برای اینجانب هم پیش اومده و یک عذر خواهی ساده از دیجی کالا ! به هرحال !

به نظرتون بهترین جایگزین دیجی کالا کدوم سایت هست خرید انجام بدیم . طوری که با اطمینان خرید کنیم ؟ تجربه خریدتون رو بگین .
    Last edited by mojt90; 19-12-2020 at 09:41.

2. 2 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اگر مشکلی باشه
    میتونید مرجوع کنید
    من خودم تا حالا چند بار مرجوع کردم
    دلیلش این هست که شما مستقیم از دی جی خرید نمیکنید بلکه از فروشنده ها خرید میکنید
    و دی جی این وسط واسطه هست

من خودم وقتی میخوام خرید کنم اول از فروشگاه های خرید میکنم که مستقیم خودشون فروشنده هستن
    ( مثل سایت جانبی ) اولویت دوم .سوم خرید از دی جی هست.
    موفق باشد .

4. 3 کاربر از nimahandsomboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

متاسفانه کلا وضعیت خرید کالای خارجی در ایران تحریم و غارت شده بسیار خطرناک شده است.
    کالا اصلا وارد نمی‌شود و همگی محصولات قدیمی می باشد، حالا شما بیا پول بده؟!

همچنین با کشتن 'اعتراض' در کشور دیگر امکان چنین مواردی هر سال بیشتر و بیشتر می شود، یعنی کیفیت پایین نبود خدمات نبود قطعات نبود ...حالا شما پول بده وقتی هرج و مرج هست دیگه این وسط ضرر رو انصافا کی میبینه؟! بله شمای خریدار یا شمای پول بده.
    حالا این پول را به این همه بیچارگی بدست بیار.

6. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

بعضی فروشگاهها ی دیجی کالا خیلی بی انصافن ... البته نمره دارن و شما سعی کن از اون فروشگاه خرید نکن ...

هرجنسی که برا فروش گذاشته میشه یه چند تا قروشنده دیگه هم داره که هرکدوم نمره ای دارن مثلا اگر کالایی فروشندش خود دیجی کالا باشه که عالیه ...

در ضمن نظراتم باید خوند حتما که کلیت اون جنس چطوره...

8. این کاربر از Masoud-2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

بهترین جایگزین دیجیکالا یک زمانی بامیلو بود که انصافا بهترین کالا ها رو با منصفانه ترین قیمت و خیلی سریع ارسال میکرد که به لطف دیجیکالا ورشکست شد و تعطیل کرد.
    من خودم یه زمانی عملا حتی چایی هم میخواستم بخرم از دیجیکالا سفارش میدادم، اما حالا واقعا این سایت گند زده، یه کالا سفارش میدی حداقل یک هفته طول میکشه تا دیجیکالا به خودش زحمت بده تازه بفرسته اداره پست، بسیاری از کالا ها هم فیک هست و مشکل اینجاست که اگر کالا کیفیت گفته شده در توضیحات دیجیکالا رو نداشت و شما اون رو خریدید، میشه گفت دیگه اون کالا رو دستتون باد کرده و هیچ کاری هم نمیشه کرد، بخواید مرجوع کنید باید تازه یه پول اضافی بدید واسه پست کردن، تازه اگر کالای مرجوع شده رو قبول کنن، از لحاظ گارانتی هم که افتضاح هستند.
    الان خرید از فروشگاه های اینترنتی معمولی خیلی خیلی عاقلانه تر هست، کافیه ببینید اون فروشگاه نماد اعتماد داره یا نه.

10. 2 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

دیجی کالا الان واقعا قیمتهاش خیلی بالاست من یه لپ تاپ خردیم تو دیجی کالا 45تومن زده بود از بازار خریدم 37تومن!

شما هم برای جایگزین دیجی کالا واقعا نمیشه سایتی بهتون معرفی کرد!!!! اگر امکانشو داشته باشی بری بازار خرید کنید خیلی به صرفه تره قیمتاش

12. 3 کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

با عرض سلام

دوستان اواخر دیجی کالا واقعاً عالی بود . این اواخر که میگم حدود 3 سال پیش بود .

به تازگی واقعا طوری شده که جرات نمیشه کرد که سفارش ثبت کنیم . به موارد زیر نگاه کنید ! بدون شرح

بله ! کالای دست و دوم این موارد تنها بخشی از حجم عظیم کالاهای دست و دوم ارسالی هست .

واقعا چه چیزی موجب شده شما پول کالای نو بدید و یا برای هدیه به کسی سفارش بدید .

بعد با کلی ذوق ، هنگام باز کردن جعبه با کالایی دست و دوم یا خراب یا مرجوع شده توسط شخص دیگر مواجه می شوید !!!!!!!!!

برای اینجانب هم پیش اومده و یک عذر خواهی ساده از دیجی کالا ! به هرحال !

به نظرتون بهترین جایگزین دیجی کالا کدوم سایت هست خرید انجام بدیم . طوری که با اطمینان خرید کنیم ؟ تجربه خریدتون رو بگین .
    سلام
    چند باری از دیجی کالا اجباری خرید داشتم ... به دلیل دور بودن شهر از بازار تهران و نبود فروشگاه جنسی که من میخواستم....
    ولی اعتماد نداشتم ندارم و نخواهم هم داشت .
    خرید هایی هم که میکردم در حد 200 تومن300 تومن بود....
    اینم بگم خیلی از کالا هایی که تو دیجیکالا هست همشون فروشنده هاشون کسای دیگه هستن و کم کالایی هست که توی انبار خود دیجی کالا موجود باشه.
    باطری موبایل خریدم کلا 2 روز دوام میاره واسه موبایل قدیمی. و چند تا خرت و پرت دیگه ترانزیستور و وسیله های ساز و .... اما در همه موارد به جز باطری مشکلی ندیدم .
    اما چه کنم که خودم جنس رو نمیبینم که چجوریه و چون فروشگاهاش جاهای دیگه هست بدتر اعتماد از سلامت کالا رو پایین میاره....
    مثلا حدود 3 هفته ی پیش یکی از رفیقام هارد 1 ترابایت وسترن بلو گرفته بود استوک بود !!!!!! 5000 ساعت با کریستال دیسک تست زدیم کار کرده بود!!!!
    من اصلا به هیچ وجه وسیله های حساس و برقی مثل تلویزیون و کامپیوتر و لپ تاپ و .... رو هرگز اعتماد نمیکنم که از دیجی کالا بخرم!!!! بخاطر بسته بندی و حمل و نقل پستی و.....
    حضوری برید بازار خرید کنید از همچییییی بهتره هم به صرفه تره هم خودتون جنس رو میبینید و مطمئن میشید....
    اما دیجی کالا باید 1 روز خاص الاف بشی خونه از صبح تا 10 شب های دل دل کنی میاره نمیاره و.... یا مأمور پست زنگ میزنه نمیزنه ... یا جنس وقتی رسید دستت با این نظرات کاربرا که میدن سالم هست یا نه.... کلی داستان داره.
    تا مجبور نشدید از دیجی کالا خرید نکنید ... بازار بهتر از همه هست.
    موفق باشید.

14. 2 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2020

پيش فرض

این نزول 20 میلیون تومانی دیجی کالا هم کاملا وقیحانه است یعنی هم میخوان جنسشون رو بفروشن هم نزول 24% بگیرن!!!!!! این دیگه نوبره واقعا شرم آوره. کسانی دستشون تو کاره میدونن وام 24 درصدی حتی برای فعالیت های اقتصادی هم به صرفه نیست چه برسه برای خرید کالا همچین سودی بگیرن.

جدیدا هم منفی دادن به نظرات رو حذف کردن که نشه به دروغ ها و تعریف های الکی از یک جنس منفی داد. کلا ایرانی جماعت همینه

16. این کاربر از هیلمن بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

خوبی دیجی کالا در اینه که اگر کالا مشکل داشته باشه پس میگیره ( تا بحال چندین بار پس دادم )
    بدیش هم اینه که اگر عجله داشته باشید حتی ازشون بخواهید که کالا رو چک کنن مشکلی نباشه اینکار رو نمیتونن انجام بدن و همونطوری میفرستن ، که اگر شما دیدی مشکل داره دوباره باید پس بفرستی !

یک ماه پیش میخواستم یه اندروید باکس بگیرم عجله ای بود ، سفارش هم دادم
    بعد زنگ زدم که این سفارش رو چک کنید که مرجوعی یا مشکل دار نباشه ! گفتند نمیشه ، ما میفرستیم اگر شما دیدید مشکل داره پس بفرسیتد
    منم عجله داشتم کنسلش کردم از تو سایت و پولش رو برام واریز کردن از بازار کمی ارزونتر خریدم

18. 6 کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با توجه به بازار و وضعیت درآمدی کنونی هدف دیجی کالا برآورده کردن نیاز طیف وسیعی از مشتریانه

وگرنه اگر شما از یک فروشنده که نمره خوبی داره ، یک جنس مارک معتبر رو بخری، پول بیشتری میدی و قاعدتا احتمال خرابی هم خیلی کمه

مثلا من یه مچ بند هوشمند 60 تومنی فیک خریده بودم همون بار اول که خواستم شارژش کنم دیدم خرابه ، مرجوع کردم و یه مدل هواوی گرفتم و الان حدود یکسالی داره

بی دردسر کار میکنه ... خلاصه فقط سعی شود جنس مارک خریداری بشه و خوندن نظرات و امتیاز فروشنده ها هم خیلی مهمه.

20. 2 کاربر از Masoud-2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •