تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: راهنمای نصب مکینتاش روی PC های خانگی : بخش دوم : بوت کردن سیستم تا امدن تصویر محیط نصب مکینتاش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

اگه همون کدهای قرمز نزدیک به صورتی رنگ باشه منم بهش برخورد کردم . توی اینترنت که سرچ کردم گفته بود بخاطر ناسازگاری سیستم با اون تنظیمات clover هست احتمالا
    راهه حلی نداره ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

پيش فرض

همین الان یه فایل iso برای ویرچوال باکس که گرفته بودم به نظر میرسه داره نصب میشه روی ویرچوال باکس ، اگه درست جواب بده و کامل بشه لینک و آموزشش میزارم دوستان هم استفاده کنن

بنده موفق شدم توی ویرچوال باکس اجرا کنم و فایندر هم برعکس اون مورد که توی vmware جواب نمیداد اینجا داره جواب میده (البته بر خلاف فایل vmdk از فایل iso استفاده کردم )
    اگر استاد اجازه بدن تجربه ای که داشتم رو میگم خدمتتون
    همین نوشته بروز میشه
    خدا رو شکر که حل شد

البته اجرا نشدن Finder ربطی به vmdk یا iso بودن فایل نداره

اگر هم میخواهید راهنما بنویسید تو تاپیک شماره یک که در مورد ماشین مجازی گفته شده اونجا قرار بدهید

تا عکس نگیرید و لینکش رو اینجا نذارید نمیشه راهنمای کرد

این فروم مربوط به نصب مکینتاش روی پردازنده های AMD هست ممکنه به درد کسی بخوره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by _LOVE_CODER_; 25-01-2021 at 01:35.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

خدا رو شکر که حل شد

البته اجرا نشدن Finder ربطی به vmdk یا iso بودن فایل نداره

اگر هم میخواهید راهنما بنویسید تو تاپیک شماره یک که در مورد ماشین مجازی گفته شده اونجا قرار بدهید

متاسفانه نمیدونم چرا ولی من iso و vmdk رو تست کردم ، حتی توی حالتی که سیستم هم قابلیت نصب رو نداشت روی ویرچوال باکس ، اون iso یکم بیشتر میرفت و توی مراحل جلوتر گیر میداد .

چشم آموزشش رو میزارم به همراه اون کارایی که خودم انجام دادم که مشکلی اگه داشتن بچه ها رفع بشه

4. این کاربر از chatlovely بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

متاسفانه نمیدونم چرا ولی من iso و vmdk رو تست کردم ، حتی توی حالتی که سیستم هم قابلیت نصب رو نداشت روی ویرچوال باکس ، اون iso یکم بیشتر میرفت و توی مراحل جلوتر گیر میداد .

چشم آموزشش رو میزارم به همراه اون کارایی که خودم انجام دادم که مشکلی اگه داشتن بچه ها رفع بشه
    درود دوست عزیز شما وقتی روی ورچال باکس مک رو نصب میکنین بعد از اون خط های کدی که میاد وارد صفحه نصب مک میشه ؟ چون من چندین بار تلاش کردم اما توی قسمت کدهای اولش هنگ میکنه و دیگه اتفاقی نمیوفته و حتی به قسمت لوگو اپل هم نمیرسه کلی تو اینترنت سرچ گردم چندتا راهه حل گفته بودن انجام دادم متاسفانه نتیجه نداشت اگر شما همچین مشکلی برخوردید ممنون میشم راهکار بدید
    و سواله دیگم اینه که cpu شما Amd هست یا اینتل ؟ (برای من amd هست ) و اینکه تاثیری تو نصب مک روی ویرچال باکس داره یا خیر ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت

پيش فرض

تو این مرحله از نصب به ندرت خطا پیش میاد

این خطای یعنی ناسازگاری سخت افزاری با یکی از قطعات یا KEXT ها درون شاخه Other

مشخصات دقیق این قطعات سیستمت را بگو

سی پی یو
    مادربورد
    نوع هاردی که داری HHD هست یا SSD یا NVME

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

تو این مرحله از نصب به ندرت خطا پیش میاد

این خطای یعنی ناسازگاری سخت افزاری با یکی از قطعات یا KEXT ها درون شاخه Other

مشخصات دقیق این قطعات سیستمت را بگو

سی پی یو
    مادربورد
    نوع هاردی که داری HHD هست یا SSD یا NVME
    CPU :AMD phenom II x4 840
    M4A87TD/USB3
    hdd wd
    10GB ram

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

درود دوست عزیز شما وقتی روی ورچال باکس مک رو نصب میکنین بعد از اون خط های کدی که میاد وارد صفحه نصب مک میشه ؟ چون من چندین بار تلاش کردم اما توی قسمت کدهای اولش هنگ میکنه و دیگه اتفاقی نمیوفته و حتی به قسمت لوگو اپل هم نمیرسه کلی تو اینترنت سرچ گردم چندتا راهه حل گفته بودن انجام دادم متاسفانه نتیجه نداشت اگر شما همچین مشکلی برخوردید ممنون میشم راهکار بدید
    و سواله دیگم اینه که cpu شما Amd هست یا اینتل ؟ (برای من amd هست ) و اینکه تاثیری تو نصب مک روی ویرچال باکس داره یا خیر ؟
    بعد از اینکه ماشین ویرچوال باکس رو ایجاد کردید باید یه سری دستورات رو بزنین توی cmd که بتونه نصب کنه البته متاسفانه اینم بگم که من روی اینتل تونستم نصب کنم . amd هم داشتم که گیر میکرد !! همین عکس خطایی هم که دادین من توی حالت معمولی بوت کردن با فلش بهش برخورد کردم متاسفانه
    مثل اینکه amd خیلی بیشتر اذیت میکنه و منم راه حلی هنوز براش پیدا نکردم چون یه سیستم اینتلی دیگه داشتم زیاد خودمو درگیرش نکردم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت

پيش فرض

CPU :AMD phenom II x4 840
    M4A87TD/USB3
    hdd wd
    10GB ram
    متاسفانه سی پی یو شما خیلی قدیمی هست
    مکینتاش روی سی پی یو های اینتل از قدیمیترین سری Core duo تا جدیدترین سی پی یو های اینتل نصب میشه

روی پردازنده های AMD هم براحتی روی سری جدید رایزن اجرا میشه مکینتاش ولی روی یکسری از پردازنده های قدیمی AMD موقع نصب خطا میده

متاسفانه برای شما از اون مدل هست

شما در حال حاظر دو تا راهکار بیشتر ندارید

یا اینکه هاردتون را به یک کامپیوتر اینتلی وصل کنید و روش مکینتاش نصب کنید و بعد از نصب هارد را به کامپیوتر AMD خودتان وصل کنید تا بوت بشه مکیناش

یا اینکه روی ماشین مجازی مکینتاش نصب کنید

یا از مکینتاش های اماده که قرار دادم استفاده کنید

باز میگردم راه حلی پیدا کردم بهتون اطلاع میدم

ادیت :
    یک راه حل پیدا کردم برای نصب مکینتاش روی پردازنده های قدیمی AMD اینجا توانستند

این راهنماش هست

فایل های مورد نیازش اینجا هست

Last edited by _LOVE_CODER_; 26-01-2021 at 20:35.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

شما در حال حاظر دو تا راهکار بیشتر ندارید

یا اینکه هاردتون را به یک کامپیوتر اینتلی وصل کنید و روش مکینتاش نصب کنید و بعد از نصب هارد را به کامپیوتر AMD خودتان وصل کنید تا بوت بشه مکیناش

یا اینکه روی ماشین مجازی مکینتاش نصب کنید
    یه سئوال فنی ، من برای اون مک بوک پرو 2008 که گفتم خدمتتون نسخه کامل ال کاپیتان رو از سایت اپل گرفتم با مک که روی ماشین مجازی نصب کرده بودم و با دستوراتی که بود تبدیلش کردم به بوتیبل ، مرحله اول نصب رو میره ، بعد از اون هم یه نصب دوم داره که حدود 30 دقیقه هست . بعد از اون که میخواد بره برای مرحله یوزر و پسورد ساختن و بقیه ماجراها تا نصفه لوگو اپل لود میشه و ریست میشه ، با shift-v که چک کردم (البته اگه کلیدش رو اشتباه نگفته باشم) دقیقا زمانی که بلوتوث رو میشناسه و میگه connected to transport successfully (برای بلوتوث ) ریست میشه. توی همون کدهای حین بالا اومدن یه جا هم نوشته previous shutdown cause 6 که من اون کد 6 رو که سرچ کردم هیچ جا توضیح نداده بودن فقط یکجا گفته بود nvram , smc رو ریست کنین که اونم انجام دادم اما نشد .

اگه شما میگین هارد رو میشه وصل کرد به یه سیستم اینتلی و نصب انجام داد و دوباره روی همون سیستم جواب میده پس منم باید بتونم هارد مک بوک رو وصل کنم به یه سیستم دیگه اینتلی و ادامه نصب رو برم و بزارم دوباره سر جای خودش . البته همونجور که در جریان هستید هارد هایی که sata mode روی ahci هست (توی ویندوز) اگه جابه جا کنین جواب میده وگرنه توی بقیه سیستم ها این مورد جواب نمیده و همون ویندوز هم مشکل به هم میزنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •