تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: سوال مهم - مشکل رو به رو شدن با کسی که خرش میره !

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض سوال مهم - مشکل رو به رو شدن با کسی که خرش میره !

سلام خدمت اساتید
    میبخشین من مغازمو(تعمیرات تخصصی الکترونیک) به بهانه نداشتن پروانه کسب ( وضعیتم در حال پیگیری بود/ خوشونم اجازه داده بودن باز باشه فعلا" ولی این که شکایت کرد ... )
    اصل سوالم اینه که چجوری میتونم یه اجازه موقت بگیرم واسه خالی کردن مغازه ؟! مدتی داره به دلیل نداشتن مجوز پلمپ شدن ؟ یه موقع اثن صاحب مغازه میخاد مغازشو اجاره بده تا ابد که نمیشه وسایل مردم تو مغازه بمونه یه جورایی میخان گرو کشی کنن وسایلو که خسارتو بدم وگرنه وسایل مردم بمونه هر روز به شاکیام اضافه بشه !
    صنف میگه باید خسارت اینو بدی میگم رو چه حساب و به استناد به چی منو مقصر دونستین میگن اون طرف دروغ نمیگه !!!
    در صورتی که چند مورد از دروغهاشو با مدرک تونستم بهشون ثابت کنم ولی یارو خرش میره دیگه .
    ممنون میشم راهنمایی کنین خصوصا در مورد سوال اول :
    سوالم اینه که چجوری میتونم یه اجازه موقت بگیرم واسه خالی کردن مغازه ؟! مدتی داره به دلیل نداشتن مجوز پلمپ شدن ؟
    بسیار ممنون

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

مغازه چیه برو تو خونتون کار کن ...

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

آره دیگه تخصصیه مشتریای خودمو دارم هم اینکارو تو خونه اطاقم میکنم هم برنامه نویسی ولی ...
    الان کلا اون سوال بالا رو بیخیال !
    بهم گفتن از این کار استعفا بده تا مغازت باز بشه ! این به معنی اینه که دیگه بعدا" هم نمیتونم پروانه کسب بگیرم ؟ (وضعیتم در حال پیگیری بود)
    الان چون پرونده رو فرستادن دادگاه مجبورم بی گناهیمو ثابت کنم یا اون که شکایت کرده باید ثابت کنه ؟ متن استعفا رو چجوری بنویسم که بعد از تبرئه شدن بتونم خسارت بگیرم ؟(میتونم ثابت کنم به دلیل شکایت این یارو مغازه به بهانه مجوز پلمپ شده هر چند تو برگه پلمپ نوشته عدم داشتن مجوز )

واقعا واقعا کمک بزرگی کردین من فردا پس فردا باید متن استفا رو بدم چجوری بنویسم که هم صنف نگه تو میخای برای ما دردسر درست کنی و قبول کنه هم بعد بتونم خسارتمو از شاکی یا صنف به دلیل تصمیم نادرستش شکایت کنم ؟ یکی گفت اینا پشت همن پارتیش قویه آخرش متهم میشی میشه همچین چیزی ؟(هر چند اینقدرام که میگن آدم حسابی نیست ششغلشم کار توی صنایع فولاد اصفهانه)

به طور کلی سوالم اینه :

من فردا پس فردا باید متن استفا رو بدم تا وسایلمو بتونم خارج کنم چجوری بنویسم که هم صنف نگه تو میخای برای ما دردسر درست کنی و قبول کنه هم بعد بتونم خسارتمو از شاکی یا صنف به دلیل تصمیم نادرستش شکایت کنم ؟ یکی گفت اینا پشت همن پارتیش قویه آخرش متهم میشی میشه همچین چیزی (واسه 1 و 800 خسارت : دی) ؟(هر چند اینقدرام که میگن آدم حسابی نیست ششغلشم کار توی صنایع فولاد اصفهانه)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •