تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام تیم قهرمان اروپا خواهد شد؟

راي دهنده
2. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • منچستر سیتی پپ گواردیولا

0 0%
  • چلسی توماس توخل

0 0%
  • شانس دو تیم برابر است

2 100.00%
نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2020-2021 | فینال

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2020-2021 | فینال

گواردیولا: از توخل چیزهای زیادی یاد گرفتم؛ هنوز در میان بزرگان اروپا نیستیم

مربی منچستر سیتی معتقد است اتحاد و دوستی بین بازیکنان باعث موفقیت تیمش شده است.

به نقل از سایت رسمی یوفا، پپ گواردیولا در تمامی فینال های لیگ قهرمانانی که تا به حال شرکت کرده پیروز بوده است و می خواهد با قهرمانی در لیگ قهرمانان به همراه منچستر سیتی به دسته معدود مربیانی بپیوندد که موفق شده اند با دو باشگاه مختلف قهرمانی در معتبرترین تورنمنت باشگاهی اروپا را تجربه کنند.

در مورد دوستی با توماس توخل

فوتبال یکی از بهترین مسائلی است که می توان در موردش صحبت کرد. تماشای مسابقات، تمرین و بعد از صحبت در مورد فوتبال لذت بخش ترین چیزها است.می توانم این طور بگویم که چیزهای زیادی از توخل یاد گرفتم. از تماشای تیم های او و صحبت هایمان چیزهای زیادی یاد گرفتم. مهم نیست که او اطلاعات زیادی در مورد من یا تیم ما دارد زیرا در نهایت خوشبختانه او نیست که به زمین بازی می آید. من هم نمی توانم بازی کنم. پس در پایان بازیکنانمان هستند که در دیدار پایانی تعیین کننده خواهند بود. احترام زیادی برای او قائلم. به نظرم توخل فوق العاده است و حرف دیگری ندارم. دوست دارم او را شکست دهم ولی فکر کنم او هم بخواهد مرا شکست دهد.

در مورد اصول و قواعد باشگاه منچستر سیتی

ما سازماندهی خوبی داریم و سرمایه گذاری زیادی دار باشگاه شده است. بازیکنان خوب زیادی در تیم ما وجود داند، هواداران خوبی داریم، کادر فنی قدرتمند است و تیمی داریم که برای موفق شدن ساخته شده است.این مسائل بسیار اهمیت دارند اما همیشه باید مراقب بازیکنان باشید زیرا اگر بازیکنان با اصول و قواعد وفق پیدا نکنند، کار سخت می شود. برخی چیزها به زادگاهم بارسلونا برمی گردد. دوست دارم تیمم بر بازی حاکم باشد و در زمین حریف بازی کند و برنده باشد. راز دیگری وجود ندارد. همه چیز به کیفیت بازیکنان، درک توانایی های آنها، ایجاد محیط و شرایط خوب بستگی دارد زیرا فوتبال فقط تاکتیک نیست و احساسات و روابط بازیکنان و همچنین کادر فنی نیز در آن نقس دارد. اگر تیمی می خواهد برای مدت زمانی طولانی موفق باشد باید این نکته را رعایت کند و این اتفاقی است که در 5 سال اخیر اینجا افتاده است.

در مورد بزرگترین دستاورد پپ در سیتی

قهرمانی ها نتیجه مسائل زیادی است. مهمترین نکته این است که من یک تماشاگر هستم و نه تنها یک مربی و وقتی روی نیمکت می نشینم، دوست دارم ببینم تیم آن طور که دوست دارم بازی می کند. مردم سابقا می گفتند بازی به این سبک در انگلیس امکان پذیر نیست اما این کار را انجام دادیم. راه ما این است و تصمیم گرفتیم از راه اول همین راه را برویم و موفق شدیم. در زمانی کوتاه چندین بار فاتح لیگ برتر شدیم و در نهایت توانستیم قدم بعدی را در اروپا برداریم و امیدواریم ناکام نشویم. می توانیم مطمئن باشیم که در فینال عملکرد خوبی خواهیم داشت. فکر نمی کنم خیلی خیلی بهتر از فصل قبلی باشیم که به فینال نرسیدیم. شاید عطش مان بیشتر بود زیرا به خودمان گفتیم بیایید دوباره تلاش کنیم. در نهایت شانس به سود ما رقم خورد.

در مورد پیروزی 3-1 بارسلونا مقابل منچستر یونایتد در فینال سال 2011

به فینال ومبلی رسیدیم و به خودمان گفتیم قهرمان خواهیم شد. با روش بازی ما در نیمه اول و بیست دقیقه اول نیمه دوم، دیگر نمی توانستیم بهتر باشیم. به عنوان تیم عالی بودیم و همان موقع بود که پیش خودم فکر کردم دوره ام در بارسلونا به سر آمده است. نمی توان اینجا و در منچسترسیتی این طور فکر کرد زیرا آنها اولین بار است به فینال می رسند. هنوز در میان بزرگان اروپا نیستیم. هنوز در بازی های بزرگ راحت و خونسرد نیستیم اما باید با این تنش ها و فشارها کنار آمد. باید به بازی در این شرایط عادت کنیم و مطمئن هستم بازی خوبی انجام خواهیم داد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک مرحله قبل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

توماس توخل: گواردیولا ماشین های برنده می سازد؛ دو حضور متوالی در فینال لیگ قهرمانان باورنکردنی است

توماس توخل معتقد است که بازی مقابل تیم های پپ همیشه سخت است و می گوید بارسلونای پپ الگوی او بوده است.

توماس توخل، سرمربی چلسی در مصاحبه با یوفا در مورد فینال لیگ قهرمانان و تقابل با منچستر سیتی صحبت کرده است. به گزارش طرفداری، توماس توخل در مورد این دیدار گفت:

به عنوان یک بچه، شما رویای این بازی ها را دارید و مانند تماشا کردن به ماه است که بسیار بسیار دور است. وقتی در این بازی ها قرار می گیرید، فقط در آن هستید و این کار شماست و حتی اگر تلاش کنید هم نمی توانید به همان احساساتی که به عنوان یک پسربچه داشتید، برگردید. در نتیجه این کمی ناراحت کننده است اما جای شکایتی وجود ندارد. این رقابت، رقابتی است که من به عنوان یک پسربچه از تلویزیون به تماشای آن می نشستم و من خاطرات زیادی از تمام تیم های آلمانی که در این رقابت حضور داشتند، در ذهنم دارم. وقتی برای اولین بار در این فضا قرار می گیرید و آهنگ لیگ قهرمانان که پخش می شود را می شنوید، این اتفاق بزرگی است. هیچ کلمه ای نمی توانید این اتفاق را توصیف کند. من واقعاً شکرگزارم که چنین زندگی ای دارم و دائماً می توانم این حس را تجربه کنم.

دومین فینال متوالی لیگ قهرمانان؟

این کاملاً باورنکردنی است. اگر کسی در کریسمس چنین چیزی را به من می گفت، من مطمئن نیستم که حرفش را باور می کردم یا به او می خندیدم. وقتی یک فصل را تمام می کنید و می دانید که فقط یک هفته دیگر باقی مانده که در آن فقط شما هستید و یک تیم دیگر که برای یک فینال بزرگ لیگ قهرمانان آماده می شوید، این یک هدیه بزرگ است. من این را می دانم.

شاید ما دقیقاً با همان منچستر سیتی ای که در فینال مقابلش قرار می گیریم، بازی نکرده باشیم اما هنوز، ما دوبار آن ها را شکست دادیم. این به این معناست که ما مزیت و برتری داریم؟ نه، قطعاً نه و ما به خوبی می دانیم که این بازی فینال از صفر شروع می شود و ما به یک نمایش عالی دیگر نیاز داریم. بازی مقابل تیم های گواردیولا همیشه بسیار سخت است. من مقابل بایرن مونیخ پپ و حال مقابل منچسترسیتی او قرار گرفته ام. من بارسلونای او را تماشا کردم تا از او و تیمش چیزهایی در مورد فوتبال یاد بگیرم؛ این که چگونه دفاع و چگونه حمله کنید. او ماشین های برنده ساخت و این کاری است که الان نیز در انگلیس انجام داده است.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اعلام ترکیب منتخب 23 نفره فصل 21-2020 لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان امسال با قهرمانی چلسی خاتمه یافت ولی در طول این رقابت ها بازیکنانی از تیم های دیگر هم درخشیدند که حالا یوفا آن ها را در یک تیم منتخب گرد هم آورده است. این شما و این تیم منتخب فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ قهرمانان اروپا:

دروازه بان ها تیبو کورتوا، ادرسون مورائس، ادوارد مندی
    مدافعان داوید آلابا، بن چیلول، آنتونیو رودیگر، مارکینیوش، روبن دیاز، سزار آزپیلیکوئتا
    هافبک ها فیل فودن، سرجیو اولیویرا، لوکا مودریچ، ایلکای گوندوعان، کوین دی بروین، میسون مانت، جورجینیو، انگولو کانته
    مهاجمان لیونل مسی، نیمار، کریم بنزما، روبرت لواندوفسکی، ارلینگ هالند، کیلیان ام باپه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ قانون گل زده در خانه حریف در مسابقات یوفا لغو شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •