تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی ایتالیا | فصل 2020-2021

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

الگری قبل اخراج از یوونتوس: از شر رونالدو خلاص شوید چون او مانع پیشرفت تیم است

ماسیمیلیانو الگری، رونالدو را مانع رشد بیشتر یوونتوس می دانسته است.

در فصل 19-2018 و اولین فصل حضور کریستیانو رونالدو در یوونتوس، بیانکونری در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به دست آژاکس از دور رقابت ها کنار رفت اما توانست خیلی راحت فاتح سری آ شود. با این حال ماسیمیلیانو الگری، سرمربی وقت یوونتوس پس از پنج سال حضور در این باشگاه اخراج شد.

به گزارش لا رپوبلیکا، چاپ رم، الگری قبل اخراج شدنش از یوونتوس، توصیه ای به آندره آ آنیلی، رییس این باشگاه انجام داده است:

از شر رونالدو خلاص شوید زیرا او جلوی پیشرفت کل تیم و باشگاه را می گیرد.

کریستیانو رونالدو تا تابستان 2022 با یوونتوس قرارداد دارد اما شایعات زیادی در خصوص جدایی او از یووه در تابستان پیش رو مطرح می شود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

زلاتان ابراهیموویچ قراردادش با میلان را تا سال 2022 تمدید کرد

زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی و 39 ساله میلان برای تمدید قرارداد با این تیم به توافق رسید.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هشتگ رونالدو را نیمکت نشین کنید در توییتر

توفان توییتری هواداران یوونتوس در اعتراض به بازی های اخیر رونالدو در ایتالیا سوژه شد

بعد از آن ماجرای دیوار دفاعی و نپریدن، این بار رونالدو با موقعیت گل از دست رفته یوونتوس سوژه شد.

به نقل از فوتبال ایتالیا، کریستیانو رونالدو پس از گلزنی خود در دیدار 7 آوریل مقابل ناپولی در سری آ که با برتری 2-1 یوونتوس همراه شد، تاکنون نتوانسته است گلی به ثمر برساند. هوادارن یوونتوس به خاطر از دست دادن موقعیت مسلم گلزنی رونالدو، مقابل فیورنتینا که منجر به از دست دادن دو امتیاز حساس برای یوونتوس شد، از ستاره پرتغالی تیم خود عصبانی هستند.

رونالدو در حال حاضر با به ثمر رساندن 25 گل آقای گل رقابت های سری آ است اما هوادارن یوونتوس از عملکرد چند ماه اخیر این بازیکن رضایت ندارند. به همین دلیل با توفان توییتری، اعتراض خود را نسبت به کیفیت اخیر رونالدو نشان دادند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو: بدون تردید هدایت رقبای اینتر را به عهده می گیرم

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی سابق رئال مادرید و تاتنهام که سابقه همکاری با هری کین و کریم بنزما را دارد، به مقایسه این دو بازیکن پرداخت.

ه نقل از مارکـا، مورینیو در مصاحبه با Times گفت:

سبک بازی کنونی هری کین، حرکاتی که انجام می دهد، آخرین باری که چنین مهاجمی داشتم، بنزما بود! چون دروگبا چنین سبکی نداشت، زلاتان هم اینطور نبود، لوکاکو هم همینطور. بنابراین گاهی اوقات آمار و ارقام با واقعیت همخوانی ندارد.

وقتی باشگاهی را ترک می کنم، فقط چیزهای خوب در مورد آنها می گویم. من از آن دسته افرادی نیستم که مسائل شخصی درونی را افشا کنم، نه! همیشه چیزهای مثبت را می گویم. اینتر! همه چیز را با آنها فتح کردم. محبت خاصی میان ما وجود دارد. اما اگر روزی قرار باشد به ایتالیا برگردم و هدایت یکی از تیم های رقیب را به عهده بگیرم، تردید نمی کنم. من این نگاه حرفه ای را به مسائل دارم. با خودم راحتم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خوشحالی بازیکنان اینتر همراه با هواداران این تیم در جشن قهرمانی سری آ

جشن صعود به لیگ قهرمانان اروپا به سبک بازیکنان میلان

خوشحالی جالب بونوچی بعد از قطعی شدن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای یوونتوس

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پیرلو: خودم را سرمربی فصل آینده یوونتوس می بینم؛ بازی نکردن رونالدو تصمیمی مشترک بود

آندره آ پیرلو از کسب کوپا ایتالیا و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا با یوونتوس خوشحال است

یوونتوس پایان نسبتا خوبی در فصل 21-2020 داشت. پس از قهرمانی در کوپا ایتالیا، شاگردان آندره آ پیرلو با پیروزی 4-1 در خانه بولونیا و البته به لطف تساوی هلاس ورونا مقابل ناپولی، رتبه چهارم سری آ را کسب کردند و به لیگ قهرمانان اروپا رسیدند.

رای من به پایان رساندن کار با فتح کوپا ایتالیا و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا مهم بود و به اهداف مهمی دست یافتیم. من همیشه تمام تعهدم را به کار گرفتم و نتیجه گرفتیم. من خودم را سرمربی فصل آینده یوونتوس می بینم اما الان باید از دستاوردمان لذت ببریم. مدیران باشگاه درباره آینده من تصمیم گیری خواهند کرد. ما الان در مسیر درستی هستیم و اگر همین طور پیش برویم، به اهداف مهمی می رسیم. در این فصل، فقدان خیلی چیزها را حس کردیم. وقتی کمی ترسیدیم و دیدیم که هدفمان دور شده، انگیزه بیشتری گرفتیم و فهمیدیم باید نتیجه بگیریم. به تلاش بیشتری نیاز داشتیم و در نهایت به نتیجه رسیدیم. فصل سختی داشتیم اما برای پیشرفت من، این فصل مفید بود.

بازی نکردن رونالدو؟ این تصمیمی مشترک بود. رونالدو پس از بازی چهارشنبه مقابل آتالانتا خسته بود و من تصمیم گرفتم موراتا که بازیکن بزرگی است را فیکس کنم. رونالدو در دسترس بود اما ما ترکیب بزرگی داریم و می توانم بازیکنان متفاوتی انتخاب کنم. پائولو دیبالا هم بازیکنی است که سطح هر تیم را تغییر می دهد. او امسال مشکلات بدنی زیادی داشت و هرگز باثبات تمرین نکرد اما بازیکن باکیفیتی است. امسال خیلی دل تنگ دیبالا شدیم و باید ببینیم در آینده چه در انتظار اوست. آینده؟ یوونتوسی قوی تر را تصور می کنم، تیمی که از قدرت هایش آگاه است. چند بازیکن تیم درباره پتانسیل و قدرت نهفته شان اطلاعی ندارند. رابیو ثابت کرده که هافبک خاصی است. او یک قهرمان است. توانستم شرایط را برای خوب بازی کردن او فراهم کنم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ ماسیمیلیانو الگری سرمربی یوونتوس شد

ماسیمیلیانو الگری، سرمربی سابق یوونتوس که در سال 2019 از این تیم جدا شد، دوباره هدایت یوونتوس را برعهده گرفت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کریستیانو رونالدو هیچ پیشنهادی برای خروج از یوونتوس ندارد

کریستیانو رونالدو سال تلخی را سپری کرد؛ پس از چند ناکامی با یوونتوس، او همراه با تیم ملی پرتغال وداع زودهنگامی از یورو 2020 داشت تا کلکسیون ناکامی هایش در سال 2021 تکمیل شود.

ژرژ مندس، مدیر برنامه رونالدو به زودی با مدیران یوونتوس دیدار می کند تا درباره آینده موکلش تعیین تکلیف کند. از پاری سن ژرمن به عنوان مقصد احتمالی رونالدو یاد می شود اما یوونتوس تا به امروز هیچ پیشنهادی برای این ستاره پرتغالی دریافت نکرده است.

کریستیانو رونالدو برای خروج از یوونتوس و انتقال به تیمی دیگر، باید حتما دستمزد سالانه 31 میلیون یورویی اش را کاهش دهد. یوونتوس مایل است تا با انتقالی 30 میلیون یورویی، رونالدو را بفروشد اما هنوز تیمی رسما خواهان جذب او نشده است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •