تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: سرعت پایین فن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض سرعت پایین فن

سلام من لپ تاپ dell m4600 دارم cpu اتیش میگیره فن خیلی یواش انگار نه انگار دمای cpu درجه80 هست نمیدونم باید چیکار کنم نه تو بایوس نه نرم افزار های دیگه هیجچ چیز جواب نمیده cpu قدیمیه متاسفانه و فنشم زیاد روشن نمیشه خیلی داغ میکنه یعنی دمای نرمالی که هربار سیستم روشن میشه بین 60 تا 90 هست توی بایوس دما هست 50 درجه ممنون میشم راهنمایی کنید سیستمم خنک بشه و البته فن هاش وقتی کار های گرافیکی و سنگین انجام میدم میچرخن مثل اینکه به کار های انجام شده واکنش نشون میدن نه به دمای cpu ممنون

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام من لپ تاپ dell m4600 دارم cpu اتیش میگیره فن خیلی یواش انگار نه انگار دمای cpu درجه80 هست نمیدونم باید چیکار کنم نه تو بایوس نه نرم افزار های دیگه هیجچ چیز جواب نمیده cpu قدیمیه متاسفانه و فنشم زیاد روشن نمیشه خیلی داغ میکنه یعنی دمای نرمالی که هربار سیستم روشن میشه بین 60 تا 90 هست توی بایوس دما هست 50 درجه ممنون میشم راهنمایی کنید سیستمم خنک بشه و البته فن هاش وقتی کار های گرافیکی و سنگین انجام میدم میچرخن مثل اینکه به کار های انجام شده واکنش نشون میدن نه به دمای cpu ممنون
    سلام
    فن رو عوض کنید و همچنین خمیر سیلیکون رو نیز تغییر دهید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

سلام
    فن رو عوض کنید و همچنین خمیر سیلیکون رو نیز تغییر دهید
    فن مشکل نداره و کار میکنه خمیر هم 3 ماه پیش عوض کردم و مشکل نداره

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

درود

معمولا می‌توانید سرعت چرخش فن ها را در بایوس تغییر دهید

بنده از روش دقیق آن اطلاعی ندارم اما طریقه این کار در اینترنت موجود است؛ و می‌توانید با یک سرچ کوچک، راه حل آن را پیدا کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

ممنون ولی متاسفانه این مدل لپ تاپ های دل امکان هیچ گونه تغییر رو نمیدن نه در بایوس و نه خارج از بایوس حتا خود دل هم چندین بار تاکید کرده و گفته امکان نداره ولی یک فردی یه تاپیک زده بود و گفته بود با وارد کردن چند دستور در لینوکس میشه درجه رو تنظیم کرد ولی ممکن هست اسیب ببینه

6. این کاربر از محمد مهدی عادل بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •