تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل عجیب پس از جداسازی ناگهانی هارد، عدم شناخت پارتیشن و لاک ماندن دیسک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض مشکل عجیب پس از جداسازی ناگهانی هارد، عدم شناخت پارتیشن و لاک ماندن دیسک

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    من یک هارد ADATA مدل 710 ضد ضربه دارم، حدود 1 ترا اطلاعات روش هست، هنگام انتقال اطلاعات سیستم عامل خطا داد، برای رفع خطا هارد را بدون Safe Remove جدا کردم. مجددا به پورت وصل کرم، با تاخیر تقریبا 3 دقیقه ای هارد را شناخت و اعلام فرمت کرد. هیچ کدوم از ابزار های ریکاوری و ترمیم پارتیشن نمیتونن روی اون فعالیتی انجام بدن. حتی راضی به Format و ریکاوری مچدد شدم ولی سیستم عامل در فرمت هم خطا میده.
    به سیستمم که Ubuntu داره وصل و مانت کردم اونجا خطای اشغال بودن هارد در یک Operation را میده و دقیقا مقدار فضای خالی را درست نشون میده.
    به نظر میرسه هارد به نحوی لاک شده، کسی میتونه کمک کنه، بخشی از اطلاعات هارد بک آپ و بسیار با اهمیت هست
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    من یک هارد ADATA مدل 710 ضد ضربه دارم، حدود 1 ترا اطلاعات روش هست، هنگام انتقال اطلاعات سیستم عامل خطا داد، برای رفع خطا هارد را بدون Safe Remove جدا کردم. مجددا به پورت وصل کرم، با تاخیر تقریبا 3 دقیقه ای هارد را شناخت و اعلام فرمت کرد. هیچ کدوم از ابزار های ریکاوری و ترمیم پارتیشن نمیتونن روی اون فعالیتی انجام بدن. حتی راضی به Format و ریکاوری مچدد شدم ولی سیستم عامل در فرمت هم خطا میده.
    به سیستمم که Ubuntu داره وصل و مانت کردم اونجا خطای اشغال بودن هارد در یک Operation را میده و دقیقا مقدار فضای خالی را درست نشون میده.
    به نظر میرسه هارد به نحوی لاک شده، کسی میتونه کمک کنه، بخشی از اطلاعات هارد بک آپ و بسیار با اهمیت هست
    ممنون
    سلام دوست عزیز در کل اسیب های هارد به دو دسته فیزیکالی و غیر فیزیکالی تقسیم میشه مشکل شما بنظر میرسه فیزیکالی باشه اگر درست باشه دیسک هاتون اسیب دیده و دیگه هیچ
    کاری نمیشه کرد اگر شانس بیارید از قطعات دیگه باشه اگر اینطور باشه باید بره پیش تعمیر کار تا به کلین روم بره و جراحی بشه .
    توصیه میکنم قبل این کار حتما با ائ های متفاوت سعی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز در کل اسیب های هارد به دو دسته فیزیکالی و غیر فیزیکالی تقسیم میشه مشکل شما بنظر میرسه فیزیکالی باشه اگر درست باشه دیسک هاتون اسیب دیده و دیگه هیچ
    کاری نمیشه کرد اگر شانس بیارید از قطعات دیگه باشه اگر اینطور باشه باید بره پیش تعمیر کار تا به کلین روم بره و جراحی بشه .
    توصیه میکنم قبل این کار حتما با ائ های متفاوت سعی کنید
    سلام عزیز، ممنون از پاسخ، نه برادر دیسک از نظر فیزیکی سالم هست، هم مراقبت شده هم مدل دیسک ضد ضربه هست. آسیب فیزیکی در زمان انتقال داده بدون ضربه هم ممکنه به وجود باید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

بله اتفاقا بد ترین اسیب این هست که بدون سیف کردن خارج کنید
    من هم از هاردم محافظت میکنم یه 4 ترا یه 1 ترا و یه ssd 500
    اون 4 ترا رو جند ماه پیش گرفتم فقط رسید دستم بود کنار میز دورشم وسیله که تکون نخوره خب الان صدای وحشتناکی میده که میترسی ولی من کاری ندارم میگم کارشو بکنه من لئ تائ دارم 500 ssd همین 2 ماه ئیش خراب شد بعد بردم با usb وصل کردم به یه ویندوز بعد بعد 8 !!ساعت اومدم دیدم یکم مونده تا اشکال زداییش تموم شه و البته 1 تراهم 6 ماه ئیش همین مشکل شما براش ئیش اومد ولی چون تو 4 ترا بکائ داشتم مشکلی با فرمت نداشتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

گفتم بله حالا چرا بله ؟
    چون بسته به کیفیت هارد ممکنه خود به خود خراب بشه من در ضمینه هارد دیسک و اس اس دی اطلاعات زیادی دارم شما باید با یه چیز قوی هارد رو فرمت کنید که دیگه مشکل نداشته باشه ممکنه حتا 4 ساعت طول بکشه باید یه نرم افزار حرفه ای دان کنید و فرمت رو شروع کنید

- - - Updated - - -

هرگونه سوالی داشتید بپرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •