تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: انتی ویروسی که چند ساله استفاده میکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

1 انتی ویروسی که چند ساله استفاده میکنم

سلام دوستان من از کاربران قدیمی انتی ویروس شید هستم این تاپیک برای تبلیغ نیست و دارم نظرم رو راجب این انتی ویروس میگم حدود ۵ ساله از این انتی ویروس استفاده میکنم که یکی از دلایلم این هست که این انتی ویروس هم از نود ۳۲ و هم از اویرا پشتیبانی میکنه تو این مدت حدود ۵ سال هیچ ویروسی نتونسته به لپ تاپم نفوذ کنه و در کل عالیه مثلا از مزایاش میشه گفت که میشه ویروس رو در سه حالت انتخاب کنید که باهاش چیکار کنه مثلا میتونید بزنید قرنطینه که یه فضای خاص رو از هارد دیسک میگیره و فایل رو انتقال میده و تو این مدت هیچ اسیبی به سیستم وارد نمیشه و گزینه بعدی حذف و گزینه اخر که خیلی عالیه و مخصوص افرادیه که هر روز نرم افزار کرک نشده رو با کیجن یا چیز های دیگه کرک میکنن هست و متاسفانه در انتی ویروس پادویش وجود نداره مثلا شما میرید یه کیجن دانلود میکنید ولی میبینید که حذف شده این کار انتی ویروسی مثل پادویشه ولی شید میتونید انتخاب کنید که حذف نشه و بمونه قابلیت فوق العاده دیگه اینه که اگرد اخل حمل و نقل لپ تاپ هستید اگر لپ تاپ شما دزدیده شد میتونید تو سایت شید برید و با شناسایی وای فای های اطراف مکان تقریبی رو بدست بیارید و حساب دزد رو برسید و البته تقریبا هر ۲ روز ۱ اپدیت داره که نشانه فعالیت پشتیبانی هست شما میتونیبد با تست نرم افزار های جدید و در قالب تستر نرم افزار های شید رو که هنوز انتشار نداده تست کنید و نقد بنویسید و اعتبار بگیرید که خودم گرفنم وبهترین این هست که تقریبا بیشتر موقع ها افر داره و در مدت بالاتر افر بیشتر میشه خواهش میکنم این تاپیک رو بچشم تبلیغ نبینید با تشکر از پی سی ورلد

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

تبلیغات خوبی بود دوست عزیز ولی دیگه کهنه شد این روش ...

3. 2 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

تبلیغات خوبی بود دوست عزیز ولی دیگه کهنه شد این روش ...
    داداش تو چه گیری دادی به من هرچی مینویسم میگه تبلیغ ناشیانه یا کهنه ای بود؟
    نکنه اصلا رباتی؟

5. این کاربر از محمد مهدی عادل بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

13

داداش تو چه گیری دادی به من هرچی مینویسم میگه تبلیغ ناشیانه یا کهنه ای بود؟
    نکنه اصلا رباتی؟
    معرفي برند ميشه تبليغات ... /// منم 10 ساله انتي ويروس روسي دارم ويروسي نشده چرا بايد تاپيك بزنم ؟؟؟ اين يعني تبليغ !!!!

7. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

معرفي برند ميشه تبليغات ... /// منم 10 ساله انتي ويروس روسي دارم ويروسي نشده چرا بايد تاپيك بزنم ؟؟؟ اين يعني تبليغ !!!!
    ساکت شو دوروغ نگو خودت رفتی تاپیک زدی راجب پادویش لابد چون سایت داره تبلیغ میکنه اشکال نداره در ضمن معرفیش و به اشتراک گذاشتن تجربه اشکالی ندارهمن تست هایی انجام دادم که برتریش رو نشون میده
    تازه من قصد تبلیغ ندارم یه ادمین تبلیغ کار نیستم من یه هکر تازه کارم که داره فعالین میکنه و سعالاتمم تو این سایت مینویسم نه سایت دیگه
    اگر اینجوریه چرا بخشی به نام انتی ویروس وجود دارا پس ساکت شو حرف

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

خا باشه تو خیلی حرفه ای 10 ساله انتی ویروس روسی دارم خوب من چیکار کنم !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •