تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: بازیابی هارد فرمت شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

1 بازیابی هارد فرمت شده

دوستان من هارد لپتاپم اشتباهی دو روز پیش فرمت شد.

یک ترابایت، اچ دی دی و برندش WD

داخلش هیچی نریختم، ویندوزمم روی اس اس دی (هارد دیگه لپتاپم) هست.

برای ریکاوری با هرچی میزنم جواب نمیده، از
    Active parition recovery
    که خدای ریکاوریاست تا ۶۴ تا برنامه ریکاوری دیگه که توی سافت ۹۸ بود همه رو تست کردم ، هیچکدوم حتی یه عکس هم برنمیگردونن مطلقا هیچی، خیلی عجیبه چون اولا هیچی توش نریختم که اوورایت شده باشه و نه کار خاصی کردم

اگه کسی مشکل مشابه داشته و جواب گرفته ممنون میشم بگه، مثلا ایا باید پارتیشن رو کانورت کرد یا مثلا توی محیط بوت کاری کرد....
    #ریکاوری
    #بازیابی

بیرونم خواستم ببرم یک میلیون گفت میگیرم برمیگردونم. خب تریکشون چیه چی میکنن، امیدوارم با راهنمایی شما بزرگواران این مشکل نیز حل بشه.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

نه نمیشه شما با برنامه اکتیو ریکاوری هم نتونستید چیزی رو برگردونید ایا فقط دیلیت کردین !؟ ببینید با برنامه ریکاوری استلار که امکان برگردوندن درایو هم داره میتونید کاری کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

نه نمیشه شما با برنامه اکتیو ریکاوری هم نتونستید چیزی رو برگردونید ایا فقط دیلیت کردین !؟ ببینید با برنامه ریکاوری استلار که امکان برگردوندن درایو هم داره میتونید کاری کنید
    نه برنگشته متاسفانه، هردو رو تست کردم، هیچی دریغ از یک فایل، جالبه که هیچی هم داخلش نریختم...خیلی عجیبه
    یکی میگفت دربیار بنداز تو یه سیستم دیگه تست کن، ولی باز کردن این هارد دردسره چون به صورت سوکتی جا نرفته که دربیارم، بلکه با تبدیل و سیمپیچی وصله(مدل لپتاپ بالاست و به صورت یکپارچه پشتش مونتاژ شده)
    خلاصه گرفتار شدیم، کسی راه حل دیگه ای چیزی داره
    یعنی یکی نبوده هاردش فرمت شه و با روش های معمول برنگرده

اگه نباشه جاش خالی می مونه alyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نه برنگشته متاسفانه، هردو رو تست کردم، هیچی دریغ از یک فایل، جالبه که هیچی هم داخلش نریختم...خیلی عجیبه
    یکی میگفت دربیار بنداز تو یه سیستم دیگه تست کن، ولی باز کردن این هارد دردسره چون به صورت سوکتی جا نرفته که دربیارم، بلکه با تبدیل و سیمپیچی وصله(مدل لپتاپ بالاست و به صورت یکپارچه پشتش مونتاژ شده)
    من با نرم افزار MiniTool Partition Wizard هاردمو ریکاوری کردم و تقریبا 60 درصدش برگشت.البته هارد من اکسترنال بود .نا گفته نمونه که با نرم افزار Active parition recovery ریکاوری کردم چیزی بالا نیومد یعنی پیدا میکرد ولی همش معیوب بود و باز نمیشد

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام دوست عزیز اگه واقعا اطلاعات مهمی داخلش داری باهاش ور نرو ببر بیرون برات برگردونن....این برنامه های ریکاوری هرچقدر هم خوب باشن بازم احتمال برگردوندن اطلاعاتشون 50-50ه.
    و هربار که شما میزنی برای ریکاوری احتمال برگشت اطلاعاتت کمتر میشه. لذا ریسک نکنید

پروفشنال william's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

اگر اپلیکیشن "diskgenius" امتحان نکردی، نصب ش کن معمولا در قسمت بازیابی خیلی خوب عمل می کنه. بهتره که به وسیله این نرم افزار یه /بوت دیسک/ تهیه کنی بعد از این طریق، هاردت ریکاوری کنی. نسخه فول کرک شدش هم در سایت های ایرانی موجود. این وب سایت اصلی ش.:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldRephraseRephrase current sentenceEdit in Ginger×

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •