تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: تصاحب سیمکارت دائمی توسط نمایندگی همراه اول بدون اطلاع قبلی!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض تصاحب سیمکارت دائمی توسط نمایندگی همراه اول بدون اطلاع قبلی!!!

سلام خدمت عزیزان

دوستان من یه خط همراه اول دائمی دارم که 0912 هست و طی این 15 سالی که دارم همیشه قبض هاش به موقع پرداخت شده و بدون بدهی و ... و فقط برای تماس فامیل ازش استفاده می کنم. البته بیشتر فامیل با اون شماره م تماس می گیرند. از هفته قبل یکی از نمایندگی های همراه اول تهران مدام با شماره های مختلف (بعد از بلک بیست شدن شماره قبلی) تماس می گیره و می گه شما از این خط استفاده نکردید و ما لازمش داریم باید بدید به ما و ما در عوض خطی جدید با نت 30 گیگ می دیم. هرچی هم می گم لازم ندارم و نمی خوام چنین کاری کنم باز با یه شماره ثابت یا همراه دیگه زنگ می زنن. امروز صبح ساعت 8 زنگ زدند که دیگه اعصابم خورد شد و دعوای لفظی صورت گرفت و تهدید کردن که بدون اطلاع من چون دسترسی کامل دارند و نماینده همراه اول خودشون مالکیت رو تغییر خواهند و سیمکارت من رو غیرفعال می کنند.!!!

آیا چنین اختیاری دارند؟

نیازی به کارت ملی و شناسنامه و امضا و ... ندارند؟

البته شنیدم همه خدمات شون غیر حضوری شده ولی می خوام بدونم که واقعا می تونن؟ چون به نظر نمایندگی بزرگی هم میاد شاید 30 خط ثابت و ده ها خط همراه دارند.

دوستانی که اطلاع دارند یا نمایندگی همراه اول لطفا راهنمایی کنند.

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام خدمت عزیزان

دوستان من یه خط همراه اول دائمی دارم که 0912 هست و طی این 15 سالی که دارم همیشه قبض هاش به موقع پرداخت شده و بدون بدهی و ... و فقط برای تماس فامیل ازش استفاده می کنم. البته بیشتر فامیل با اون شماره م تماس می گیرند. از هفته قبل یکی از نمایندگی های همراه اول تهران مدام با شماره های مختلف (بعد از بلک بیست شدن شماره قبلی) تماس می گیره و می گه شما از این خط استفاده نکردید و ما لازمش داریم باید بدید به ما و ما در عوض خطی جدید با نت 30 گیگ می دیم. هرچی هم می گم لازم ندارم و نمی خوام چنین کاری کنم باز با یه شماره ثابت یا همراه دیگه زنگ می زنن. امروز صبح ساعت 8 زنگ زدند که دیگه اعصابم خورد شد و دعوای لفظی صورت گرفت و تهدید کردن که بدون اطلاع من چون دسترسی کامل دارند و نماینده همراه اول خودشون مالکیت رو تغییر خواهند و سیمکارت من رو غیرفعال می کنند.!!!

آیا چنین اختیاری دارند؟

البته شنیدم همه خدمات شون غیر حضوری شده ولی می خوام بدونم که واقعا می تونن؟ چون به نظر نمایندگی بزرگی هم میاد شاید 30 خط ثابت و ده ها خط همراه دارند.

سلام
    شک نکن که کلاه برداره!! برو به دفاتر رسمی و اطلاع بده یا زنگ بزن به همراه اول بخش پشتیبانی و اطلاع رسانی کن! اگر قبض هات رو به مقوع پرداخت کردی نمیتونن ازت بگیرن!!!

3. این کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه karwan125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام خدمت عزیزان

آیا چنین اختیاری دارند؟

اين كارو نميتونن بكنن ، اما تو اگر 1% احتمال بده انجام بدن ، فورا ميري شكايت ميكني پدر شون رو در ميارن ..
    حالا هزار برابر شركت و نماينده بزرگي هم باشه ...
    طبق سند مالكيت اون سيمكارت به اسم شماست .. همين طوري نميتونن انتقال مالكيت بزنن. .

5. این کاربر از karwan125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام
    شک نکن که کلاه برداره!! برو به دفاتر رسمی و اطلاع بده یا زنگ بزن به همراه اول بخش پشتیبانی و اطلاع رسانی کن! اگر قبض هات رو به مقوع پرداخت کردی نمیتونن ازت بگیرن!!!
    سلام و درود بر شما

اتفاقا از طرق شماره تماس هاشون نمایندگی رو پیدا کردم و در بخش review گوگل خیلی ها نوشته بودن که کلاهبردار هستند. حتما از پشتیبانی همراه اول هم اقدام می کنم. متشکرم از راهنمایی تون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

اين كارو نميتونن بكنن ، اما تو اگر 1% احتمال بده انجام بدن ، فورا ميري شكايت ميكني پدر شون رو در ميارن ..
    حالا هزار برابر شركت و نماينده بزرگي هم باشه ...
    طبق سند مالكيت اون سيمكارت به اسم شماست .. همين طوري نميتونن انتقال مالكيت بزنن. .
    سلام و درود بر شما

بدبختی همینه که هم همه جا تعطیله هم دولت مثلا همه خدمات شو الکترونیکی کرده هر کس و ناکسی برای خودش هرکاری می کنه. می ترسم بهشون این اختیارات داده شده باشه.

امیدوارم نتونن این کار رو انجام بدن. اصلا حوصله دوندگی ندارم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام.اگه واقعا نمایندگی هستند میتونی از طریق 195 هم گزارش کنی.

9. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •