تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: اخطاریه پلمب مغازه به علت بدهی مستاجر قبلی به اتحادیه

داره خودمونی میشه saeedtuborg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض اخطاریه پلمب مغازه به علت بدهی مستاجر قبلی به اتحادیه

سلام دوستان من مغازه ای اجاره کردم که کار باطری سازی انجام میدم یک هفته بعد از راه اندازی مغازه یک نفر از اتحادیه خرازی اومد و اخطاریه برای من آوردن و گفتن اینجا جواز کسب خرازی داره و مستاجر قبلی که جواز خرازی گرفته بودن بدهی یا حق عضویتشون رو ندادن و به صاحب مغازه اطلاع بدید که اگر پولی از مستاجر قبلی گرو گذاشتن برای تسویه حساب بپردازن
    توی اخطاریه 15 روز مهلت دادن و نوشتن میتونن مغازه را پلمب کنن
    آیا واقعا بدهی مستاجر قبلی به من یا صاحب مغازه ربط داره ؟ و میتونن پلمب کنن مغازه را ؟
    اینکه من تغییر شغل دادم برای مغازه ای که جوازش شغل دیگه هست میتون باعث پلمب مغازه بشه ؟
    ممنون

2. این کاربر از saeedtuborg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

بله میتونن پلمپ کنن
    شما اول باید مشکل با صاحب ملکتون مطرح کنید
    اداره دارایی. شهرداری و غیره فقط مالک میشناسن کاری به مستاجر ندارن
    مستاجر قبلی به احتمال زیاد رفته
    الان بدهکاری مغازه.... به اجبار مالک باید پرداخت کنه چون به مستاجر قبلی دسترسی نداره

4. این کاربر از nimahandsomboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام دوستان من مغازه ای اجاره کردم که کار باطری سازی انجام میدم یک هفته بعد از راه اندازی مغازه یک نفر از اتحادیه خرازی اومد و اخطاریه برای من آوردن و گفتن اینجا جواز کسب خرازی داره و مستاجر قبلی که جواز خرازی گرفته بودن بدهی یا حق عضویتشون رو ندادن و به صاحب مغازه اطلاع بدید که اگر پولی از مستاجر قبلی گرو گذاشتن برای تسویه حساب بپردازن
    آیا واقعا بدهی مستاجر قبلی به من یا صاحب مغازه ربط داره ؟ و میتونن پلمب کنن مغازه را ؟
    اینکه من تغییر شغل دادم برای مغازه ای که جوازش شغل دیگه هست میتون باعث پلمب مغازه بشه ؟
    ممنون
    سلام

خیلی ناراحت شدم که تو این اوضاع به چنین مشکلی برخورد کردید. امیدوارم که به خوبی حل شه.

بله اجازه پلمپ که دارند متاسفانه و پیگیری باید توسط مالک انجام بشه و شما کاری ازتون برنمیاد. احتمالا چون این بدهی الان دیگه به عهده مالک هست و می دونه اجازه پلمپ دارند می گه یا شما بیا پول رو بده یا به من ربطی نداره. این وسط چند روند قضایی طولانی و سخت باید طی بشه. اول باید مشکل جواز مغازه رو حل کنید که با یک سرچ می تونید مراحلش رو ببینید. دوم صاحب مغازه باید برای بدهی یا هر مشکل دیگه از مستاجر شکایت کنه و درخواست پرداخت و ... کنه. سوم شما در صورت پلمپ مغازه باید از صاحب مغازه تون شکایت کنید و ضرر و زیان روزهایی که می تونستید کار کنید رو بگیرید (بدبختی 1 هفته هم بیشتر کار نکردید که بتونید بگید آقا من مثلا روزی 500 تومن کاسب بودم اینم مدارکش). چهارم پس از حل همه مشکلات منتظر باشید فک پلمپ بشه و بتونید دوباره فعالیت کنید. ببینید روندی که گفتم طولانی مدت هست. اگر شهرستان باشید شاید سریع تر.
    شاید با یه وکیل هم صحبت کنید بد نباشه. ثنا دارید دیگه؟ چون برای شکایت و روند قضایی لازم هست.

واقعا اعصاب آدم خورد می شه چنین چیزایی رو می شنوه تو این بدبختی باید دنبال این داستان ها هم باشید. به هر حال آرزوی موفقیت برای شما.

بقیه دوستان هم اگر می شه راهنمایی های بهتری کنند ایشون رو.

6. 2 کاربر از Angel4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

بله میتونن پلمپ کنن
    شما اول باید مشکل با صاحب ملکتون مطرح کنید
    اداره دارایی. شهرداری و غیره فقط مالک میشناسن کاری به مستاجر ندارن
    مستاجر قبلی به احتمال زیاد رفته
    الان بدهکاری مغازه.... به اجبار مالک باید پرداخت کنه چون به مستاجر قبلی دسترسی نداره
    من مالک مغازه رو در جریان گذاشتم و گفت ببین بدهیش چقدره خودم پرداخت میکنم
    ولی دو نفر بهم گفتن نمیتونن پلمب کنن و به مالک یا مستاجر فعلی ربطی نداره و نرو دنبالش
    حالا موندم برم شنبه اتحادیه خرازی یا نرم

تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام

خیلی ناراحت شدم که تو این اوضاع به چنین مشکلی برخورد کردید. امیدوارم که به خوبی حل شه.

بله اجازه پلمپ که دارند متاسفانه و پیگیری باید توسط مالک انجام بشه و شما کاری ازتون برنمیاد. احتمالا چون این بدهی الان دیگه به عهده مالک هست و می دونه اجازه پلمپ دارند می گه یا شما بیا پول رو بده یا به من ربطی نداره. این وسط چند روند قضایی طولانی و سخت باید طی بشه. اول باید مشکل جواز مغازه رو حل کنید که با یک سرچ می تونید مراحلش رو ببینید. دوم صاحب مغازه باید برای بدهی یا هر مشکل دیگه از مستاجر شکایت کنه و درخواست پرداخت و ... کنه. سوم شما در صورت پلمپ مغازه باید از صاحب مغازه تون شکایت کنید و ضرر و زیان روزهایی که می تونستید کار کنید رو بگیرید (بدبختی 1 هفته هم بیشتر کار نکردید که بتونید بگید آقا من مثلا روزی 500 تومن کاسب بودم اینم مدارکش). چهارم پس از حل همه مشکلات منتظر باشید فک پلمپ بشه و بتونید دوباره فعالیت کنید. ببینید روندی که گفتم طولانی مدت هست. اگر شهرستان باشید شاید سریع تر.
    شاید با یه وکیل هم صحبت کنید بد نباشه. ثنا دارید دیگه؟ چون برای شکایت و روند قضایی لازم هست.

واقعا اعصاب آدم خورد می شه چنین چیزایی رو می شنوه تو این بدبختی باید دنبال این داستان ها هم باشید. به هر حال آرزوی موفقیت برای شما.

بقیه دوستان هم اگر می شه راهنمایی های بهتری کنند ایشون رو.

من همون روز که اخطاریه واسم آوردن به صاحب مغازه اطلاع دادم و صاحب مغازه گفت ببین بدهیش چقدر بوده خودم پرداخت میکنم
    خودم شنبه میخام برم اتحادیه خرازی ببینم چقدر بدهی بوده
    یکی دو نفر بهم گفتن که این اخطاریه به صاحب مغازه هم ربط نداره و پول الکی میخان بگیرن نمیدونم خالا برم دنبالش یا نه
    توی نامه نوشته 15 روز فرصت دارم و گرنه پلیس امنیت میتونه پلمب کنه و مهر اتحادیه خرازی هم زدن روی نامه
    مغازه تهران هست و صاحب مغازه خونش کرجه

9. این کاربر از saeedtuborg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

من همون روز که اخطاریه واسم آوردن به صاحب مغازه اطلاع دادم و صاحب مغازه گفت ببین بدهیش چقدر بوده خودم پرداخت میکنم
    خودم شنبه میخام برم اتحادیه خرازی ببینم چقدر بدهی بوده
    یکی دو نفر بهم گفتن که این اخطاریه به صاحب مغازه هم ربط نداره و پول الکی میخان بگیرن نمیدونم خالا برم دنبالش یا نه
    توی نامه نوشته 15 روز فرصت دارم و گرنه پلیس امنیت میتونه پلمب کنه و مهر اتحادیه خرازی هم زدن روی نامه
    مغازه تهران هست و صاحب مغازه خونش کرجه
    خدا رو شکر صاحب مغازه تون اینطور که می گید آدم خوبیه.

ای کاش اطلاعات بیشتری داشتم که بهتون می دادم. ولی می دونم که قوانین هر روز عوض می شه و واقعا ممکن هست گمراه تون کنم. امیدوارم اتحادیه جواب بده (البته اگر بدهی مالیاتی نباشه) ولی اصولا به شما جوابی نخواهند داد فقط صاحب مغازه ذینفع هست قانونا. حالا شایدم به خاطر کرونا یا مصوبه جدیدی قانون فرق کرده.

به هر حال آرزوی موفقیت

11. این کاربر از Angel4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

یه چیز دیگه اینکه مغازه ای که من اجاره کردم یکسال و نیم دست یک نفر بوده که لباس زنونه میفروخته قبلش خرازی بوده یعنی حدود 2 سال پیش

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام تا ان جایی که اطاع دارم مالیات بر اجاره به عهده مالک است مثلا کسی که اجاره ان تمام شده مالک فقط به شهرداری و تامین اجتماعی (قبوض اب. برق.تلفن و غیره) مراجعه می کند تا مستاجر بدهی نداشته باشد و در مورد پروانه کسب خود مستاجر اگر بخواهد فعالیت کسبی ادامه بده باید با اجاره جدیدی که جایی دیگر را اجاره کرده به همون صنف مراجع کرده و محل جدید کسبسش معرفی در غیر این صورت باید پروانه خودرا در مرخصی بگذارد بازهم شما به اتحادیه مراجع کن چون حق عضویت در اتحادیه به عهده مستاجر است نه مالک

14. این کاربر از CAPITAN MAC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

ممنون
    آی لاو نی خودتی؟با شما کاری ندارن

- - - Updated - - -

ممنون
    آی لاو نی خودتی؟با شما کاری ندارن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •