تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: راه اندازی کافینت در روستا؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض راه اندازی کافینت در روستا؟؟؟

سلام دوستان
    من میخوام توی روستای پدری که الان چند ماهی میشه اسم شهر رو یدک میکشه ( البته هیچگونه امکانات شهری هم نداره ) یه کافینت راه بندازم .
    پرسجو کردم توی منطقه کافینت و جایی باشه که این خدمات ارائه بده نیست و مردم میرن شهر مجاور برای کارای اینترنتی .

به نظر شما راه بندازم خوبه یا نه ؟

از وسایل هم الان یه کامپیوتر دارم و یه لبتاب به نظرم دوتا سیستم کافی باشه
    دوستان اهل فن یه پرینتر چند کاره که هم کیفیتش خوب باشه هم قیمتش معرفی کنید .
    دوستانی هم که نظری دارند میتونن همینجا راهنمایی کنند .

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

راه بنداز ، پرینتر چند کاره الان HP خوبه که نزدیک 6-7 تومنی شده --- چقدر پرینت در روز داری ؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام توی روستای پدری که الان چند ماهی میشه اسم شهر رو یدک میکشه ( البته هیچگونه امکانات شهری هم نداره ) یه کافینت راه بندازم .
    پرسجو کردم توی منطقه کافینت و جایی باشه که این خدمات ارائه بده نیست و مردم میرن شهر مجاور برای کارای اینترنتی .

به نظر شما راه بندازم خوبه یا نه ؟

از وسایل هم الان یه کامپیوتر دارم و یه لبتاب به نظرم دوتا سیستم کافی باشه
    دوستان اهل فن یه پرینتر چند کاره که هم کیفیتش خوب باشه هم قیمتش معرفی کنید .
    دوستانی هم که نظری دارند میتونن همینجا راهنمایی کنند .
    امیدوارم موفق باشید.

البته می دونید که چون در روستا هستید حتما باید برای استفاده از نت از مخابرات مجوز بگیرید و اگرم نگرفتید یه جریمه مختصری در سال داره. به نظرم برای اینکه مشکل پیش نیاد شما بزن دفتر فنی مهندسی و کپی و .... . عنوان کافی نت نذار ولی تبلیغ که خواستی بکنی بگو کافی نت هستی. مثل یه مشترک معمولی خط ت رو رانژه کن. باز هم می گم من تو روستاهای شمالی این مورد رو دیدم شاید به شما برای استفاده تجاری گیر ندن. مخصوصا که دو تا سیستم هم بیشتر نیست.

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

امیدوارم موفق باشید.

البته می دونید که چون در روستا هستید حتما باید برای استفاده از نت از مخابرات مجوز بگیرید و اگرم نگرفتید یه جریمه مختصری در سال داره. به نظرم برای اینکه مشکل پیش نیاد شما بزن دفتر فنی مهندسی و کپی و .... . عنوان کافی نت نذار ولی تبلیغ که خواستی بکنی بگو کافی نت هستی. مثل یه مشترک معمولی خط ت رو رانژه کن. باز هم می گم من تو روستاهای شمالی این مورد رو دیدم شاید به شما برای استفاده تجاری گیر ندن. مخصوصا که دو تا سیستم هم بیشتر نیست.
    سلام
    اینجا خبری از نت مخابرات نیست اصلا تلفن ثابت نداره که خط Adsl بگیرم باید از نت همراه اول یا ایرانسل استفاده کنم
    اینترنت بیسیم ایرمکس هم هست ولی هزینه مودم و گیرندش الان خیلی بالاس

5. این کاربر از ms1ove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام
    اینجا خبری از نت مخابرات نیست اصلا تلفن ثابت نداره که خط Adsl بگیرم باید از نت همراه اول یا ایرانسل استفاده کنم
    اینترنت بیسیم ایرمکس هم هست ولی هزینه مودم و گیرندش الان خیلی بالاس
    سلام مجدد

در این صورت اصلا براتون ارزش نداره که کافی نت راه بندازید. نت موبایل توجیه اقتصادی نداره جدای از قطع و وصلی های فراوانی که داره.

ببینید کارتون رو اینطور انجام بدید. پشت شیشه بزنید ثبت نام مثلا مسکن مهر یا کارت سوخت یا هرچی. بعد که مراجعه کردن اطلاعات رو ازشون بگیرید و خودتون پر کنید و برای هر فرم یا اسکن یا پرینت هزینه شو دریافت کنید. مثل پلیس +10 که اپراتور کلی هزینه برمی داره. اگر نت موبایل بخواید بدید چون سرعت هم خیلی بالا هست مثلا طرف شاید 30 دقیقه بنشینه ولی مثلا 10 گیگ دانلود کنه بعد شما می خواید بابت 30 دقیقه چقدر ازش بگیرید که ارزش داشته باشه؟ آیا مثلا حاضره 20 تومن بده؟ که البته قیمت 10 گیگ خیلی بیشتر از این هاست.

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام مجدد

در این صورت اصلا براتون ارزش نداره که کافی نت راه بندازید. نت موبایل توجیه اقتصادی نداره جدای از قطع و وصلی های فراوانی که داره.

ببینید کارتون رو اینطور انجام بدید. پشت شیشه بزنید ثبت نام مثلا مسکن مهر یا کارت سوخت یا هرچی. بعد که مراجعه کردن اطلاعات رو ازشون بگیرید و خودتون پر کنید و برای هر فرم یا اسکن یا پرینت هزینه شو دریافت کنید. مثل پلیس +10 که اپراتور کلی هزینه برمی داره. اگر نت موبایل بخواید بدید چون سرعت هم خیلی بالا هست مثلا طرف شاید 30 دقیقه بنشینه ولی مثلا 10 گیگ دانلود کنه بعد شما می خواید بابت 30 دقیقه چقدر ازش بگیرید که ارزش داشته باشه؟ آیا مثلا حاضره 20 تومن بده؟ که البته قیمت 10 گیگ خیلی بیشتر از این هاست.
    کافینت ها اینجا ما اینترنت نمیدن که کاربر استفاده کنه فقط کارای ثبت نام انجام میدن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

کافینت ها اینجا ما اینترنت نمیدن که کاربر استفاده کنه فقط کارای ثبت نام انجام میدن
    خب پس خیلی هم عالیه.

یکی از بچه محل ها یا داداش رو هم بگو بیاد کمک با هم کار ها رو انجام بدید.

موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راه اندازیش خوبه اما در کنارش یه سری کارای دیگه سعی کن انجام بدی و درامد انلاین داشته باشی مثل طراحی سایت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

توی روستا اینکارا معمولا جواب نمیده مگه جمعیت اونجا زیاد باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •