تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: روش نصب ویندوز 10 در کنار لینوکس؟

داره خودمونی میشه darya1365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اگر هرگونه مشکلی داشتید بگید کمکتون کنم خوشحال میشم
    ممنون دوست عزیز حتما مزاحمتون میشم
    پس قبل از نصب وینوز باید با بوت وارد بشم و از طریق dvd نصب کنم؟
    یا تنظیمات خاصی تو بوت میخاد؟
    Last edited by darya1365; 29-11-2020 at 10:50.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

ممنون دوست عزیز حتما مزاحمتون میشم
    پس قبل از نصب وینوز باید با بوت وارد بشم و از طریق dvd نصب کنم؟
    یا تنظیمات خاصی تو بوت میخاد؟
    اگر ئشتیبانی میکنه که باید اول برید و از طریق یک نرم افزار پارتیشن بندی قبل نصب چون ویندوز فقط ntfs و فرمت های محدود دیگه رو پشتیبانی میکنه و کار عاقلانه ای نیست پس اول یه پارتیشن رو جدا کنید (حجم دلخواه ویندوز) یعنی پارتیشن درست نشده و تبدیل نشده به درایو و بعد تو نصب ویندوز اون رو تقسیم کنید به تعداد دلخواه.
    درباره gpt ویندوز رو نصب کنید اگر موقع انتخاب دیسک و درایو مورد نظر ارور داد یعنی باید gpt کرد

3. این کاربر از محمد مهدی عادل بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

سلام مشکلتون حل شد؟

5. این کاربر از محمد مهدی عادل بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام مشکلتون حل شد؟
    سلام مرسی ممنون
    نه هنوز فعلا باهاش درگیرم.اول خواستم با dvdویندوز نصب کنم که نشد
    ویندوز ۱۰ نسخه pro ۶۴ بیتی دانلود کردم و رو فلش بوت ایبل کردم (مشکل بزرگ همون قسمت بوت هست که از کدوم قسمتش سیستم رو با فلش بالا بیارم تا ویندوز نصب کنم)
    *تردید دارم اول پاور و کارت گرافیک و رم ارتقا بدم بعدش ویندوز نصب کنم یا مشکلی نداره الان هم میشه نصب کرد
    چون پاورش ۲۹۰وات هست و کارت گرافیک آنبرد و رم سامسونگ ۴ گیگ۲۶۶۶ مگاهرتز بود.
    فعلا با آزمون خطا تلاش می کنم اگه نشد مزاحمتون میشم ببخشید.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

سیستم شما از حد اقل نصب ویندوز 10 یکم بیشتره و میتونید فقط کارهای سبک انجام بدید به طور کلی 2 گیگ رم فقط برای کار های ویندوز 10 میره و میتونید بازی های سبک تا 1 گیگ رم استفاده کنید.
    بوت ایبل رو به چه صورت انجتم دادید با روفوس اگر فایل ایژیو رو ریختید باید توی یک سیستم عامل برید و نرم افزار روفوس یا جایگزینش در اوبونتو رو دان کنید چون مال ویندوزه بعد ایژیو رو بهش بدید و وقتی کار تموم شد.
    سیستم رو ری استارت کنید و موقعی که لوگو مادر بورد رو دیدید مال هر مادر برد فرق داره ببینید مال شما چیه f12 f2 f8 یا delet چند بار پشت هم بزنید یکیشون جواب میده و اون مال رفتن به بایوس هست از بایوس برید به بخش بوت و usb تون رو انتخاب کنید سیستم خودش ری استارت میشه ممکنه 10 ثانیه تا روشن شدن طول بکشه منتظر باشید و بوت کنید و به مراحل نصب بپردازید.
    بسته به مادر برد ممکنه بوتش قفل باشه و اجازه بوت دوگانا نده تو همون جاها باید باشه پیداش کنید و خاموشش کنید

راجب gpt بودن هارد اگر دو هارد دارید میتونید یک هارد رو موقت به ویندوز اختصاص بدید و از همون جا کامند پرامپت رو باز کنیدو دستورات رو وارد کنید بعد هارد فرمت میشه و gpt میشه.
    راجب بوت اصلا نترسید ترس چیز بدیه قبلا خودم هم میترسیدم و زیاد انجام نمیدادم ولی اینبار لپ تاپم رو باز کردم سرویس کنم برا اولین بار دیدم دیگه بالا نیومد حتا بایوس خلاصه درست کردمش حالا شما سر بوت نباید نگران باشید اگر اشتباه بوت کردید تصلا نترسید هیچ اتفاقی نمی تفته و از سیستمتون یهو دود بلند نمیشه یه زار ری استارت کنبد و دوباره انتحاب کنید

8. این کاربر از محمد مهدی عادل بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سیستم شما از حد اقل نصب ویندوز 10 یکم بیشتره و میتونید فقط کارهای سبک انجام بدید به طور کلی 2 گیگ رم فقط برای کار های ویندوز 10 میره و میتونید بازی های سبک تا 1 گیگ رم استفاده کنید.
    بوت ایبل رو به چه صورت انجتم دادید با روفوس اگر فایل ایژیو رو ریختید باید توی یک سیستم عامل برید و نرم افزار روفوس یا جایگزینش در اوبونتو رو دان کنید چون مال ویندوزه بعد ایژیو رو بهش بدید و وقتی کار تموم شد.
    سیستم رو ری استارت کنید و موقعی که لوگو مادر بورد رو دیدید مال هر مادر برد فرق داره ببینید مال شما چیه f12 f2 f8 یا delet چند بار پشت هم بزنید یکیشون جواب میده و اون مال رفتن به بایوس هست از بایوس برید به بخش بوت و usb تون رو انتخاب کنید سیستم خودش ری استارت میشه ممکنه 10 ثانیه تا روشن شدن طول بکشه منتظر باشید و بوت کنید و به مراحل نصب بپردازید.
    بسته به مادر برد ممکنه بوتش قفل باشه و اجازه بوت دوگانا نده تو همون جاها باید باشه پیداش کنید و خاموشش کنید

راجب gpt بودن هارد اگر دو هارد دارید میتونید یک هارد رو موقت به ویندوز اختصاص بدید و از همون جا کامند پرامپت رو باز کنیدو دستورات رو وارد کنید بعد هارد فرمت میشه و gpt میشه.
    راجب بوت اصلا نترسید ترس چیز بدیه قبلا خودم هم میترسیدم و زیاد انجام نمیدادم ولی اینبار لپ تاپم رو باز کردم سرویس کنم برا اولین بار دیدم دیگه بالا نیومد حتا بایوس خلاصه درست کردمش حالا شما سر بوت نباید نگران باشید اگر اشتباه بوت کردید تصلا نترسید هیچ اتفاقی نمی تفته و از سیستمتون یهو دود بلند نمیشه یه زار ری استارت کنبد و دوباره انتحاب کنید
    بسیار ممنون از راهنمایتون
    پیشنهادتون برای ارتقا چیه؟
    چه مدل پاور و کارت گرافیکی مناسب هست؟
    سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

راستش من زیاد اهل کار های سخت افزاری نیستم ولی سعی میکنم معقول ترین رو بگم لطفا مارک مادربورد رو بگید و اینکه کیستون جا برای پاور و گرافیک داره با نه؟
    بودجه نهاییتون چقدره؟

11. این کاربر از محمد مهدی عادل بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

راستش من زیاد اهل کار های سخت افزاری نیستم ولی سعی میکنم معقول ترین رو بگم لطفا مارک مادربورد رو بگید و اینکه کیستون جا برای پاور و گرافیک داره با نه؟
    بودجه نهاییتون چقدره؟
    شرمنده ببخشید باعث زحمت شدم.
    مادر برد Dell هست.جای خالی داره مشکلی نیست
    بودجه تقریبا بین ۶ تا ۸ تومن باشه برای هر سه مورد(تو دیجیکلا رم پیدا کردم به همون مشخصات ولی کارت گرافیک و پاور تنوع زیادی دارن و اینکه یه جا نوشته بود برای مادربردهای شرکت Dell واسه اضافه کردن سخت افزار محدودیت هایی داره واسه همین پیدا کردنشون یه مقدار سخته)
    باز هم ببخشید.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

ببخشید ولی بی ضحمت مشخصات دقیق مادر بورد رو میگید و اینکه خودتون میتونید برید تو اینترنتبزنیدsuppormatherboard dell mdel و تمام من خودم کار بر دل هستم و میدونم تمام اطلاعات رو میگه و ساپورت رو میگه و پیشنهاد هایی هم میده

14. این کاربر از محمد مهدی عادل بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ببخشید ولی بی ضحمت مشخصات دقیق مادر بورد رو میگید و اینکه خودتون میتونید برید تو اینترنتبزنیدsuppormatherboard dell mdel و تمام من خودم کار بر دل هستم و میدونم تمام اطلاعات رو میگه و ساپورت رو میگه و پیشنهاد هایی هم میده
    سلام وقتتون بخیر
    واقعا شرمنده،داخل سایت dell گشتم چند مورد پیدا کردم ولی نمی دونم دقیقا کدوم هست؟لینک هارو ارسال می کنم
    اسم کیس در سایت فروشنده اینه
    کامپوتر دسکتاپ Dell vostro 3671 8T27W23
    واطلاعات روی مادربرد اینا هستن
    19422-1
    9CXYG$HA
    MADE IN CHINA
    E145483
    factory ID:J
    e1
    X1801 :24MHZ
    حافظه 4096 MB
    حافظه قابل استفاده 4096 MB
    سرعت حافظه 2666 MHZ
    channle mode=single
    تکنولوژی رم DDR4 SDRAM
    DIMM 1size 4096
    slot = 1-4 Empty
    پردازنده
    Intel(R) core(TM) i5-9400 cpu@2.90 Ghz
    Core Cout =6
    ID = 906ed
    کمترین Clock speed 0.800 Ghz
    بالاترین Clock speed 2.900 Ghz
    Cache L2=1536 kb
    Cache L3=9216 kb
    HT Capable No
    64-bit yes(intel EM64T)
    sata 0 1000GB ZN1CAY6L
    sata 1 DVD+/_RW
    video controller lntel HD Graphic
    Audio Realtek ALC3820
    wifi Qualcomm Wireless
    بلوتوث نصب شده
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •