تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: تحصیل در کشورهای اروپایی بدون داشتن تمکن مالی!!!

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

14 تحصیل در کشورهای اروپایی بدون داشتن تمکن مالی!!!

سلام دوستان
    من لیسانس نرم افزار دارم و یه نیم نگاهی به تحصیل در خارج از کشور دارم. از اونجایی که زیاد وضع مالی زیاد مناسبی تو ایران ندارم پس امکان ارائه تمکن مالی برای من وجود نداره اما خواهر زاده ی من که تو آمریکاست و خیلی وضع مالی خوبی داره به من گفت اگه به هر کشوری که برم تمام هزینه ها شامل اجاره خانه و غذا و ... رو میده. فقط کافیه که من ویزا رو بگیرم. حالا من نظرم روی کشورهای اروپایی هست واسه تحصیل. کسانی که تو این زمینه اطلاعات کافی دارن میشه بگن الان کدوم کشورهای اروپایی برای تحصیل تمکن مالی نمیخوان
    ممنون

2. این کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

قانونی بخوای بری نمیتونی .

4. این کاربر از راشا تهرونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    من لیسانس نرم افزار دارم و یه نیم نگاهی به تحصیل در خارج از کشور دارم. از اونجایی که زیاد وضع مالی زیاد مناسبی تو ایران ندارم پس امکان ارائه تمکن مالی برای من وجود نداره اما خواهر زاده ی من که تو آمریکاست و خیلی وضع مالی خوبی داره به من گفت اگه به هر کشوری که برم تمام هزینه ها شامل اجاره خانه و غذا و ... رو میده. فقط کافیه که من ویزا رو بگیرم. حالا من نظرم روی کشورهای اروپایی هست واسه تحصیل. کسانی که تو این زمینه اطلاعات کافی دارن میشه بگن الان کدوم کشورهای اروپایی برای تحصیل تمکن مالی نمیخوان
    ممنون
    سلام خدمت شما

خصوصی تون رو چک کنید.

6. 2 کاربر از Angel4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون
    سلام
    منظورتون دقیقا از تمکن مالی چیه؟هر کشوری تمکن مالی هزینه دانشجویی میخواد -اینجا باید تو حسابت واریز کنی بعد تاییدیه ببری سفارت واونجا سالیانه باید بری پول بدی تمدید کنی -یعنی شما پذیرش که ازدانشگاه میگیری فرم براتون میفرستن اونو امظا میکنی مدارک میزنی میفرستی

کلا به ویزای دانشجویی ویزا با درصد بالا میدن چون شما داری اونجا هزینه میکنی مگر اینکه بد شانس باشی موقع اینترویو شخص مصاحبه کننده یه برگه جلوش هست هر چی سوال از شما میپرسه مینویسه مثلا دلیل سفر-چرا المان یا ..را انتخاب کردی وسایر --بعد همین مدارک را به اداره مهاجرت شهری که پذیرش گرفتی میفرسته اونا تصمیم میگرن که ویزا بدن یا نه--یعنی میگه ما قانع شدیم یا میگه طبق بند 11 و..ما متقاعد نشدیم دلیل سفرتون چیه --ریجکت میشی

شما باید قدم درست برداری یعنی کشورتون را با تحقیق انتخاب کنی و سفارتی که چقدر زمان وقت میده--شلوغه یا ...اصلا ببینی با این شرایط شما جوردرمیاد--بعداز تحصیل کار هست یا نه --یه وقت این همه هزینه میکنی اخرش هیچ-باید برگردی

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -
    Last edited by armindevile; 22-11-2020 at 11:16.

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته مراحل خاص خودش را داره ریز نمرات تایید بشه و...
    Last edited by armindevile; 22-11-2020 at 09:19.

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت شما

خصوصی تون رو چک کنید.
    خیلی ممنون دوست عزیز بابت توضیحاتی که تو پیغام خصوصی دادید.

سلام
    منظورتون دقیقا از تمکن مالی چیه؟هر کشوری تمکن مالی هزینه دانشجویی میخواد -اینجا باید تو حسابت واریز کنی بعد تاییدیه ببری سفارت واونجا سالیانه باید بری پول بدی تمدید کنی -یعنی شما پذیرش که ازدانشگاه میگیری فرم براتون میفرستن اونو امظا میکنی مدارک میزنی میفرستی

کلا به ویزای دانشجویی ویزا با درصد بالا میدن چون شما داری اونجا هزینه میکنی مگر اینکه بد شانس باشی موقع اینترویو شخص مصاحبه کننده یه برگه جلوش هست هر چی سوال از شما میپرسه مینویسه مثلا دلیل سفر-چرا المان یا ..را انتخاب کردی وسایر --بعد همین مدارک را به اداره مهاجرت شهری که پذیرش گرفتی میفرسته اونا تصمیم میگرن که ویزا بدن یا نه--یعنی میگه ما قانع شدیم یا میگه طبق بند 11 و..ما متقاعد نشدیم دلیل سفرتون چیه --ریجکت میشی

شما باید قدم درست برداری یعنی کشورتون را با تحقیق انتخاب کنی و سفارتی که چقدر زمان وقت میده--شلوغه یا ...اصلا ببینی با این شرایط شما جوردرمیاد--بعداز تحصیل کار هست یا نه --یه وقت این همه هزینه میکنی اخرش هیچ-باید برگردی

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -
    منظورم از تمکن مالی همون گردش مالی تو حساب بانکی هست که سفارت میخواد.

راستش دوستان من شنیده بودم که ایتالیا خوب ویزا میده ولی متوجه شدم حداقل معادل 12 هزار یورو باید تو حسابمون باشه که من یه همچین پولی رو ندارم. الان هم که نرخ یورو خیلی بالاست و جور کردن این پول واقعا سخته. همونطور که گفتم خواهر زاده من که تو آمریکا زندگی میکنه خیلی پولداره و به من گفت تمامی هزینه ها رو پرداخت میکنه به شرط اینکه ویزا رو خودم بگیرم. امکان این هم نیست که این خواهر زادم پول رو به حسابم بریزه که من بتونم به سفارت نشونش بدم و دوباره پول رو به حساب خواهر زادم بریزم کاری که خیلی از دانشجوها انجام میدن

10. این کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

پیشنهاد من اینه به فکرش نرین ارزش نداره تا وقتی پول نداری از این کارا نکن

12. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون دوست عزیز بابت توضیحاتی که تو پیغام خصوصی دادید.

منظورم از تمکن مالی همون گردش مالی تو حساب بانکی هست که سفارت میخواد.

راستش دوستان من شنیده بودم که ایتالیا خوب ویزا میده ولی متوجه شدم حداقل معادل 12 هزار یورو باید تو حسابمون باشه که من یه همچین پولی رو ندارم. الان هم که نرخ یورو خیلی بالاست و جور کردن این پول واقعا سخته. همونطور که گفتم خواهر زاده من که تو آمریکا زندگی میکنه خیلی پولداره و به من گفت تمامی هزینه ها رو پرداخت میکنه به شرط اینکه ویزا رو خودم بگیرم. امکان این هم نیست که این خواهر زادم پول رو به حسابم بریزه که من بتونم به سفارت نشونش بدم و دوباره پول رو به حساب خواهر زادم بریزم کاری که خیلی از دانشجوها انجام میدن
    سلام
    گردش مالی 3ماهه اخر حساب بانکی که برای ویزای توریستی هستش
    برای دانشجویی مبلغی میخواد حتی شده در فرودگاه المان افسر از طرف مدرک مالی یا پول هم خواسته تا طرف نشون بده--کلا دانشجویی باید پول تو حسابتون باشه بانک تایید کنه و دانشگاه هم تایید کنه دراخر بری سفارت و ادامه مدارک و....

کلا دراروپا بعد از ورود دانشجویی باید بری شهرداری +ارائه قولنامه خونه یا خوابگاه دانشجویی+بلوکه کردن حساب بانکی در بانک ودراخر ببری دانشگاه تا ثبت نام کنی --از شما اول ادرس میخوان ---
    کلا مسئله رفت 1هزینه سفر2=هدف سفر ---این دو مورد برای سفارت مهمه خصوصا هدف سفر --اگه توریستی باشه سختره--اما دانشجویی راحت تر ویزا میدن
    شاید ایتالیا یا فرانسه ویزا میده ---

شما میدونی اصلا دانشگاه خوابگاه داره ؟جا داره؟--اگه نداشت کجا خونه میخوای بگبری ؟ایا امکان خونه دانشجویی کوچیک با هزینه کم هست؟ حتی شده طرف هنوز تو مثلا سوئد یا...نتونسته خونه پیدا کنه چون مثل ایران نیست که بری بنگاه بفرما خونه و...ثبت نام باید کنی یکی خونش را خالی کنه بعد شانسی شما را قبول کنن --صاحب خونه صحبت کنی ایا با شرایط گاز-اب-گرمایی سرمایی و...مورده قبوله یا نه--چقدر هزینه داره
    البته این موارد هست که گفتم نمیخوام بگم خوبی نداره اما مشکلاتی هم هست

به نطر من شما باید با دقت بری جلو-وتحقیق کنی --شرایط را درنطر بگیری که رفتی سفارت -حالا بگیم ویزا دادن--اونجا اول تهیه مسکن مهمه و بعدش کار
    اگر شما بخوای از جیب خودت هزینه کنی کلی بایدپول بدی اخرش هم ببنی بعد از تحصیل کار هست؟
    باید حین تحصیل کار کنی تا جبران اندکی از هزینه ها بشه ایا کار میشه پیدا کرد؟

اگر میتونی برای امریکا اقدام کن -

دراخر کشور مقصد با هدف و قدم درست و اینده بهتر نیاز به تحقیق و بررسی داره ---به نظره من اقوام شما میتونه کمک خوبی برای شما باشه یعنی یه شانسه که کم پیش میاد -میخواد به شما کمک کنه --حتما پیگیر باش تا ازدستتش ندی --اما کلا نه کمک مالی --مهم اینکه شما سفارت وهدف سفر و مشخص کنی و بعد از رفتن-- برای امریکا اقدام کنی

- - - Updated - - -
    Last edited by armindevile; 01-12-2020 at 09:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •