تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: خاویر ماسکرانو از فوتبال خداحافظی کرد

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض خاویر ماسکرانو از فوتبال خداحافظی کرد

رسمی؛ خاویر ماسکرانو از فوتبال خداحافظی کرد

هافبک سابق بارسلونا و لیورپول دقایقی پیش اعلام کرد از فوتبال حرفه ای بازنشسته می شود.

پس از گذراندن 17 فصل به عنوان بازیکن حرفه ای، خاویر ماسکرانو در سن 36 سالگی به طور غافلگیرکننده ای در کنفرانس خبری اعلام کرد دیگر فوتبال بازی نخواهد کرد. ماسکرانو که به تازگی به تیم استودیانتس آرژانتین پیوسته بود، پس از انجام 7 بازی برای این تیم از فوتبال حرفه ای خداحافظی کرد. به این ترتیب آخرین بازی حرفه ای کاپیتان سابق آرژانتین با شکست مقابل آرژانتینیوس جونیور رقم خورد. در کنفرانس خبری، ماسکرانو گفت:

می خواهم امروز اعلام کنم تصمیم گرفته ام از فوتبال بازنشسته شوم. می خواهم از این باشگاه تشکر کنم که این شانس را به من داد تا دوران ورزشی ام را در آرژانتین به پایان برسانم. فکر می کنم زمان درستی برای بازنشستگی است؛ به خاطر احساساتی که دارم و چیزهای زیادی که طی ماه های اخیر گذراندم. اخیرا فکر کرده ام و به نتیجه رسیدم بهترین کار این است که امروز بازنشستگی ام را اعلام کنم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

از لیونل مسی تا استیون جرارد؛ پیام ها برای خداحافظی خاویر ماسکرانو از فوتبال

س از گذراندن 17 فصل به عنوان بازیکن حرفه ای، خاویر ماسکرانو در سن 36 سالگی به طور غافلگیرکننده ای در کنفرانس خبری اعلام کرد دیگر فوتبال بازی نخواهد کرد.

آندرس اینیستا نوشت:

در مرحله جدید زندگی برایت بهترین ها را آرزو می کنم دوست من. حضور در رختکن، صحبت و دیدار با تو باعث افتخار بود چون تو یک پدیده هستی!

لوییس سوارز نوشت:

دیروز یکی از برجسته ترین هافبک های این دهه بازنشسته شد. من این موهبت را داشتم تا با تو در یک رختکن باشم چون تو نه تنها یک بازیکن حرفه ای بزرگ، بلکه انسان بزرگی هستی. لحظات فوق العاده ای که فوتبال داشتی، به یاد ماندنی است و من همیشه بابت رفتار و برخورد گرمی که داشتی، از تو ممنونم. باید افتخار کنی که با عظمت از فوتبال بازنشسته می شوی. آغوش بزرگ.

لیونل مسی هم نوشت:

ماسچه، سال های زیادی در کنار هم بودیم، هر روز همدیگر را می دیدیم و چیزهای زیادی با هم سهیم بودیم. با هم در بارسلونا و آرژانتین لحظات شاد و همچنین سخت را سپری کردیم. از زمانی که رفتی، جای خالی ات حس می شود. برای خودت و خانواده ات تا همیشه بهترین ها را آرزو می کنم.

استیون جرارد هم نوشت:

بابت دوران ورزشی فوق العاده ات تبریک می گویم. بازی کردن در کنارت باعث افتخار بود. از بازنشستگی ات لذت ببر. #بازیکن بزرگ

ادامه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •