تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نحوه دانلود و اجرای بازی ها در کنسول های ایکس باکس وان و پی اس 4؟!

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض نحوه دانلود و اجرای بازی ها در کنسول های ایکس باکس وان و پی اس 4؟!

دوستان سلام مرسی از اینکه وقت گذاشتید
    من کنسول باز نیستم و میخوام واسه دوستم یک ps4 یا xbox one بخرم میشه بگید این دانلود و اجرای این بازی ها تو این کنسول ها چطوریه ؟؟ مثلا وقتی ایکس باکس بخرم یا پی اس میتونم بعد تشکیل حساب کاربری بازی دانلود کنم توش و نصب
    ایا مایکروسافت و سونی از من انتظار پرداخت هزینه ای به عنوان اشتراک دارن میشه رایگان دانلود کرد ؟

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

تنک یو

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز نحوه استفاده از بازی های ps4:
    1.خرید دیسک بازی مورد نظر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2. خرید بازی دیجیتال در پلی استیشن

3.اکانت هکی:

بازی ظرفیتی

بازی ظرفیتی بازی است که به صورت کاملا قانونی ( آنلاین ) خریداری شده و دارای سه ظرفیت می باشد.
    بازی ظرفیت ۱

این ظرفیت بصورت آفلاین می باشد، به گونه ای که شما فقط می توانید بدون اتصال به اینترنت بازی کنید ، در صورت اتصال کنسول به اینترنت بازی شما قفل می شود.
    بازی ظرفیت ۲

در ظرفیت ۲ شما قابلیت بازی کردن به صورت آفلاین و آنلاین را دارا می باشید ، به گونه ای که شما در هر حالتی میتوانید بازی را اجرا کنید و بازی به هیچ عنوان قفل نمی شود.
    بازی ظرفیت ۳

ظرفیت ۳ هر عنوان فقط به صورت آنلاین می باشد یعنی تنها با اتصال دستگاه به اینترنت امکان بازی فراهم می شود.
    ● آیا در ظرفیت ۲،۳ قابلیت آپدیت و هرگونه خرید در بازی به صورت آنلاین وجود دارد ؟
    بله، در ظرفیت ۲،۳ شما امکان استفاده از تمامی قابلیت های آنلاین بازی ها را دارا می باشید.
    نکته : در صورت ظرفیت ۱ بودن بازی هیچگاه کنسول را به اینترنت وصل نکنید ، در غیر این صورت بازی قفل می شود.
    نکته : درصورت ظرفیت ۳ بودن فقط با اتصال کنسول به اینترنت امکان بازی می باشد و امکان بازی در اکانت شخصی نیز وجود دارد
    xbox one

1.خرید دیسک بازی مورد نظر
    .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از CAPITAN MAC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohammadezrael21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2021
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

من شنیدم که اگه یه لپ تاپ یا کامپیوتر داشته باشی میتونی با استفاده از PSX هر بازی میخوای دانلود کنی .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •