تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 64

نام تاپيک: مطالبه مردم برای استفاده از "طب سنتی در درمان بیماران کرونا" را تا انتها پیگیری می‌کنم

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

12 مطالبه مردم برای استفاده از "طب سنتی در درمان بیماران کرونا" را تا انتها پیگیری می‌کنم

مطالبه مردم برای استفاده از "طب سنتی در درمان بیماران کرونا" را تا انتها پیگیری می‌کنم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت و توان گسترده طب سنتی در درمان بیماران کرونا در سطح بیمارستانهای کشورمان گفت: این مطالبه جدی مردم کشورمان برای استفاده از طب سنتی در درمان کرونا را تا انتها پیگیری می‌کنم.

دکتر زهرا شیخی؛ لنفولوژیست، متخصص طب سنتی و نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درباره پاسخ رئیس جمهور به نامه وی که اخیراً برای استفاده از ظرفیتهای طب سنتی در درمان کرونا نوشتند، اظهار کرد: نامه در اسرع وقت پاسخ داده شد و مورخ چهارم آبان ماه جهت بررسی و اقدام لازم درباره تشکیل کارگروه طب سنتی ایرانی در ستاد ملی مبارزه با کرونا برای وزیر محترم بهداشت ارسال شده است.شیخی ادامه داد: امید دارم وزیر محترم از این ظرفیت بالقوه کنار دیگر ظرفیتهای موجود برای حفظ سلامت مردم استفاده کنند تا با استفاده از توان داخل و توجه بیش از پیش به آن، موجبات ارتقای تولید در تمامی زمینه‌ها فراهم شود و از این طریق، وابستگیها، روز به روز کمتر شود.وی متذکر شد: با توجه به شرایط موجود و افزایش روزانه تعداد مبتلایان و جانباختگان، منتظر اقدام عاجل متولیان امر درباره بهره‌گیری از تمامی امکانات موجود و استفاده از ابتکارات جدید و اقناع افکار عمومی هستیم.نماینده مردم اصفهان در مجلس تصریح کرد: مهمترین دلیلی که بنده این نامه را تنظیم کردم، پیگیریها و مطالبات مردمی در زمینه طب سنتی بود ضمن اینکه دارویی برای این بیماری وجود ندارد و آمار بیماران کرونایی در کشورمان هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود؛ علاوه بر آن، داروهای موجود گاهی بسیار گران‌قیمت هستند و عده‌ای توان خرید این داروها را ندارند.دکتر شیخی افزود: بعضاً از سمت دانشمندان و حتی جامعه علمی که مختصص پزشکی هم نیستند، در رشته‌های مختلف مانند زیست‌شناسی سلولی و مولکولی و ژنتیک، کارهای علمی بسیار خوبی انجام شده است و این دانشمندان اظهار تمایل داشتند که به میدان بیایند و کمک کنند؛ این ظرفیت علمی در حوزه طب سنتی باید دیده شود چرا که ما به این ظرفیتها نیازمندیم و مردم هم در بحث کارآزمایی بالینی ابراز تمایل کرده‌اند مانند کارآزماییهای بالینی که در طب رایج انجام می‌شود.وی اضافه کرد: همین خواسته مردم و زمینه‌های علمی که وجود دارد همچنین پژوهشهای علمی خیلی خوبی که توسط دانشگاههای کشورمان صورت گرفته است، باعث شد این اتفاق بیفتد و الحمدلله پاسخ نامه به رئیس جمهور به دست من رسیده است و منتظر هستم وزیر محترم بهداشت و درمان اقدامات لازم را انجام دهد.نماینده مردم اصفهان تأکید کرد: بنده در بحث پیگیری و مطالبه‌گری از سمت مردم به‌عنوان نماینده و وکیل آنها، این کار را انجام داده‌ام اما بحث اجرایی آن به دولت بر‌می‌گردد خصوصاً وزارت بهداشت؛ همچنان پیگیری خواهیم کرد تا این خواسته مردم تحقق پیدا کند.این متخصص طب سنتی در پاسخ به این سؤال که آیا در وزارتخانه بهداشت مقابله‌هایی با طب سنتی انجام می‌شود، گفت: به‌لحاظ ظاهری در وزارتخانه برای طب سنتی، مقاومتی وجود ندارد و در جلساتی که داشتیم چیزی که دیده می‌شود از سمت معاونت درمان و معاونت آموزشی، اظهار تمایل این دوستان برای استفاده از ظرفیت‌های طب سنتی بوده اما از سمت برخی از معاونتها، مخالفتهایی صورت گرفته است و مواجهاتی هم داشته‌ایم و بعضاً شنیده‌ایم در نامه‌های رسمی که اعلام شده است، برخی از معاونان وزیر بهداشت مدعی شده‌اند "طب سنتی شبه‌علم است!" و توانمندیهای گسترده و آزموده‌شده طب سنتی کشورمان را با الفاظی، مورد تمسخر قرار داده‌اند و حتی گفته‌اند که دانشکده‌های طب سنتی باید تعطیل شوند!وی افزود: اما ما با توجه به رویکرد علمی که به این قضیه داریم، این خواهش را از دوستان و همکارانمان و اساتید بزرگوار در نظام سلامت کشور و وزارت بهداشت داریم که با همان نگاه علمی و راهبردی به موضوع ورود کنند و جز این هم از جامعه علمی انتظار نمی‌رود.دکتر شیخی خاطرنشان کرد: برای ظرفیتهای علمی هرگز نباید شرایط دوقطبی ایجاد شود؛ علم راهبردهای مختلفی دارد و زمانی که در بحث سلامت مردم مورد استفاده قرار می‌گیرد، باید از تمام راهکارهای آن بهره گرفت مخصوصاً در زمان حاضر که شاهد مرگ‌ومیر بالایی هستیم.
    بیشتر بخوانید

2. 2 کاربر از wichidika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

طب سنتی! دکان کثیف بیسوادان! این طب سنتی چرت مطلقه و جای تاسفه که توهمی که نه سلول و نه ملکول و نه زیست رو درک نمی کنه اومده برای کرونا درمان صادر می کنه! چیزی که اصلا ویروس در اون تعریف نشده برای بلای جهانی ویروس کرونا درمان میده. واقعا یه کم عقل هم خوب چیزیه. کی مردم میخوان این چیزهای ساده رو بفهمن؟

4. 8 کاربر از manuch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

طب سنتی! دکان کثیف بیسوادان! این طب سنتی چرت مطلقه و جای تاسفه که توهمی که نه سلول و نه ملکول و نه زیست رو درک نمی کنه اومده برای کرونا درمان صادر می کنه! چیزی که اصلا ویروس در اون تعریف نشده برای بلای جهانی ویروس کرونا درمان میده. واقعا یه کم عقل هم خوب چیزیه. کی مردم میخوان این چیزهای ساده رو بفهمن؟
    با این اوصاف بوعلی سینا هم بیسواد بود!!! زکریای رازی هم بیسواد بود!!! و ......

همیشه رادیکال و تند رو داریم هر جایی . چه اونهایی که طب سنتی رو بیهوده میدونن چه اون دسته که کتاب طب غربی رو آتیش میزنن!

6. این کاربر از mjx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

طب سنتی و درمان کرونا
    اوایل که کرونا اومده بود دکتتتتتتررررررر روازاده فرمودن کرونا دیگه چیه !؟ چرا الکی مردم رو از یک ویروس ساده میترسونین . من و گروهم هفته دیگه وارد عمل میشیم و با طب اسلامی این ویروس رو از بین می بریم تا نشون بدیم این ویروس الکی گنده کردن و ما درمانش داریم !
    ولی در حال حاضر هیچ خبر و اطلاعی از استاد دکتر روازاده و تیم ضربتی مجهز به طب اسلامی و ضد کرونایی ایشون نیست

بعد هم ایت الله تبریزیان با توسل به دیگر زوایای پنهان طب اسلامی به کمک مردم شتافت و با تجویز شیاف کردن روغن بنفشه کمک دیگری به بشریت در راه درمان و بهبود کرونا کردن و تا امروز هم برای در حال نسخه پیچیدن برای درمان این ویروس هستن .

بعد از این دو بززگوار و خدماتشون مهندسین عالیقدر سپاه رو داشتیم که با ساختن بشقاب ویروس یاب یک قدم دیگر ما رو به از بین بردن این ویروس نزدیک تر کردن و همونطور که شاهد هستین نیروی های مختلف در سطح شهر با به دست گرفتن این بشقاب های پیشرفته ویروس را پیدا کرده و در کمترین زمان ممکن اونو منهدم میکنن .
    .
    .
    .
    بطور حتم هیچ کدام از مردم ایران درخواستی در زمینه استفاده از طب سنتی برای درمان کرونا نداشته . این هم یک شگرد دیگه است برای گرفتن بودجه برای پروژه هایی که اصلن اجرا نمیشه .
    در یک کلام روش دیگری است برای دزدی مثل بقیه برنامه هایی که تا الان پیاده کردن .

8. این کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با این اوصاف بوعلی سینا هم بیسواد بود!!! زکریای رازی هم بیسواد بود!!! و ......

همیشه رادیکال و تند رو داریم هر جایی . چه اونهایی که طب سنتی رو بیهوده میدونن چه اون دسته که کتاب طب غربی رو آتیش میزنن!
    چرا خودتون رو به کوچه علی چپ می زنین؟! زمانی که طب کلاسیک به میکروسکوپ دست پیدا کرد و با مفاهیم سلول و بعد ملکول و ساختار زیرسلولی آشنا شد، زمانی که مفاهیم اسید آمینه و پروتیین و اسید نوکلییک مطرح شد، زمانی که مارکرهای سلولی شناخته میشد و آزمایشگاهها کم کم تخصصی تر می شدن، اون موقع که پاستوریزه کردن پدید اومد، ... بله در این برهه های حساس و نقاط عطف علم تجربه گرا، اگر عده ای دنبال یاوه بافی نمی رفتن، امروز این شیادی ها نبود. یه عده ای عمدا درجا زدن و حقشون همون روغن بنفشه است. طب کلاسیک در ادامه طب طبیعی (بر پایه طبیعت و تلاش برای شناخت بیشتر اون و استفاده به روز از اون) هست و چیزی که طب سنتی گفته میشه، عده ای هستن که حتی نمی خوان مفهوم سلول رو بفهمن. طب کلاسیک از مریخ نیومده و وحی منزل نیست، نتیجه تجربه است و مشاهده و آزمون، غیر ممکن نیست و هر کشوری می تونه خیلی راحت سرآمد دنیا بشه، فقط یه کم عرضه و شفافیت می خواد که تو کشور ما نیست! نمونه اش معاون علمی و تحقیقاتی وزارت بهداشت که داروی آنفلوانزا و پروستات رو یکی می دونه! وای به حال بقیه زیرمجموعه ها و معاونت ها!!

10. 2 کاربر از manuch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

طب سنتی متاسفانه هیچوقت آزمون هایی که نیاز هست یک روش درمانی از طریق اون به اثبات برسه رو انجام نمیده.
    از طرف دیگه این طب همون طور که دوستمون گفت، از بنیان و پایه و اساس هیچ درکی از سلول و ویروس نداره، چون در زمان های گذشته مردم اطلاعی از اون نداشتن، اگه بخوام یکم دقیق تر بگم و احتمالا شاید دوستان خوششون نیاد، بله! ابن سینا و خیلی از افرادی که در گذشته کارهای طبی انجام میدادن از نظر دانش امروز کاملا بی سواد هستن.
    همینجوری الکی و بدون هیچ پایه و اساسی انسان رو به چندتا مزاج تقسیم کرده بودن و حالا تمام بنیاین طب رو روی این حدسیات بی پایه و اساس گذاشته بودن، اینکه چه بخوری و چه نخوری، این سرده اون گرمه ...

این ویدیو ها رو پشنهاد میکنم مشاهده کنید:

12. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

چرا خودتون رو به کوچه علی چپ می زنین؟! زمانی که طب کلاسیک به میکروسکوپ دست پیدا کرد و با مفاهیم سلول و بعد ملکول و ساختار زیرسلولی آشنا شد، زمانی که مفاهیم اسید آمینه و پروتیین و اسید نوکلییک مطرح شد، زمانی که مارکرهای سلولی شناخته میشد و آزمایشگاهها کم کم تخصصی تر می شدن، اون موقع که پاستوریزه کردن پدید اومد، ... بله در این برهه های حساس و نقاط عطف علم تجربه گرا، اگر عده ای دنبال یاوه بافی نمی رفتن، امروز این شیادی ها نبود. یه عده ای عمدا درجا زدن و حقشون همون روغن بنفشه است. طب کلاسیک در ادامه طب طبیعی (بر پایه طبیعت و تلاش برای شناخت بیشتر اون و استفاده به روز از اون) هست و چیزی که طب سنتی گفته میشه، عده ای هستن که حتی نمی خوان مفهوم سلول رو بفهمن. طب کلاسیک از مریخ نیومده و وحی منزل نیست، نتیجه تجربه است و مشاهده و آزمون، غیر ممکن نیست و هر کشوری می تونه خیلی راحت سرآمد دنیا بشه، فقط یه کم عرضه و شفافیت می خواد که تو کشور ما نیست! نمونه اش معاون علمی و تحقیقاتی وزارت بهداشت که داروی آنفلوانزا و پروستات رو یکی می دونه! وای به حال بقیه زیرمجموعه ها و معاونت ها!!
    متاسفانه خود جامعه ایی که تو اون هستم اکثرا کج و معوج هستن! راه راست رفتن از دیدگاه عوام جامعه کج رفتن و داخل کوچه رفتن محسوب میشه! مشکل من نیست.

خوب همفکرانتون یا خودتون در کلیت چه گفتین در این سه پست؟ محتوای پستها این بود که علم نوین (اسمی که شما روش میزارین) مطلق است!! خود علم اینو رد میکنه و علم همیشه نشان داده که علم مطلق نیست.

اینکه بوعلی سینا نظریه وجود ریز موجودات داخل آب که باعث وبا میشن رو ارائه میده اونم بدون میکروسکوپ و .... این نشون میده این مکتب خیلی پیشرفته تر از مکتبی است که چند صد سال بعد!! با داشتن اطلاعات قبلی و تازه با دیدن شروع میکنه به استدلال کردن و ...

در کل من نمیدونم چرا مخالف نظام فعلی هستین؟؟! خوب اونها هم هم نظر شما هستن.! علم غرب(همون نوین شما) مطلق است!!! مردم مجبور هستن و باید همونی که آقایان میفرمایند عمل بکنند!!!

این همون تفکری هست که محصولات تراریخته و انواع سرطانها رو وارد ایران کرد!! و میلیونها مشکل دیگر!!! در حالی که محصولات تراریخته تولیدش در اروپا ممنوع است!! و ...... این همین تفکر شماست که علمی که ما می گوییم مطلق است!!

کرونا هم باعث شد یک نکته جلب توجه بکنه .بعد از شناخت مولوکول! ویروسها و ... دستکاری ژنتیکی انواع سلولها و .... اصلا علم غرب و همون نوینی که مولوکول رو میشناسه به نفع بشر بوده در کل یا به ضرر اون؟؟ چند نفر رو نجات داده و در عوض چند نفر رو قربانی کرده؟؟

14. این کاربر از mjx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

متاسفانه خود جامعه ایی که تو اون هستم اکثرا کج و معوج هستن! راه راست رفتن از دیدگاه عوام جامعه کج رفتن و داخل کوچه رفتن محسوب میشه! مشکل من نیست.

خوب همفکرانتون یا خودتون در کلیت چه گفتین در این سه پست؟ محتوای پستها این بود که علم نوین (اسمی که شما روش میزارین) مطلق است!! خود علم اینو رد میکنه و علم همیشه نشان داده که علم مطلق نیست.

اینکه بوعلی سینا نظریه وجود ریز موجودات داخل آب که باعث وبا میشن رو ارائه میده اونم بدون میکروسکوپ و .... این نشون میده این مکتب خیلی پیشرفته تر از مکتبی است که چند صد سال بعد!! با داشتن اطلاعات قبلی و تازه با دیدن شروع میکنه به استدلال کردن و ...

در کل من نمیدونم چرا مخالف نظام فعلی هستین؟؟! خوب اونها هم هم نظر شما هستن.! علم غرب(همون نوین شما) مطلق است!!! مردم مجبور هستن و باید همونی که آقایان میفرمایند عمل بکنند!!!

این همون تفکری هست که محصولات تراریخته و انواع سرطانها رو وارد ایران کرد!! و میلیونها مشکل دیگر!!! در حالی که محصولات تراریخته تولیدش در اروپا ممنوع است!! و ...... این همین تفکر شماست که علمی که ما می گوییم مطلق است!!

کرونا هم باعث شد یک نکته جلب توجه بکنه .بعد از شناخت مولوکول! ویروسها و ... دستکاری ژنتیکی انواع سلولها و .... اصلا علم غرب و همون نوینی که مولوکول رو میشناسه به نفع بشر بوده در کل یا به ضرر اون؟؟ چند نفر رو نجات داده و در عوض چند نفر رو قربانی کرده؟؟

شما نمی دونید علم چیه پس علم رو مطلق نمی دونید و طبیعیه منو تو کوچه علی چپ ببینید. یعنی از نظر شما دو دو تا شاید بشه 22 تا ! علم کاملا مطلقه و پزشکی طبق تعریف، هم می تونه علم باشه و هم نباشه. از نظر جمعیت شناسی علم نیست چون موارد خاص زیاد داره که خلاف قانونهای کلی هست و مثلا فلان دارو ممکنه در گروهی بی اثر باشه اما از نظر سلولی و ملکولی مطلقه و مثلا وقتی کسی گیرنده برای چیزی داشته باشه و کار بکنه، نتیجه می ده. این حرفهام احتمالا از درک شما بالاتره و اگر ایراد گرفتین، توصیه می کنم با شخصی که دستی در پزشکی داره مشورت کنین به جز روازاده و تبریزیان.
    موجوداتی که بوعلی سینا گفته باید نشون داده بشه و اسم بذارن روش، نه این که یه چیزی بندازی و بری و هزار سال بعد بهت بگن نابغه!
    بوعلی سینا و غیره نابغه بودن که با امکانات اون روز درمان می کردن و منظور من اینه که پیشرفت با درجازدن حاصل نمی شه. در عصری که میکروسکوپ نبود، همین هم خیلیه ولی وقتی میکروسکوپ و رنگ آمیزی و غیره اومد، رو برگردوندن از اونها یعنی همین طب سنتی که درجا زده.
    تراریخته در اروپا ممنونع نیست بلکه باید در برچسبش گفته بهش که تراریخته است. نمی دونم چرا مباحث مختلف مطرح می کنین و انتظار دارین جواب بدم؟ چرا من رو ضد نظام معرفی می کنی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اصلا من حرف سیاسی زدم؟!!!!!! واقعا متاسفم برات. چرا پرت و پلا میگی؟ چرا میزنی به صحرای کربلا؟ نامربوط حرف زدن هنر نیست، نشانه از هم گسیختگی عقلی هست.
    خلاصه بحث ناتوانی طب سنتی در درمان کرونا بود که از ریشه بریدم و گفتم اصلا طب سنتی ویروس رو قبول نداره که درمان کنه. شما برو روغن بنفشه بریز به خودت و اگر جواب نداد دو تا زنبور عسل بگیر بمال به باسنت نیش بزنن شفا پیدا کنی.

16. 2 کاربر از manuch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

شما نمی دونید علم چیه پس علم رو مطلق نمی دونید و طبیعیه منو تو کوچه علی چپ ببینید. یعنی از نظر شما دو دو تا شاید بشه 22 تا ! علم کاملا مطلقه و پزشکی طبق تعریف، هم می تونه علم باشه و هم نباشه. از نظر جمعیت شناسی علم نیست چون موارد خاص زیاد داره که خلاف قانونهای کلی هست و مثلا فلان دارو ممکنه در گروهی بی اثر باشه اما از نظر سلولی و ملکولی مطلقه و مثلا وقتی کسی گیرنده برای چیزی داشته باشه و کار بکنه، نتیجه می ده. این حرفهام احتمالا از درک شما بالاتره و اگر ایراد گرفتین، توصیه می کنم با شخصی که دستی در پزشکی داره مشورت کنین به جز روازاده و تبریزیان.
    موجوداتی که بوعلی سینا گفته باید نشون داده بشه و اسم بذارن روش، نه این که یه چیزی بندازی و بری و هزار سال بعد بهت بگن نابغه!
    بوعلی سینا و غیره نابغه بودن که با امکانات اون روز درمان می کردن و منظور من اینه که پیشرفت با درجازدن حاصل نمی شه. در عصری که میکروسکوپ نبود، همین هم خیلیه ولی وقتی میکروسکوپ و رنگ آمیزی و غیره اومد، رو برگردوندن از اونها یعنی همین طب سنتی که درجا زده.
    تراریخته در اروپا ممنونع نیست بلکه باید در برچسبش گفته بهش که تراریخته است. نمی دونم چرا مباحث مختلف مطرح می کنین و انتظار دارین جواب بدم؟ چرا من رو ضد نظام معرفی می کنی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اصلا من حرف سیاسی زدم؟!!!!!! واقعا متاسفم برات. چرا پرت و پلا میگی؟ چرا میزنی به صحرای کربلا؟ نامربوط حرف زدن هنر نیست، نشانه از هم گسیختگی عقلی هست.
    خلاصه بحث ناتوانی طب سنتی در درمان کرونا بود که از ریشه بریدم و گفتم اصلا طب سنتی ویروس رو قبول نداره که درمان کنه. شما برو روغن بنفشه بریز به خودت و اگر جواب نداد دو تا زنبور عسل بگیر بمال به باسنت نیش بزنن شفا پیدا کنی.
    به دوستانت هم قبلا گفتم!! ادبیات خانوادگیتون رو تو تاپیکها نمایش ندین!! تو همون خوانواده هاتون بکار ببرینش!!

در مورد طب مثلا سنتی ایران هم کسی چهار آتیشه بود با اونم حرف میزنیم البته اگر مقدار فهم و ادبش در حد شما جماعت باشه بعید هست زیاد طول بکشه!

خوب جناب عالم مطلق!! داروی رانیتیدین به تازگی توسط سازمان غذا و داروی آمریکا !! سرطان زا معرفی شد!! و ممنوع و ..... البته کسی هم نگفت که این مدت چرا این علم داروی تولید سرطان به خورد مردم میداده؟؟؟؟!!!!!

این دارو توسط همون علم مطلق شما !!! برای درمان ساخته شده بود!! خوب چی شد؟؟ همون علم ،علم رو رد کرد و گفت الان فهمیده خطرش از فوایدش بیشتره. این یک مورد معمول هست در طب غربی البته!! و یک مورد طبیعی هست در علم چون علم هر روز داده های تازه ایی داره که داده های قبلی رو رد میکنه پس مطلق نیست!!!( مطلق معنی خودش رو داره! به ادعای کسی عوض نمیشه!!!)

18. این کاربر از mjx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

به دوستانت هم قبلا گفتم!! ادبیات خانوادگیتون رو تو تاپیکها نمایش ندین!! تو همون خوانواده هاتون بکار ببرینش!!

در مورد طب مثلا سنتی ایران هم کسی چهار آتیشه بود با اونم حرف میزنیم البته اگر مقدار فهم و ادبش در حد شما جماعت باشه بعید هست زیاد طول بکشه!

خوب جناب عالم مطلق!! داروی رانیتیدین به تازگی توسط سازمان غذا و داروی آمریکا !! سرطان زا معرفی شد!! و ممنوع و ..... البته کسی هم نگفت که این مدت چرا این علم داروی تولید سرطان به خورد مردم میداده؟؟؟؟!!!!!

این دارو توسط همون علم مطلق شما !!! برای درمان ساخته شده بود!! خوب چی شد؟؟ همون علم ،علم رو رد کرد و گفت الان فهمیده خطرش از فوایدش بیشتره. این یک مورد معمول هست در طب غربی البته!! و یک مورد طبیعی هست در علم چون علم هر روز داده های تازه ایی داره که داده های قبلی رو رد میکنه پس مطلق نیست!!!( مطلق معنی خودش رو داره! به ادعای کسی عوض نمیشه!!!)

روغن بنفشه و نیش زنبور عسل در کنار باسن ادبیات طب سنتیه. رانیتیدین هم سرطانزاییش بررسی نشده بود، بررسی کردن و بدون تعصب کنار گذاشتن. شما برو عنبر نسا هم استفاده کن.
    یه بار ضد انقلاب میگی بهم یه بار بی ادب، ولی تکلیف عنبر نسا و روغن بنفشه رو در پیشگیری از کرونا و آنفلوانزا و ویروس های هپاتیت و فلج اطفال و غیره نگفتی. آیا روغن بنفشه مانع فلج اطفال هم میشه؟!!! نقش عنبر نسا در عفونت گلو چیه؟ می تونی بگی؟ از سزطان پیشگیری می کنه؟
    دست و پا بزن عامو
    دست و پا زدنت دیدنیه.
    معلومه کی به طویله نزدیکه و عنبر نسا در دسترسشه.

20. این کاربر از manuch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •