تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: بحث و گفتگو درباره تلویزیون 2020 4K سونی X8000H

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض بحث و گفتگو درباره تلویزیون 2020 4K سونی X8000H

بحث و گفتگو درباره تلویزیون 2020 4K سونی X8000H

تلویزیون X8000H یکی از تلویزیون های 2020 سونی است. این تلویزیون مدل جدیدتر تلویزیون سونی X8000G می باشد که در سال 2019 معرفی شده بود. تلویزیون 55 اینچ سونی X8000H از تکنولوژی های مختلفی مانند HDR، TRILUMINOS، 4K X-Reality PRO و موتور پردازشگر X1 برای نمایش تصاویر واقعی با کنتراست بالا پشتیبانی میکند. صفحه نمایش ال ای دی این تلویزیون در کنار کیفیت تصویر 4K در نهایت تصاویری واقعی و شفاف را نمایش میدهد. تلویزیون LED سونی 55X8000H هوشمند است و از سیستم عامل اندروید پشتیبانی میکند. سیستم عامل Android امکانات هوشمند مختلفی از جمله جستجوی صوتی، وب گردی، تماشای شبکه های نتفلیکس و یوتیوب، دانلود و نصب برنامه و غیره را در اختیار شما قرار میدهد. تلویزیون Sony X8000H سایز 55 اینچ به کمک تکنولوژی های Dolby Atmos و Clear Phase صدای فراگیر و شفاف را از بلندگوهای این تلویزیون به گوش میرساند.

• طراحی متفاوت با 8000G و به‌کار گیری پایه‌ی کوچک‌تر و شکیل تر و صد البته ضخامت کمتردقیقا مشابه آن‌چه از 8000D شاهد بودیم، پایه های جم و جور و شکیل
    • چیپ تصویر بهبود یافته شده برای ورودی ها با استاندارد های جدید یا حتی استفاده از چیپ تصویر X1
    • استفاده از پنل VA با نوردهی موضعی متوسط به بالا در مدل های خاص
    • سوکت و پورت HDMI 2.1 واقعی با تمام پهنای باند 48گیگ‌ثانیه در تمامی ورودی های HDMI
    • پشتیبانی Native یا حداقل Forced از ورودی های 120هرتز به‌خصوص ورودی 1440p@120 و حتی 4K@120 هرتز
    • پشتیبانی از eARC
    • 1 پورت USB 3.0
    • دستیار صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی ارتقا یافته‌ی گوگل
    • سیستم عامل بهینه‌تر در نسخه‌ی به‌روز تر با رابط کاربری بهبود یافته‌تر
    • بهبود موشن طبق روال همیشگی با سرعت پاسخدهی سریعتر نمایشگر که واقعا حایز اهمیت است البته که این سری در خصوص موشن عملکرد بسیار خوبی داشته
    • کاهش تاخیر ورودی مانند سری 9500G و 8500G در تمامی ورودی ها که بسیار حایز اهمیت است
    • استفاده از ریموت کنترل جدید سونی

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

تلویزیون 2020 سونی X7500H

بهترین تلویزیون اقتصادی با پنل VA و کیفیت عالی

مشخصات رایج تلویزیون سونی X7500H
    تلویزیون 2020 سونی X7500H
    تکنولوژی نمایشگر LED
    پردازنده‌ی چهار هسته ای 4K Processor X1
    قابلیت اسمارت با سیستم عامل Android 9.0 قابل ارتقا به اندروید 11
    کیفیت صوتی تصویر 4K با رزولوشن 3840*2160
    کیفیت عالی با توان خروجی 20 وات
    دارای 2 پورت USB و 3 پورت HDMI
    دارای TRILUMINOS Display , 4K X-REALITY PRO و…
    گیرنده ----T2/T1

تلویزیون سونی X7500H سایز 55 اینچ یکی از جدیدترین تلویزیونهای 2020 سونی است. این تلویزیون که با نام های X750H یا X75H نیز شناختی می شود، مدل جدیدتری از تلویزیون X7500F بشمار می آید که پیش از این در سال 2018 تولید و عرضه شده بود. تلویزیون 4K سونی 55X7500H نسبت به مدل قبلی خود بهبودهایی داشته و از تکنولوژی های جدیدتری بهره می برد. این تلویزیون ال ای دی مجهز به فناوری TRILUMINOS بوده و قادر است رنگهایی طبیعی تولید کند. تلویزیون اندرویدی سونی 55X7500H دارای صفحه نمایش ال ای دی با رزولوشن 3840x2160 پیکسل می باشد و قادر به نمایش محتوا با کیفیت تصویر 4K است. تلویزیون ال ای دی سونی به لطف پردازنده تصویر 4K X1 و فناوری 4K X-Reality PRO قادر به نمایش تصاویری با کیفیت فوق العاده بالا می باشد. همچنین به لطف این فناوری امکان بزرگنمایی و ارتقاء رزولوشن تصاویر وجود دارد. تلویزیون 2020 سونی X7500H سایز 55 اینچ مجهز به سیستم عامل اندروید نسخه 9 است و امکانات هوشمند بسیار خوبی را در اختیار کاربر قرار می دهد. از جمله ویژگی های خاص این تلویزیون اسمارت سونی می توان به پشتیبانی از دستور صوتی و فرمان صوتی اشاره کرد. همچنین از دستیار صوتی گوگل پشتیبانی شده و می تواند با دستگاه های هوشمند دیگر نظیر Google Home ارتباط برقرار کند. به لطف تلویزیون هوشمند سونی 55X7500H می توانید به فروشگاه گوگل پلی متصل شده و برنامه های اندرویدی مخصوص تلویزیون را نصب کنید. کیفیت صدای تلویزیون 55X7500H، همانند کیفیت تصویر آن بسیار عالی بوده و از فناوری های پیشرفته ای همچون Clear Phase جهت بهبود صدا کمک می گیرد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

قیمت چنده؟ من میخوام یه تی وی 55 بگیرم موندم چی بگیرم؟ تو نظرم هست بیشتر از 10-13 هزینه نکنم چون یه تی وی حرفه ای سامسونگ برای خودم دارم اینو واسه پذیرایی میخوام

4. این کاربر از mhroozbeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

قیمت چنده؟ من میخوام یه تی وی 55 بگیرم موندم چی بگیرم؟ تو نظرم هست بیشتر از 10-13 هزینه نکنم چون یه تی وی حرفه ای سامسونگ برای خودم دارم اینو واسه پذیرایی میخوام
    ال جی بهتر از سامسونگه .

گرفتی از سری UN ال جی بخر که عالیه . البته 55 گرونه . باید 49 بخری همین قیمته از بانه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض مشکل رد تصویر x8000H

من یدونه از این مدل خریدم تصویرش محشره و فوقالعاده است ولی یچیزیش زد تو ذوقم. چند روز پیش حدود یکساعتی شبکه خبر داستم نگاه میکردم. بعد زدم کانال دیگه دیدم یه خط از بالای زیرنویس شبکه خبر رو تصویر باقی مونده و حدود 5دقیقه طول کشید تا محو بشه. به نوعی میشه گفت رد تصویر باقی موند. راه حل خاصی پیشنهاد میدید براش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید
    درسته که تی وی سونی فقط با کابل Hdmi نمی تونه صدای تلویزیون رو ببره رو سینمای خانگی؟
    من یک سونی 9000h دارم و با اتصالش به سینمای خانگی که اونم سونی هست حسابی دچار مشکل شدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •