تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نبودن مدل لپ تاپ در سایت ایسوس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض نبودن مدل لپ تاپ در سایت ایسوس

دوستان من ی لپ تاپ خریدم اما مدل لپ تاپ تو سایت ایسوس نیست .رفتم دیجیکالا چند مدل دیگه رو اسمشونو تو سایت ایسوس سرچ زدم اونا هم نبود .کسی میدونه چرا و باید چیکار کرد؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام

شما باید مدلی که زیر لپ تاپ خورده وارد کنی و اگر نبود که بعید میدونم به نمایندگیش زنگ بزن البته اگر کارت گارانتی داره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من ی لپ تاپ خریدم اما مدل لپ تاپ تو سایت ایسوس نیست .رفتم دیجیکالا چند مدل دیگه رو اسمشونو تو سایت ایسوس سرچ زدم اونا هم نبود .کسی میدونه چرا و باید چیکار کرد؟
    بعضی مدل های ایسوز فقط مخصوص ایران یا کشورهای خاورمیانس...احتمالا ب همین دلیله...البته احتمالا مدل مشخصات مشابه گلوبال هم داره اما با اسمی دیگه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام

تو بخش خاورمیانه یا کشور های عربی سرچ کنید میاد. یعنی وارد سایت ایسوس که شدید لوکیشن رو مثلا امارات بزنید. اگر این صفحه نمیاد و مستقیم می رید تو سایت گلوبال شون باید کش مرورگر و کوکی ها رو پاک کنید تا صفحه ش بیاد یا اصلا از منو های سایت کشور رو تغییر بدید.

اگر هم لپ تاپ شما دارای حروف عربی یا فارسی نیست باید سایت های کشورهای آفریقایی یا هند رو سرچ کنید. حتما هست. سایت نوت بوک چک هم هست که اطلاعات جامعی داره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •