تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: مشکل بعد از اضافه کردن کارت حافظه به حافظه اصلی گوشی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض مشکل بعد از اضافه کردن کارت حافظه به حافظه اصلی گوشی

سلام دوستان
    از طریق اموزشی که یکی از دوستانم انجام داده بود و نتیجه هم گرفته بود ،کارت حافظه 32 گیگ را به حافظه اصلی گوشی (honor 4x) اضافه کردم ، اما مشکل اینجاست که در ظاهر همه چی درسته ، مقدار حافظه نزدیک 33 گیگ نشون میده اما فضای خالی صفره و برنامه ای را نمیتوان نصب کرد چون پیغام میده حافظه پره ، و اینکه نمیتونم مموری کارتو فرمت کنم و به حالت اولش بر گردونم چون تو قسمت فرمت کارت دکمه فرمت وجود نداره، خواهش میکنم کمکم کنید

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

مموری کارتت سالمه؟؟؟؟

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام دوستان
    از طریق اموزشی که یکی از دوستانم انجام داده بود و نتیجه هم گرفته بود ،کارت حافظه 32 گیگ را به حافظه اصلی گوشی (honor 4x) اضافه کردم ، اما مشکل اینجاست که در ظاهر همه چی درسته ، مقدار حافظه نزدیک 33 گیگ نشون میده اما فضای خالی صفره و برنامه ای را نمیتوان نصب کرد چون پیغام میده حافظه پره ، و اینکه نمیتونم مموری کارتو فرمت کنم و به حالت اولش بر گردونم چون تو قسمت فرمت کارت دکمه فرمت وجود نداره، خواهش میکنم کمکم کنید
    درود

کارت حافظه را ب یک کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز (ترجیحا ویندوز 10) متصل کنید

سپس با استفاده از نرم افزار HDD Low.Level.Format آن را فرمت کنید

سپس File Explorer را باز کرده و بر روی کارت حافظه کلیک راست کرده و گزینه Format را کلیک کنید

در پنجره فرمت گزینه Restore Device Default را انتخاب کرده و عملیات فرمت را آغاز کنید

نکته:همیشه قبل از جدا کردن کارت حافظه از دستگاه های مختلف اول آن را Eject (خارج کردن بصورت امن) کنید

Last edited by CORTANA; 19-10-2020 at 00:40.

5. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام ،اره سالمه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

درود

کارت حافظه را ب یک کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز (ترجیحا ویندوز 10) متصل کنید

سپس با استفاده از نرم افزار HDD Low.Level.Format آن را فرمت کنید

سپس File Explorer را باز کرده و بر روی کارت حافظه کلیک راست کرده و گزینه Format را کلیک کنید

در پنجره فرمت گزینه Restore Device Default را انتخاب کرده و عملیات فرمت را آغاز کنید

نکته:همیشه قبل از جدا کردن کارت حافظه از دستگاه های مختلف اول آن را Eject (خارج کردن بصورت امن) کنید

سلام ،وقتی به کامپیوتر وصل میکنم اصلا شناخته نمیشه انگاری اصلا متصل نیست ولی تو disk management بصورت no media وجود داره که با رایت کلیک تو گزینه ها ، گزینه فرمت وجود نداره ،
    من با برنامهminimal Adb fastboot خواستم مموری را به حافظه اصلی اضافه کنم ،از طریق این برنامه نمیشه فرمتش کرد ؟

تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام ،وقتی به کامپیوتر وصل میکنم اصلا شناخته نمیشه انگاری اصلا متصل نیست ولی تو disk management بصورت no media وجود داره که با رایت کلیک تو گزینه ها ، گزینه فرمت وجود نداره ،
    من با برنامهminimal Adb fastboot خواستم مموری را به حافظه اصلی اضافه کنم ،از طریق این برنامه نمیشه فرمتش کرد ؟
    درود

نرم افزار معرفی شده مربوطه را تست کردید؟

9. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

درود

نرم افزار معرفی شده مربوطه را تست کردید؟

بله نرم افزار مربوطه(نسخه free) را نصب و اجرا کردم اما متاسفانه درایو مموری کارت وجود نداره ،فقط هارد سیستمو شناسایی میکنه
    Last edited by abbas-t; 20-10-2020 at 08:45.

تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

بله نرم افزار مربوطه(نسخه free) را نصب و اجرا کردم اما متاسفانه درایو مموری کارت وجود نداره ،فقط هارد سیستمو شناسایی میکنه
    درود

سیستم عامل اوبونتو را بصورت زنده (Live/Try) اجرا کرده و سپس مموری را ب سیستم متصل نمایید

سپس بر روی آن کلیک راست کرده و همانند ویندوز، آن را فرمت کنید

12. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

درود

سیستم عامل اوبونتو را بصورت زنده (Live/Try) اجرا کرده و سپس مموری را ب سیستم متصل نمایید

سپس بر روی آن کلیک راست کرده و همانند ویندوز، آن را فرمت کنید

با تشکر از شما ،من تجربه ای ندارم ،این سیستم عامل در محیط ویندوز اجرا میشه؟میدونم تو زحمت میفتین ،اگه کمی درباره نصب و راه اندازیش
    توضیح بدین و لینک دانلودشو هم بزارین ممنون میشم

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

با تشکر از شما ،من تجربه ای ندارم ،این سیستم عامل در محیط ویندوز اجرا میشه؟میدونم تو زحمت میفتین ،اگه کمی درباره نصب و راه اندازیش
    توضیح بدین و لینک دانلودشو هم بزارین ممنون میشم
    كارتت اسيب ديده چطور ميگي سالمه؟؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •