تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: Real Madrid CF | لوس بلانکوس | فصل 2020-2021

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کارلو آنچلوتی با اورتون فسخ کرد و سرمربی رئال مادرید شد

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سرخیو راموس قصد جدایی نداشت و بسیار ناراحت است / ادعای کوپه

ظاهراً باشگاه رئال مادرید و شخص فلورنتینو پرز اقدامی برای ادامه همکاری با سرخیو راموس نکرده است.

سرخیو راموس، کاپیتان تیم رئال مادرید بعد از 16 سال و کسب تمامی عناوین و افتخارات ممکن با پیراهن این تیم، فردا به طور رسمی جدا خواهد شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از COPE، راموس احساس دل شکستگی می کند، چرا که قصد جدایی نداشت. او طی دو روز اخیر تصور می کرد که از سوی باشگاه اقدامی صورت خواهد گرفت اما هیچ اتفاقی رخ نداد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سرخیو راموس: هرگز قصد جدایی از رئال مادرید نداشتم؛ نمی دانستم که پیشنهاد باشگاه تاریخ انقضا دارد!

سرخیو راموس، حالا دیگر کاپیتان سابق رئال مادرید محسوب می شود و این داستان عاشقانه بعد از 16 سال به پایان خود رسید.

سرخیو راموس در کنفرانس مطبوعاتی آخر حضور پیدا کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

می خواستم ادامه دهم. استحقاقش را داشتم. باشگاه می دانست که مشکل من هرگز پول نبوده، من فقط قراردادی دو ساله می خواستم... من همیشه گفته ام که رئال مادرید و سرخیو راموس زوج بی نقص و موفقی بودند. حالا زمان آن رسیده که به دنبال تیم دیگری باشم و شادی و عناوین قهرمانی را در جای دیگری جستجو کنم. یک هفته پیش به من گفته شد که مهلت پیشنهاد به پایان رسیده است. تعجب کردم. نمی دانستم که پیشنهاد باشگاه تاریخ انقضا دارد. هیچکس به من نگفته بود که برای تصمیم گیری اولتیماتومی وجود دارد. هیچوقت به فکر باشگاه جدیدی نبوده ام. تماس هایی دریافت کردم اما هیچوقت به دنبال تیم جدیدی نبودم.

پس آیا فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید بود که خبر انقضای پیشنهاد را داد یا از طریق فرد دیگری این را فهمیدید؟

این جلسات خصوصی هستند و افشای آن دور از احترام برای باشگاه و رئیس است. مسائلی هست که شخصی می مانند، اما به من هم از طریق بردارم (مدیر برنامه) اطلاع داده شد و ما تعجب کردیم که بی اطلاع تاریخ انقضای پیشنهاد فرا رسیده است. وقتی سرخیو راموس را به خدمت می گیرید، او را با تمام فضایل و نقایص پذیرفته اید و من این راموس را که خودم هستم، دوست دارم. سوتفاهم ها در گذشته مانده است. نمی خواهم مقابل کسی قرار بگیرم، اما حقیقت را هم می گویم.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید به پایان رسید

قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید تا پایان روز 30 ژوئن 2021 اعتبار داشت. راموس دیروز تغییراتی در بیو اینستاگرام و توییتر خود ایجاد کرد و عبارت "کاپیتان رئال مادرید" را برداشت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کاسیاس یک قد کوتاه بیچاره است؛ رائول حتی یک پیراهن هم نمی فروخت!

رسوایی فایل صوتی فلورنتینو پرز ادامه دارد؛ توهین باورنکردنی به رائول و کاسیاس

رسانه ال کانفیدنشال اسپانیا امروز چند فایل صوتی جنجالی از فلورنتینو پرز، منتشر کرده که در آن رییس رئال مادرید به تندی از رائول گونزالس و ایکر کاسیاس، اساطیر رئال مادرید انتقاد می کند و به تحقیر آن ها می پردازد. به نقل از مادرید زون، فایل های صوتی فلورنتینو پرز که مربوط به سال 2006 است، به شرح زیر است:

کاسیاس به درد دروازه بانی رئال مادرید نمی خورد. می خواهید چه بگویم؟ او خوب نیست و هرگز نبوده. ما ناکامی بزرگی داشته ایم. کاسیاس کلاهبردار بزرگی است و دیگر کلاهبردار، رائول است. این دو، کلاهبرداران بزرگ رئال مادرید هستند. بازیکنان خودخواه هستند و نمی توان اصلا روی آن ها حساب کرد. چیزهای زیادی در زندگی ام دیده ام اما هیچ کدام به اندازه بازیکنان فوتبال، بد و ریاکار نیستند.

رائول یک پیراهن هم نمی فروشد

ببینید دیوید بکام پسر خوب و باهوشی است، او سالانه 30 میلیون یورو درآمدزایی دارد. رونالدو نازاریو به همچنین و زیدان هم سالانه 25 میلیون یورو درآمد زایی دارد. اما رائول را ببینید؛ هیچ چیزی از او به فروش نمی رود، هیچ چیز. او ارزش رسانه ای ندارد و حتی یک پیراهن هم نمی فروشد. رائول واقعا بد است. او اعتقاد دارد خود رئال مادرید است، هم خودش و هم مدیربرنامه اش. رائول یکی از بزرگ ترین دلایلی است که رئال مادرید را ترک کردم. او مقصر اصلی است. رائول در حال نابود کردن رئال مادرید است. او پسر بد و وحشتناکی است.

کاسیاس یک بیچاره قد کوتاه است

کاسیاس یک پسر بیچاره قد کوتاه است و عملکردش به کیفیت رابطه اش با نامزدش بستگی دارد. او مثل یک عروسک کوچک است. ال کلاسیکویی که برای قهرمانی می جنگیدیم را یادتان است؟ روز جمعه کاسیاس دیر به تمرینات آمد چون او با نامزدش حرف می زد. عجب جوکی! همان دختر، سارا کاربونرو که نامزد کاسیاس است؛ اصلا به او اعتماد ندارم. او از آن دست دخترهایی است که برای پول و شهرت دست به هر کاری می زنند. این دختر احتمالا فکر می کند یک ستاره سینمایی است*. ایکر کاسیاس مثل سگ کوچک است که او را به گردش می برید، در همین حد لوس است.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •