تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: داغ کردن لپتاپ

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض داغ کردن لپتاپ

سلام
    دوستان core i 7 dell دارم. الان دماش رو نگاه میکنم همه core ها روی 90 درجه هستن به خصوص موقع کار با اینترنت خیلی داغ میکنه. پنکه هم کار میکنه فکر کنم. این لپتاپ تقریبا 9 سالشه. به نظرتون چشه و چیکار کنم؟

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام
    دوستان core i 7 dell دارم. الان دماش رو نگاه میکنم همه core ها روی 90 درجه هستن به خصوص موقع کار با اینترنت خیلی داغ میکنه. پنکه هم کار میکنه فکر کنم. این لپتاپ تقریبا 9 سالشه. به نظرتون چشه و چیکار کنم؟
    درود

درپوش پشتی لب تاب را باز کرده و سپس تمامی قسمت های مختلف مادربرد را پاک کنید

این مشکل میتواند نرم افزاری باشد

نرم افزار ها و پروسه هایی ک غیر ضروری هستند را در Task manager متوقف کنید

در سربرگ Startup بر روی تمامی نرم افزار های موجود در لیست کلیک راست کرده و گزینه Disable را انتخاب کنید

خمیر سیلیکون پردازنده (CPU) را تعویض کنید (این کار را شخصا انجام ندهید و حتما آن را ب یک تعمیرکار حرفه ای بسپارید)

در صورتی ک مشکل برطرف نشد اعلام کنید تا راه حل دیگری معرفی شود

Last edited by CORTANA; 14-10-2020 at 03:50.

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

ممنون
    واللا باز که میکنم نرم افزار خاصی دیده نمیشه. همون فایر فاکس هست فقط وقتی فقط اینترنت کار میکنه
    فکر کنم باید نشون بدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

این دما برای لپ تاپ به شدت خطرناکه TJ MAX هم معمولا رو ۹۰ تا ۱۰۰ درجه هستش در core temp
    یعنی لپ تاپ داره رو نهایت دما خودش کار میکنه و ممکنه باعث خرابی گرافیک یا بقیه قطعات لپ تاپ بشه

ببرید پیش یک فرد حرفه ای و کار بلد هم لپ تاپ رو کاملا گرد گیری کنه و هم ( خمیر سیلیکون ) لپ تاپ رو عوض کنه .

5. 2 کاربر از Cinema2Cinema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

این دما برای لپ تاپ به شدت خطرناکه TJ MAX هم معمولا رو ۹۰ تا ۱۰۰ درجه هستش در core temp
    یعنی لپ تاپ داره رو نهایت دما خودش کار میکنه و ممکنه باعث خرابی گرافیک یا بقیه قطعات لپ تاپ بشه

ببرید پیش یک فرد حرفه ای و کار بلد هم لپ تاپ رو کاملا گرد گیری کنه و هم ( خمیر سیلیکون ) لپ تاپ رو عوض کنه .
    ممنون
    چراز اکثرا وقتی اینترنت کار میکنم میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

ممنون
    چراز اکثرا وقتی اینترنت کار میکنم میشه؟
    وقتی که به اینترنت وصل میشید گرافیک و سی پی یو در معرض استفاده خیلی بیشتر ی قرار میگیرن ( همچنین تو تماشای فیلم ) و بعد یک مدت فن شروع به صدا کردن میکنه و لپ تاپ داغ میکنه وگرنه اگه در حالت عادی لپ تاپ رو روشن کنید ثابت رو صفحه دسک تاپ باشه تا این میزان داغ نمیکنه چون استفاده ای داره ازش نمیشه

برای لپ تاپ شما که ۹ سال از عمرش گذشته طبیعی هست و این گرد گیری و تعویض خمیر سیلیکون بهتره هر یکسال یکبار صورت بگیره تا لپ تاپتون همیشه تو دمای نرمال باشه تا از اسیب به قطعات جلوگیری بشه .

8. 2 کاربر از Cinema2Cinema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •