تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 38

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی انگلستان | فصل 2020-2021

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ ژوزه مورینیو از تاتنهام اخراج شد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم رکورددار اخراج شد اونم پیاپی

ریال مادرید

چلسی

منچستر یونایتد

تاتنهام

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منچستر سیتی 1-0 تاتنهام؛ تعظیم اسپرز در برابر عظمت مسحور کننده سیتیزن ها

رایان میسون نتوانست معادلات را بر هم بزند و بدین ترتیب سیتیزن ها برای هشتمین بار در تاریخ خود قهرمان لیگ کاپ شدند.

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رسمی؛ ژوزه مورینیو از تاتنهام اخراج شد

فکر کنم رکورددار اخراج شد اونم پیاپی

ریال مادرید

چلسی

منچستر یونایتد

تاتنهام
    تاکتیکو افکارش به نظرم به لیگ جزیره نمیخوره بره ایتالیا موفق تر میشه
    بعدشم لوی نباید اخراجش میکرد حداقل جلو سیتی بازی میکرد تیمو رسونده بود فینال
    تیمو 14 تحویل گرفت اورد ششم حالا توقع داشتن با وجود غول های لیگ برتر تاتنهام بیاد زرتی فصل بعدش قهرمان بشه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منچستر سیتی و نزدیک تر شدن به رویای فتح لیگ قهرمانان اروپا در پاریس / کاریکاتور

شب گذشته، تیم های پاری سن ژرمن و منچستر سیتی در دور رفت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی 2-1 سیتیزن ها به پایان رسید.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پپ گواردیولا: چلسی با عملکردی خوب مقابل رئال مادرید، پادشاه لیگ قهرمانان اروپا به فینال صعود کرد

سرمربی اسپانیایی سیتیزن ها به تمجید از چلسی و سرمربی آلمانی این تیم می پردازد.

تیم های چلسی و منچستر سیتی فردا (شنبه) و در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم خواهند رفت.

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی باشگاه منچستر سیتی راجع به اهمیت قهرمانی در لیگ برتر انگلیس می گوید:

همیشه گفته ام که اهمیت قهرمانی در لیگ برتر انگلیس از سایر رقابت ها بیشتر است. از نظر مالی، کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای تیم ها مهم است اما بدون شک لیگ برتر مهم ترین رقابت محسوب می شود. لیگ قهرمانان اروپا نیز خیلی خوب و خاص است اما در اینجا (لیگ برتر) ثبات اهمیت زیادی دارد. 4 بازی دیگر را در پیش داریم و برای قهرمانی فقط به 2 امتیاز نیاز داریم. فردا فرصت بسیار خوبی برای قهرمانی است زیرا با کسب پیروزی در بازی فردا موفق به کسب قهرمانی خواهیم شد.

اول از همه به چلسی بابت صعود به فینال لیگ قهرمانان تبریک می گویم. آن ها عملکرد خوبی مقابل رئال مادرید، پادشاه لیگ قهرمانان اروپا داشتند. به فینال فکر نمی کنم زیرا طی این 20 روز اتفاقات زیادی می تواند رخ دهد. در بازی های آتی نیز تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام خواهیم داد و بازیکنان مدنظر خود را نیز به میدان می فرستیم.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منچستر یونایتد 1-2 لسترسیتی؛ حکم قهرمانی منچستر سیتی امضا شد

رسمی؛ منچسترسیتی قهرمان لیگ برتر انگلیس در فصل 2020/21

9. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پپ گواردیولا پس از فتح لیگ برتر 2020/21: این سخت ترین قهرمانی ما در لیگ برتر بود

کارنامه پرافتخار پپ گواردیولا؛ 12 فصل مربیگری، 9 قهرمانی در لیگ، 31 قهرمانی در همه رقابت ها

11. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پپ گواردیولا: کلوپ و آنچلوتی را تحسین می کنم؛ قهرمانی لیگ برتر با وجود رقیبان بزرگ، دستاوردی بزرگ است

پپ گواردیولا، سرمربی منچستر سیتی در کنفرانس خبری پیش از بازی با نیوکاسل حضور پیدا کرد و در مورد دی بروین، کلوپ و قهرمانی در لیگ برتر صحبت کرد. پپ گواردیولا در مورد مقایسه قهرمانی امسال با سایر سال ها گفت:

همه قهرمانی ها مانند هم هستند، همیشه دشوار و همیشه لذت بخش است. این قهرمانی با وجود شیوع بیماری و این مشکلات، باعث می شود که کسب آن لذت بخش باشد. میزان تلاشی که پشت موفقیت های تیم است، تمام قهرمانی ها را باورنکردنی می کند.

آیا قهرمانی در لیگ برای فینال لیگ قهرمانان انگیزه مضاعفی به شما می دهد؟

کسب عنوان همیشه خوب است و مهم نیست چه زمانی باشد. ما برای بازی های بعدی مان مقابل نیوکاسل، برایتون و اورتون آماده می شویم. سپس آخرین بازی برابر چلسی در فینال لیگ قهرمانان را خواهیم داشت. بهترین راه برای آماده شدن برای فینال، این است که هر روز خوب تمرین کنید و در چنین بازی هایی خوب بازی کنید.

پیام کلوپ به تو؟

من واقعاً قدردان او و کارلو آنچلوتی هستم. من به پیام هایم پاسخ نمی دهم اما امروز این کار را خواهم کرد. من قدردان کاری هستم که کردند. من آن ها را تحسین می کنم. این موضوع الهام بخش من بود و او به واسطه تیم های خود در دورتموند و لیورپول، مرا به مربی بهترین تبدیل می کند و باعث می شود که در مورد بازی ها و حریفان فکر کنم. من می خواهم بگویم که خیلی ممنونم و از او و کارلو قدردانی می کنم.

موفقیت در انگلیس؟

من با کسانی که پنج سال است در کنار آن ها کار می کنم، خیلی احساس خوبی دارم. کسب عنوان لیگ برتر مهم است اما ما در ده سال گذشته تصویر بزرگی در منچسترسیتی ایجاد کرده ایم و پنج بار فاتح لیگ برتر شده ایم. در هشت فصل قبلی، ما چهار بار قهرمان شده ایم. این باورنکردنی است. این مهم تر از فقط کسب عنوان است. ما در فصول زیادی در لیگ قهرمانان بوده ایم و کسب 5 قهرمانی در یک دهه اخیر لیگ برتر، اتفاق بزرگی است. بازیکنان، مدیران ورزشی و افراد بسیار زیادی در این باشگاه کار می کنند تا به چنین چیزهایی برسیم. ما جاه طلبی داریم و موفقیت خود را حفظ می کنیم. ما اخلاق کاری و بسیاری از چیزهای دیگر را برای مدتی طولانی حفظ می کنیم.

سه قهرمانی در چهار سال چیزی است که هرگز انتظارش را نداشتم، همه چیز در این کشور تغییر می کند اما ما همیشه هستیم. فصل قبل ما نتوانستیم با لیورپول رقابت کنیم، آن ها غیر قابل توقف بودند اما ما دوم شدیم. هر فصل ما به قهرمانی نزدیک هستیم و فصل بعد نیز می خواهیم به آن نزدیک باشیم. هر فصل من این احساس را دارم که همه قدرتمندتر شده اند و هر سال، از همان فصل اولی که به این جا آمدم، تیم ها و مربیان قوی هستند. لیورپول امسال بدشانس بود و سال بعد به کورس برخواهد گشت. چلسی، لسترسیتی، آرسنال با میکل آرتتا، آن ها نیز پیشرفت خواهند کرد. به وست هم نگاه کنید که این فصل چقدر خوب بود و متاسفانه در بازی های اخیر دکلان رایس که بسیار مهم است و آنتونیو را در اختیار نداشتند. قهرمانی در لیگ برتر این فصل با رقبای بزرگی که داشتیم، دستاورد بزرگی محسوب می شود.

چگونه قهرمانی در لیگ برتر را جشن گرفتی؟

خیلی خوب بود، معمولاً جشن های غیرمنتظره بهترین جشن ها هستند. ما کمی نوشیدیم، رقصیدیم، یکدیگر را در آغوش گرفتیم و ساعت 11:30 یا 12 بود که پیتزاها رسیدند و آن بهترین لحظه شب بود. من در بهترین شرایط خودم نبودم که تصمیم بگیرم کدام پیتزا بهترین بود. همه آن ها گرد بودند! در انگلیس، جشن ها فقط شامل مشروبات الکلی می شوند و خبری از غذا نیست و من درک نمی کنم چرا، به همین دلیل وقتی پیتزاها رسیدند بهترین لحظه برای من بود.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

چلسی 0-1 لسترسیتی؛ زنده باد فوتبال

لسترسیتی با شکست دادن چلسی در فینال جام حذفی انگلیس، برای پنجمین بار در تاریخ خود قهرمان این رقابت ها شد. حالا تنها شانس توماس توخل و شاگردانش برای جام گرفتن در این فصل، فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر منچسترسیتی است.

خلاصه بازی چلسی 0-1 لسترسیتی (فینال جام حذفی انگلیس - 2020/21)

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لسترسیتی برای اولین بار در تاریخ 137 ساله خود فاتح جام حذفی انگلیس شد

با برتری 1-0 لسترسیتی مقابل چلسی در فینال جام حذفی انگلیس 2020/21، روباه ها برای اولین بار فاتح این رقابت ها شدند. روباه ها حالا قهرمانی در همه جام های معتبر فوتبال انگلستان را تجربه کرده اند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •