تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 36

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی اسپانیا | فصل 2020-2021

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض فوتبال باشگاهی اسپانیا | فصل 2020-2021

فوتبال باشگاهی اسپانیا | فصل 2020-2021

مانوئل پیگرینی: بازی مقابل رئال مادرید، VAR و یک کارت قرمز به طور همزمان سخت است

مانوئل پیگرینی، سرمربی تیم رئال بتیس بعد از شکست 3-2 مقابل رئال مادرید به انتقاد از تصمیمات داوری پرداخت.

مانوئل پیگرینی که تیمش تا پایان نیمه اول 2-1 از رئال مادرید پیش بود، در نیمه دوم با اخراج امرسون و یک ضربه پنالتی به سود رئال مادرید، بازی را به مدافع عنوان قهرمانی واگذار کرد.

سرمربی شیلیایی رئال بتیس در پایان بازی گفت:

یک پنالتی، یک کارت قرمز، VAR و رئال مادرید، همگی با هم خیلی سخت است. منظور من این است که بازی مقابل رئال مادرید، VAR و کارت قرمز همگی به طور همزمان، سخت است. داور بازی مسئول برقراری عدالت است و مطمئناً حق با اوست. ما باید تصاویر بازی را مجدداً بازبینی کنیم. من عملکرد تیمم در زمان 11 مقابل 11 را به یاد خواهم داشت. باید جایگیری کریم بنزما در صحنه گل به خودی امرسون را بازبینی کنیم، اما VAR تصمیم گیرنده بود. من از VAR خوشم می آید. به نظر من خطوط آفساید بسیار مهم هستند، اما متأسفانه گاهی اوقات همه چیز علیه شما پیش می رود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک فصل پیش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ارزشمندترین بازیکنان لالیگای اسپانیا از نگاه ترنسفرمارکت (سپتامبر 2020)

نام 11 بازیکن رئال مادرید، 9 بازیکن بارسلونا و 6 بازیکن اتلتیکو مادرید در میان 30 بازیکن ارزشمند لالیگای اسپانیا از نگاه وب سایت ترنسفرمارکت در آغاز فصل 2020/21 دیده می شود.

لیونل مسی کاپیتان 33 ساله بارسلونا همچنان با 112 میلیون یورو ارزشمندترین بازیکن لالیگا است. آنتوان گریزمان دیگر مهاجم بارسلونا با 96 میلیون یورو در جایگاه دوم قرار دارد و ژائو فلیکس ستاره پرتغالی اتلتیکو مادرید با 81 میلیون یورو ارزش در جایگاه سوم لیست قرار گرفته است.

ادن هازارد وینگر بلژیکی رئال مادرید با 80 میلیون یورو ارزشمندترین بازیکن لوس بلانکوس است. میکل اویارزابال از رئال سوسیداد با 60 میلیون، ارزشمندترین بازیکن میان بازیکنان تیم هایی به غیر از سه تیم بزرگ لالیگا است. آنسو فاتی با 17 سال و 50 میلیون یورو ارزش، جوانترین بازیکن این لیست است.

یان اوبلاک دروازه بان اتلتیکو مادرید با 80 میلیون یورو، رافائل واران مدافع رئال مادرید با 64 میلیون یورو و فرنکی دی یونگ هافبک بارسلونا با 72 میلیون یورو به ترتیب ارزشمندترین دروازه بان، مدافع و هافبک لالیگا هستند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رئال مادرید 0-4 بارسلونا؛ پیروزی قاطع بلوگرانا در اولین الکلاسیکوی زنان

نخستین الکلاسیکوی تاریخ فوتبال زنان، با شکست 4-0 رئال مادرید در خانه همراه شد.

تیم بانوان رئال مادرید در نخستین هفته لیگ زنان اسپانیا میزبان تیم بانوان بارسلونا بود که در نهایت سفید پوشان مادریدی با نتیجه 4-0 تن به شکست دادند. گل های بارسلونا را پاتریشیا گیخارو، ماریا ایزابل رودریگز (گل به خودی)، لیک مارتنز و الکسیا پوتیاس به ثمر رساندند.

با این پیروزی، بارسلونا که مدافع عنوان قهرمانی نیز محسوب می شود؛ در صدر جدول لیگ زنان قرار گرفت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رئال مادرید هفته دشواری را سپری کرد

این موضوع سوژه آخرین کاریکاتور عمر مومنی کاریکاتوریست وب سایت گل قرار گرفته است.

دو شکست مقابل کادیز و شاختار دونتسک در آستانه ال کلاسیکو انتقادها را از رئال مادرید زیاد کرده است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اسپورت؛ یک سرقت کلاسیک

تصمیم اتخاذ شده توسط مارتینز مونوئرا تعادل بازی را به طور کلی به هم زد.

موندو؛ کومان منفجر می شود

سرمربی بارسلونا پس از شکست 3-1 تیمش انتقاد زیادی از تصمیمات داوری انجام داد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سرقت بزرگ در ال کلاسیکو
    اشتباه بزرگو لنگله کرد که با وجود دونستن شرایط داوری لالیگا پیراهن راموسو کشید و اجازه داد همچین دایو قشنگی بره

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

وقتی می بازین شروع می کنین رفتن دنبال اشتباهات داوری و ...
    بذارین حالا که دنبال اشتباهات داوری برای بارسا هستید ، اینم ببینید که یه چیزهایی حالیتون بشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " target="_blank" rel="nofollow">http://<a href="https://uupload.ir/v...&#91;/IMG]</a>

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

آپلود خود p30 مشکل داشت ، امیدوارم پاک نکنه
    فیلم گویا تره

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

انتقاد تند ایسکو از زیدان: نمی‌گذارد بازی کنم

ایسکو ستاره رئال مادرید با انتقادی بی‌سابقه از سرمربی‌اش زین الدین زیدان او را متهم کرد که اجازه نمی‌دهد به اندازه‌ای که باید برای رئال بازی کند.

هافبک تیم ملی اسپانیا در دو بازی اخیر رئال مادرید حتی یک دقیقه هم به میدان نرفته است. در واقع ایسکو 28 ساله که در تابستان با مصدومیتی از ناحیه مچ پا مواجه شد، در این فصل به ندرت و فقط 4 بار برای تیمش به میدان رفته است.

بازیساز پیشین مالاگا از وضعیت خود راضی نیست و با توجه به تصاویر شکار شده از سوی مویستار، قبل از بازی ال کلاسیکو در حالی که روی نیمکت نشسته است، رو به هم تیمی هایش می گوید:

اگر قرار باشد مرا تعویض کند، مرا در دقیقه 50 یا 60 بازی از زمین بیرون می کشد؛ حتی بعضا در بین دو نیمه. اما اگر قرار باشد مرا به زمین بفرستد، این کار را در دقیقه 80 انجام می دهد.

If he has to put me on, he’ll do it in the 80th minute - Real Madrid midfielder Isco hits out at manager Zidane

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بواتنگ: همیشه می گفتم رونالدو بهترین بازیکن دنیاست اما فهمیدم مسی چیز دیگری است

کوین پرینس بواتنگ با وجود تمجید ویژه از کریستیانو رونالدو، معتقد است لیونل مسی بازیکنی فراتر از بازیکنان فعلی فوتبال است.

کوین پرینس بواتنگ، مهاجم سابق میلان، بارسلونا و تیم ملی غنا که این روزها در تیم مونتزا در سری بی بازی می کند، مصاحبه جذابی با دیلتا لئوتا، خبرنگار مشهور ایتالیایی انجام داد.

نظم و خوش قولی ام آلمانی است، سرزندگی و هیجانم غنایی است اما ترکیب این ها می شود ایتالیایی و حس می کنم ایتالیایی هستم. شش ماه اول حضورم در بارسلونا فوق العاده بود. اوایل کار باورم نمی شد که در بارسلونا هستم. در واقع وقتی فهمیدم تیمی از بارسلونا مرا می خواهد، فکر کردم اسپانیولِ بارسلونا است نه اف سی بارسلونا. تمرین در کنار مسی باعث شد زبانم بند بیاید. من همیشه می گفتم کریستیانو رونالدو در جهان بهترین است اما پس از هم تیمی شدن با لیونل مسی، فهمیدم لئو چیز دیگری است، او یک فوتبالیست و انسان عادی نیست. پس از تمرین کنار مسی، برای اولین بار در دوران فوتبالم حس کردم ضعیف و بیچاره هستم. او کارهای فوق العاده ای انجام می داد، طوری که می خواستم بگویم دیگر فوتبال بازی نخواهم کرد. البته کریستیانو یک ماشین جنگی است و نحوه مدیریت او در خصوص بازی اش واقعا خیره کننده است. همه جوانان باید رونالدو را الگو قرار دهند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بارسلونا 5-0 رئال مادرید / 10 سال از یکی از بهترین نمایش های بلوگرانا در ال کلاسیکو گذشت

10 سال پیش در چنین روزی و در سالگرد تاسیس باشگاه بارسلونا، این تیم موفق شد یکی از بهترین عملکردهای خود در تاریخ ال کلاسیکو را به نمایش گذارد.

بارسلونا در تاریخ 29 نوامبر 2010 در یکی از ال کلاسیکوهای جذاب به مصاف رئال مادرید رفت و موفق شد با درخشش داوید ویا و لیونل مسی بر رقیب دیرینه خود غلبه کند.

در روزی که کریستیانو رونالدو، پپ گواردیولا را هل داد و موجب درگیری میان بازیکنان دو تیم شد و سرخیو راموس با لیونل مسی، کارلس پویول و ژاوی درگیر شده و از زمین مسابقه اخراج شد، بارسلونا موفق شد با پنج گل از سد رئال مادرید در استادیوم نیوکمپ عبور کند و یک طرفه ترین نتیجه ال کلاسیکو در قرن جاری را رقم زد.

ادامه و خلاصه بازی

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •