تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 36

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی اسپانیا | فصل 2020-2021

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

واکنش توییتر بارسلونا به طعنه اکانت سویا: فوتبال احترام گذاشتن است

بارسلونا با شکست سویا، ضمن ثبت بازگشتی به یادماندنی، راهی فینال کوپا دل ری شد.

چندی پیش اکانت توییتر سویا با عکس عبور کیلیان ام باپه از جرارد پیکه و سعی پیکه در متوقف کردن او، ترولی درست کرده بود و اشاره ای داشت به حضور خودشان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و اینکه دیگر در لیگ اروپا، جایی که رکورددار قهرمانی هستند، حضور ندارند. بعد از کامبک بارسلونا مقابل سویا اما اکانت این باشگاه به طعنه سویا واکنش نشان داد و نوشت:

فوتبال (درباره) احترام گذاشتن است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیونل مسی بهترین بازیکن ماه فوریه لالیگا

لیونل مسی پس از عملکرد درخشانی که همراه با بارسلونا در دومین ماه 2021 داشت، به عنوان بهترین بازیکن فوریه لالیگا انتخاب شد. مسی در 6 بازی این ماه آمار درخشان 8 گل و 2 پاس گل را به نام خودش ثبت کرد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اتلتیکو مادرید 1-1 رئال مادرید؛ تساوی به کام بارسلونا

لوییس سوارز 15

کریم بنزما 88

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آریگو ساکی: گواردیولا ماه نوامبر از من مشورت خواست؛ فلورنتینو پرز قبل از ال کلاسیکو گفت تو با مایی یا آنها؟

آریگو ساکی با اینکه مدیریت فنی رئال مادرید را به عهده داشت، شاگرد سابقش فرانک رایکارد را فراموش نکرده بود و پیش از آغاز ال کلاسیکو او را آرام کرده است.

آریگو ساکی فردا 75 ساله می شود و قصد بازگشت به فوتبال را ندارد. مربی اسطوره ای سابق میلان و تیم ملی ایتالیا در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:

قبل از آغاز کلاسیکو بود که فرانک رایکارد در جایگاه تماشاگران برنابئو سیگار می کشید. من او را آرام کردم و گفتم: "نگران نباش شما 3-0 پیروز می شوید. ما تیمی رقابتی نیستیم." (فرانک رایکارد شاگرد ساکی در میلان به عنوان بازیکن بود). فلورنتینو (پرز) آن را شنید و پرسید: "تو با مایی یا با آنها؟" اما بارسلونا واقعا 3-0 برنده شد.

ساکی همچنین رابطه بسیار خوبی با پپ گواردیولا دارد. او بارها از پپ تمجید کرده و سرمربی منچستر سیتی هم ساکی را الهام بخش خود خوانده است:

در ماه نوامبر پپ در سخت ترین برهه فصل به من زنگ زد و مشورت کرد. به او گفتم آنها (منچسترسیتی) دیگر از جلوی زمین خوب پرس نمی کنند. حالا آنها دوباره این کار را انجام می دهند. پپ بازیکنان زیر نظرش را پیشرفت می دهد زیرا ایده و شجاعت به آنها منتقل می کند. همان کاری که من در میلان می کردم. در حال حاضر فکر می کنم میلان و آتالانتا فوتبال بهتری در سری آ بازی می کنند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ال کلاسیکوی تعیین کننده | روزنامه های ورزشی اروپا؛ شنبه 10 آوریل 2021

بستری شدن دنیله دروسی در بیمارستان و ال کلاسیکوی حساس امشب، تیتر روزنامه های امروز است

مارکا

ال کلاسیکو؛ می خواهیم دوباره این را ببینیم

موندو دپورتیوو

ال کلاسیکوی تعیین کننده؛ زنده باد بارسا

7. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

انصافا زیبایی ال کلاسیکو با تقابل دو سوپراستار مسی و رونالدو به شدت جذاب می شد
    الان انگار یه جا میلنگه

9. این کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اثبات شد؛ حق در ال کلاسیکو با جرارد پیکه بود

اعتراض جرارد پیکه به گیل مانزانو در مورد وقتهای اضافی ال کلاسیکو درست بوده است.

حواشی و جنجال های ال کلاسیکو بعد از سوت پایان نیز تمام نشد و جرارد پیکه بعد از اتمام مسابقه برای اعتراض به داوری وارد زمین شد. در واقع در نیمه دوم 9 دقیقه و 50 ثانیه جریان بازی متوقف بود، اما گیل مانزانو تنها چهار دقیقه و 20 ثانیه وقت اضافی گرفت که این تصمیم باعث اعتراض بازیکنان بارسلونا به خصوص جرارد پیکه شد.

حالا امروز در برنامه El Golazo de Gol ثابت شد که در نیمه دوم چهار دقیقه و 19 ثانیه برای گل ها و تعویض ها، دو دقیقه و هشت ثانیه به علت تعویض گوشی داور و سه دقیقه و 23 ثانیه برای اعتراض بازیکنان وقت تلف شده که این رقم در مجموع 9 دقیقه و 50 ثانیه می شود.

زمانیکه جرارد پیکه برای اعتراض راهی زمین شد، ابتدا لوکا مودریچ در بین راه و به طعنه به او گفت انتظار چند دقیقه وقت اضافی داشته است. البته این طعنه نیز مانع جرارد پیکه نشد و او به سمت داور رفته و به شدت به او اعتراض کرد. البته این بررسی نشان می دهد در این موضوع حق با جرارد پیکه و دیگر بازیکنان بارسلونا بوده و داور حتی نصف وقت واقعی تلف شده نیز وقت اضافه اعلام نکرده است.

بارسلونا در وقت‌های اضافی فشار سنگینی روی دروازه رئال مادرید وارد کرده بود و امکان داشت به گل تساوی دست یابد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

خیلی جالبه ... برای برد بارسا خوب بازی کردن به معنای بردن نیست و همیشه باید غالب باشن تا ببرن... دقیقا بر عکس رئال که تو بازیایی هم که در حد متوسط ظاهر میشه میبره

12. 2 کاربر از hamidhastam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اتلتیک بیلبائو 2-1 اتلتیکو مادرید

خلاصه بازی

پنج هفته مونده تا پایان 4 تیم شانس قهرمانی دارن

14. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •