تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: تصویر ندادن لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض تصویر ندادن لپ تاپ

سلام
    ممنون میشم اگر کمکم کنید
    وقتی لپتاپ رو روشن میکنم تصویر نمیاد
    باید هی برقش رو قطع و وصل کنم تا شاید بعد از چندین بار تکرار کردن تصویرش بیاد

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام
    ممنون میشم اگر کمکم کنید
    وقتی لپتاپ رو روشن میکنم تصویر نمیاد
    باید هی برقش رو قطع و وصل کنم تا شاید بعد از چندین بار تکرار کردن تصویرش بیاد
    هنگام فشردن دکمه پاور دکمه D رو نگه دارید ببینید تصویر سه رنگ RGB میاد یا نه!
    صدای بوقی از لپتاپ به گوش میاد موقع روشن شدن؟
    ترجیحا یا به تعمیرکار مراجعه کنید یا اگه نمیکنید و میخواید اینجا دردش رو بفهمید و آگاهی لازم رو کسب کنید تا برخی تعمیرکارهای بی انصاف سرتون کلاه نظارن مدل دقیق و برند لپتاپ رو قید کنید!!!
    این مشکل عدم تصویر چندین علل میتونه داشته باشه که اولین علتش مشکل چیپ گرافیکی هست بعد پردازنده... که معمولان اگه خوش شانس باشی با یه آن تگ و تگ درست میشه که مبحثش یکم پیچیده هست...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

هنگام فشردن دکمه پاور دکمه D رو نگه دارید ببینید تصویر سه رنگ RGB میاد یا نه!
    صدای بوقی از لپتاپ به گوش میاد موقع روشن شدن؟
    ترجیحا یا به تعمیرکار مراجعه کنید یا اگه نمیکنید و میخواید اینجا دردش رو بفهمید و آگاهی لازم رو کسب کنید تا برخی تعمیرکارهای بی انصاف سرتون کلاه نظارن مدل دقیق و برند لپتاپ رو قید کنید!!!
    این مشکل عدم تصویر چندین علل میتونه داشته باشه که اولین علتش مشکل چیپ گرافیکی هست بعد پردازنده... که معمولان اگه خوش شانس باشی با یه آن تگ و تگ درست میشه که مبحثش یکم پیچیده هست...
    ممنون از شما
    انجام دادم تصویری نیومد ولی صدای بوق اومد
    بعد از چند بار قطع کردن وصل بالا اومد تصویر
    مدل هم dell vostro 1015

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

ممنون از شما
    انجام دادم تصویری نیومد ولی صدای بوق اومد
    بعد از چند بار قطع کردن وصل بالا اومد تصویر
    مدل هم dell vostro 1015
    طبق جستجویی که از گوگل کردم لپتاپ شما فاقد گرافیک مجزا هست و از نوع مجتمع هست که روی کارش رو از پروسسور لپتاپ میکشه!
    هروقت همچین مشکلی به وجود اومد کاری که گفتم انجام بدید و تعداد بوق ها رو بشمارید به احتمال فراوان 7 تا بوق ممتد بشنوید که نشون دهنده ایراد پردازنده یا همون پروسسور یا CPU هست که باید تگ و آن تگ بشه و اگه با این کار درست نشد یه CPU همون مدلی پیدا کنید روش ببنیدید.
    همینطور اگه دوباره بارها همچین مشکلی داشتید با کابل HDMI و یا در صورت فاقد بودن این درگاه با کابل VGA به مانیتور یا TV وصل کنید ببینید تصویر میاد یا نه که اگه تصویر روی نمایشگر مانیتور مجزا یا TV اومد اما خود لپتاپ نشون نداد هیچی مشکل پنل LED هست که باید چک بشه و اگه ایراد از سیم و سیم کشی نباشه کل پنل تعویض بشه. ولی اگه رو همون مانیتور یا TV باز تصویر نیومد به احتمال بسیار زیاد باز برمیگرده به پردازنده لپتاپ که معیوب هست...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •