تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: کارت خوان میخام بگیرم از کجا بگیرم ؟

داره خودمونی میشه saeedtuborg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض کارت خوان میخام بگیرم از کجا بگیرم ؟

سلام دوستان من میخام کارت خوان بگیرم برای مغازه هنوز مغازه اجاره نکردم و باید بعد اینکه مغازه پیدا کردم سریع کارت خوان بگیرم از کجا بگیرم بانک ها میدن ؟ اگه مغازه خط تلفن نداشته باشه مجبورم کارت

خوان بیسیم بگیرم این کارت خوان های فروشی چجوریه آیا تعداد تراکنش مهمه اگه بخری ؟

جواز کسب میخاد یا با اجاره نامه میدن ؟

بانک ها هم کارت خوان بیسیم میدن فقط ثابت میدن ؟

لطفا راهنمایی کنید ممنونم
    Last edited by saeedtuborg; 15-09-2020 at 22:29.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوست من اگر بخوایی از بانک هایی مثل ملت صادرات ملی و .... بگیری علاوه بر این که باید هزینه ایی رو برای کارتخوان پیش بانک گرو بزاری و تو لیست انتظار بمونی تا بیان نصب کنن برات در ضمن جواز کسب و .... باید ارایه بدی بهتره از شرکت های خصوصی مثل فن اوا و شر کت های دیگه که تو این داستان فعالیت دارن کارتخوان بگیری از اپلیکیشن دیوار هم میتونی استفاده کنی به وفور داخلش اگهی ارتخوان هست اگر هم دستگاه pax سیم کارتی بگیری هم با سیم کارت کار میکنه هم با وای فای نیازی به جواز کسب و غیره هم نیست فقط کارت ملی و شناسنامه و شماره شبا توی یه بانک ازت میخوان البته گرفتن کار تخوان از بانک هایی که گفتم یه سری امتیازات هم داره مثل دریافت وام روی گردش حساب پوز یا جایزه اما برای دریافتش هم باید صبر ایوب داشته باشی
    Last edited by yakooza; 16-09-2020 at 00:58.

3. این کاربر از yakooza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

دوست من اگر بخوایی از بانک هایی مثل ملت صادرات ملی و .... بگیری علاوه بر این که باید هزینه ایی رو برای کارتخوان پیش بانک گرو بزاری و تو لیست انتظار بمونی تا بیان نصب کنن برات در ضمن جواز کسب و .... باید ارایه بدی بهتره از شرکت های خصوصی مثل فن اوا و شر کت های دیگه که تو این داستان فعالیت دارن کارتخوان بگیری از اپلیکیشن دیوار هم میتونی استفاده کنی به وفور داخلش اگهی ارتخوان هست اگر هم دستگاه pax سیم کارتی بگیری هم با سیم کارت کار میکنه هم با وای فای نیازی به جواز کسب و غیره هم نیست فقط کارت ملی و شناسنامه و شماره شبا توی یه بانک ازت میخوان البته گرفتن کار تخوان از بانک هایی که گفتم یه سری امتیازات هم داره مثل دریافت وام روی گردش حساب پوز یا جایزه اما برای دریافتش هم باید صبر ایوب داشته باشی

توی دیوار دستگاه کارت خوان سیار میفروشن زده بود 100 هزار تومان اونا چیه ؟ مطمئن هست ؟

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

اگه کسب و کارتون خیلی سنگین نیست یعنی مثلا فروش لوازم خانگی یا جهیزیه یا کاغذ دیواری یا غذاخوری و... دنبال بانک های معروف مثل ملت و ملی و صادرات و... نرو! با سیم بگیری از بانک هایی نظیر قوامین یا آینده یا این بانک های زیرمجموعه ای... به راحتی و بدون هیچ مکافات و منت و جواز کسب و گردش حساب روزانه آن چنانی! سریع شاید در حد یه هفته ای کارتخوانتون رو بیارن بهتون. فقط باید بری و درخواست بدی و تمام.
    اگه از تلفن دار بودن مغازه اطمینان ندارید فعلا صبر کنید تا مغازه رو که اجاره کردید گرفتن کارتخوان بی سیم یا سیم کارتی یا سیار یا هرچی میخوایید اسمشو بذارید... خیلی بی دغدغه تر از بقیه هست فقط تا جایی که بنده اطلاع دارم باید یه پولی رو گرو بذاری یا کلا دستگاه رو خریداری کنی به نامت که همیشه مال خودت باشه... یه جستجوی کوچولو تو نت کنی به سوالاتت میرسی و آدرس و شماره تماس ارائه دهنده سرویس های خصوصی رو میتونی در بیاری و باهاشون در ارتباط باشی و اطلاعات کسب کنی

6. 2 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

اگه کسب و کارتون خیلی سنگین نیست یعنی مثلا فروش لوازم خانگی یا جهیزیه یا کاغذ دیواری یا غذاخوری و... دنبال بانک های معروف مثل ملت و ملی و صادرات و... نرو! با سیم بگیری از بانک هایی نظیر قوامین یا آینده یا این بانک های زیرمجموعه ای... به راحتی و بدون هیچ مکافات و منت و جواز کسب و گردش حساب روزانه آن چنانی! سریع شاید در حد یه هفته ای کارتخوانتون رو بیارن بهتون. فقط باید بری و درخواست بدی و تمام.
    اگه از تلفن دار بودن مغازه اطمینان ندارید فعلا صبر کنید تا مغازه رو که اجاره کردید گرفتن کارتخوان بی سیم یا سیم کارتی یا سیار یا هرچی میخوایید اسمشو بذارید... خیلی بی دغدغه تر از بقیه هست فقط تا جایی که بنده اطلاع دارم باید یه پولی رو گرو بذاری یا کلا دستگاه رو خریداری کنی به نامت که همیشه مال خودت باشه... یه جستجوی کوچولو تو نت کنی به سوالاتت میرسی و آدرس و شماره تماس ارائه دهنده سرویس های خصوصی رو میتونی در بیاری و باهاشون در ارتباط باشی و اطلاعات کسب کنی
    ممنون کسب و کارم خدمات فنی ماشینه فقط یه سوال دارم اگه بیسیم بخرم و برای خودم باشه آیا تعداد تراکنش باز هم مهمه ؟ چون چند ماه اول که مشتری ندارم و باید سابقه پیدا کنم

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

ممنون کسب و کارم خدمات فنی ماشینه فقط یه سوال دارم اگه بیسیم بخرم و برای خودم باشه آیا تعداد تراکنش باز هم مهمه ؟ چون چند ماه اول که مشتری ندارم و باید سابقه پیدا کنم
    اگه مبلغ کارت خوان سیار رو تمام و کمال پرداخت کنید، بنامتون میشه و برای همیشه ماله خودتونه همه جا، و تعداد تراکنش ها هم مهم نیست عین اینه که هر وقت پول داشتی بذاری بانک. کسی سراغی نمیگیره که فلانی چرا مثلا یه هفته هست تراکنش نداری برعکس کارتخوان بانک که اگه سر مدتی تراکنشی صورت نگیره یا حد نصاب بانک یا عامل قرارداد شرکت خصوصی بانک با تراکشن روزانه شما همخوانی نداشته باشه باهاتون تماس بگیرن و تهدید به جمع آوری...!

9. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

البته اینم اضافه کنم من شخصا قبلا بمدت دو سال یه مغازه فروش لوازم و تجهیزات کامپیوتری داشتم اونم بصورت تفننی؛ یعنی منبع اصلی درآمدم نبود 15 روز عید رو هر دو سال تعطیل بودم، تعطیلات رسمی رو هم تعطیل بودم و اگه کاری داشتم (اداری، و...) باز تعطیل میکردم و حتی چند باری مسافرت چند هفته ای . چن روزه ای هم رفتم. از بانک قوامین اقدام به درخواست کارتخوان کرده بودم و دو سال بدون هیچ اذیتی کار منو را انداختن... روزایی بود که حتی تراکنشات به 10 الی 50 هزار هم نمی رسید، روزیم بود که چند صد هزاری یا میلیونی بود و روزایی هم بود که بالاتر گفتم یه ریال هم تراکنش نمیشد در این بین فقط یه بار تماس گرفتن برای تهدید و جمع آوری اونم دقیقا مصادف بود با جمع آوری مغازه که مدتی بود تعطیل بود و اینا زنگ زدن که آقا تراکنشات شما برای بانک نمیصرفه و ما باید خطتون رو جمع آوری کنیم منم گفتم لطف بزرگی میکنید چون همه چی مغازه رو جمع کردم بجز کارت خوان که اونم زحمتشو بکشید تمومه

11. 2 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام
    تو سایت دیجی کالا راحت میتونی کارت خوان مورد نظرتو بخری!!!

13. این کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

تو حساب بانکی که میخوای کارت خوان ازش بگیری 1 میلیون تومان باید بزاری ...

15. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

تو حساب بانکی که میخوای کارت خوان ازش بگیری 1 میلیون تومان باید بزاری ...
    خیر هر بانکی نه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •