تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: روشن نشدن PC بعد از خاموش کردن!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

نه اصلاً صدا نداره پاور! چه برسه به صدای عجیب! حتی تو بازی و کارای سنگین هم صدای آنچنانی نمیده.
    سیم های مربوط به POWER SW و RESET SW هم چک کردم و دوباره جا زدم اونا هم مورد ندارن. منظورت همینا بود ؟

عزیزان ممنون بابت راهنمایی تا اینجا
    گفتم شاید دکمه روشن خاموش کیس مشکل پیدا کرده باشه به جای اون سیم ها سعی کنی با یه چاقویی فازمتری چیزی کیس رو روشن کنی نه با دکمه کیس. اگه این نبود پس تمام اتصالات پاور به مادربرد رو یه بار دیگه چک کن شل نباشه. اگه نبود مشکل از همون پاوره

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

تا مشکل رو پیدا نکردی اصلا اینجوری از سیستم استفاده نکن چون سیستم خوب و قوی داری حیفه آسیب ببینه مخصوصا کارت گرافیک که زودتر از بقیه آسیب پذیره

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

گفتم شاید دکمه روشن خاموش کیس مشکل پیدا کرده باشه به جای اون سیم ها سعی کنی با یه چاقویی فازمتری چیزی کیس رو روشن کنی نه با دکمه کیس. اگه این نبود پس تمام اتصالات پاور به مادربرد رو یه بار دیگه چک کن شل نباشه. اگه نبود مشکل از همون پاوره
    دقیقاً اینم به ذهنم رسید که نکنه دکمه پاور خراب باشه و همین کارم کردم. POWER SW رو در آوردم و با فاز متر زدم رو اون 2 تا شاخک ولی بازم روشن نشد! اتصالات پاور به مادربرد هم فقط اون یدونه گنده رو چک کردم فردا میخوام کیس و ببرم دفتر با کیس اونجا پاورشو تعویض کنم قبلش اتصالات دیگه هم چک می کنم...
    مرسی

4. این کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

تا مشکل رو پیدا نکردی اصلا اینجوری از سیستم استفاده نکن چون سیستم خوب و قوی داری حیفه آسیب ببینه مخصوصا کارت گرافیک که زودتر از بقیه آسیب پذیره
    کار و زندگیم با این PC میچرخه نمی تونم بزارم کنار، ولی راست میگی سریع باید بفهمم قضیه چیه! آخه پاوره اصلاً نشون نمیده مورد داره نه صدایی نه چیزی خیلی شیک داره کارشو میکنه D:

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

دقیقاً اینم به ذهنم رسید که نکنه دکمه پاور خراب باشه و همین کارم کردم. POWER SW رو در آوردم و با فاز متر زدم رو اون 2 تا شاخک ولی بازم روشن نشد! اتصالات پاور به مادربرد هم فقط اون یدونه گنده رو چک کردم فردا میخوام کیس و ببرم دفتر با کیس اونجا پاورشو تعویض کنم قبلش اتصالات دیگه هم چک می کنم...
    مرسی
    بعضی مادربرد ها شنیدم اگه سوکت فن سی پی یوش وصل نباشه روشن نمیشه اونم چک کن شاید شل شده باشه

7. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

دلیل دیگه ای آخه نمیتونه باشه شما گرافیک و سی پی یو و رم ها و هارد رو هم باز کنی وقتی پاور به مادربرد متصل باشه باید روشن بشه

یه بار هم رم هارو در بیار کلا دوباره بدون رم سیستم رو روشن کن
    Last edited by ژیان; 12-09-2020 at 20:24.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مادربردتون از این مدل ها نیست که اگه مشکلی پیش بیاد روش اررور دیاگ داشته باشه ؟

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

منم اتفاقاً اول همین فکر به ذهنم رسید که نکنه مشکل از کابل باشه اومدم اینطوری تست کردم که کابل پاور رو به برق وصل کردم و دیدم برق تو مادربرد جریان پیدا می کنه و آیکون ایسوس روشن میشه! برای همین فکر می کنم قضیه کابل منتفیه درسته ؟
    حتی فکر می کردم با این وجود قضیه پاور هم منتفیه چون به محض اتصال پاور به برق، مادربرد برق دار میشه و حتی از فاز متر هم استفاده کردم تا از جریان برق تو مادربرد مطمئن بشم که همین طور هم بود.
    نظرتون ؟

عزیزان ممنون بابت راهنمایی تا اینجا
    نه بازم ربطی نداره شما باید وقتی پاور رو میزنی برق جریان پیدا کنه و مثلا فن سی پیو شروع به کار کنه!!!

به عنوان آخرین راه حل !!(هرچند بازم معتقدم مشکل ازپاوره!)
    تمام قطعات رو از مادر برد جدا کن (کارت گرافیک- رم- هارد- DVD writer و سایر کارتهایی که احیانا به مادربرد وصله!!) بعد دکمه پاور رو بزن ببین روشن میشه سیستم یا نه؟؟
    اگه روشن شد که باید یکی یک قطعات رو برگردونی! تا ببنی مشکل از کجاست اما اگه روشن نشد دیگه یه پاور خوب جور کن!

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

اگر می تونید رم ها رو هم جدا کنید، جاشون رو با سشوار تمیز کنید و بعد فقط یکی رو جا بزنید ... گاهی با همین کار ساده سیستم راه می فته

+

توی بعضی از مادربرد ها اگر باتری مشکل پیدا کنه سیستم روشن نمیشه ...

+

دوستان زندگی دو روزه اینقد به هم توهین نکنید ... کی میدونه شاید اگر تو دنیای واقعی همدیگه رو ببینید خیلی هم از مرام همدیگه خوشتون بیاد ... شناختی که از فضای مجازی بدست میاد خیلی خیلی تک بعدی و سطحی هست ... این شناخت سطحی رو معیار قضاوت قرار ندید ... و من الله توفیق

12. این کاربر از AMHSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال FX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    shahsavar

پيش فرض

با پاور دیگر تست کن ...اگر نبود سراغ داستان های بعدی برو اما اول پاور

14. این کاربر از FX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •