تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: عدم ریستارت شدن در ویندوز‌7

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض عدم ریستارت شدن در ویندوز‌7

سلام،چند وقتی هست که کامپیوتر ریستارت میخواد بشه بعد از خاموش شدن مانیتور بوت نمیشه وفقط فن کار میکنه وبالاجبار با دکمه کیس دوباره بوت میشه از دوستان کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام،چند وقتی هست که کامپیوتر ریستارت میخواد بشه بعد از خاموش شدن مانیتور بوت نمیشه وفقط فن کار میکنه وبالاجبار با دکمه کیس دوباره بوت میشه از دوستان کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
    درود

اتصالات متصل ب هارد را جدا کرده و سپس با استفاده از یک دستمال تمیز داخل و بیرون آن ها را کاملا پاک کنید

بایوس سیستم را ب آخرین نسخه آپگرید کنید

پی نوشت:با توجه ب پایان یافتن پشتیبانی از ویندوز 7، اصلا توصیه نمیکنم ک از این نسخه از ویندوز استفاده کنید؛ زیرا هر لحظه ممکن است ک مشکل جدیدی پیش‌آید (ویروس، تروجان، باج افزار و...)

ویندوز 8.1 را در سایت سافت۹۸ دانلود کرده و سپس از طریق USB Flash نصب کنید

سپس ب Device Manager خود ویندوز مراجعه کنید و درایورهای های سیستم را در آن جا نصب کنید (روش آنلاین و مطمئن)

با استفاده از نرم افزار های RuntimePack و All.in.one Runtime رانتایم های ضروری سیستم را نصب کنید

در صورتیکه نتیجه‌ای حاصل نشد؛ پیشنهاد میکنم از تمامی اطلاعات خود بکاپ تهیه کنید و سپس با استفاده از نرم افزار HDD Low Level Format یکبار هارد را بصورت سطح پایین فرمت کنید؛ این مشکل میتواند از بدسکتور یا آسیب فیزیکی ب هارد باشد، و با این نوع فرمت احتمال دارد ک برطرف شود

Last edited by CORTANA; 04-09-2020 at 19:08.

3. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

ممنون از شما
    من خیلی راه ها رو امتحان کردم متاسفانه نتیجه نداد ،یک نکته دیگه اینکه:وقتی edit group policyر و هم اجرا نمیکنه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

من با یکی از سیستم هام این مشکل رو داشتم مادربردش msi بود بایوسش رو آپدیت کردم درست شد اما اون از اولش همین مشکل رو داشت نه اینکه قبلا درست باشه بی دلیل اینطور بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

درود

اتصالات متصل ب هارد را جدا کرده و سپس با استفاده از یک دستمال تمیز داخل و بیرون آن ها را کاملا پاک کنید

بایوس سیستم را ب آخرین نسخه آپگرید کنید

پی نوشت:با توجه ب پایان یافتن پشتیبانی از ویندوز 7، اصلا توصیه نمیکنم ک از این نسخه از ویندوز استفاده کنید؛ زیرا هر لحظه ممکن است ک مشکل جدیدی پیش‌آید (ویروس، تروجان، باج افزار و...)

ویندوز 8.1 را در سایت سافت۹۸ دانلود کرده و سپس از طریق USB Flash نصب کنید

سپس ب Device Manager خود ویندوز مراجعه کنید و درایورهای های سیستم را در آن جا نصب کنید (روش آنلاین و مطمئن)

با استفاده از نرم افزار های RuntimePack و All.in.one Runtime رانتایم های ضروری سیستم را نصب کنید

در صورتیکه نتیجه‌ای حاصل نشد؛ پیشنهاد میکنم از تمامی اطلاعات خود بکاپ تهیه کنید و سپس با استفاده از نرم افزار HDD Low Level Format یکبار هارد را بصورت سطح پایین فرمت کنید؛ این مشکل میتواند از بدسکتور یا آسیب فیزیکی ب هارد باشد، و با این نوع فرمت احتمال دارد ک برطرف شود

ممنون از شما
    من خیلی راه ها رو امتحان کردم متاسفانه نتیجه نداد ،یک نکته دیگه اینکه:وقتی edit group policyر و هم اجرا نمیکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •